Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Yazılım

Mobil Yazılım

Mobil Yazılım değişik cihazlarda farklı yazılım sistemleri ile oluşan uygulamalardır. Mobil Yazılım deyince akla ilk olarak İOS ve Android gibi büyük şirketler gelir.

Mobil Yazılım sayesinde birçok oyun uygulaması; iş adamları için çeşitli e-posta, toplantı takip, müşteri listesi, muhasebe takip uygulamaları; sağlık sektörü için çeşitli uygulamalar oluşturulabilir. Bu mobil uygulamalar App store gibi akıllı telefonlar için oluşturulmuş e-mağazalardan indirilebilir.

Mobil Yazılım fiyatları ücretsizden başlar ve yazılım sahibinin belirlediği fiyata göre artabilir.

Günümüzde mobil cihaz kullanımı bilgisayar kullanımının önüne geçti. Mobil cihaz kullanımı arttıkça Mobil Yazılım çeşitlerinin kullanım alanı da artmaya başladı. Yapılan bir araştırma dünya genelinde mobil cihazlardan internete giriş oranının son 1 yılda %67 ülkemizde ise % 179 oranında artış gösterdiği belirtildi. Bunu aslında siz de test edebilirsiniz. Otobüste ya da bir kafede yarım saat çevrenizi gözlemleyin. Genç yaşlı demeden çoğu kişinin elinde akıllı telefon görürsünüz. Ülkemizde gençlerin Mobil Yazılım ile geliştirilen uygulamalara harcadıkları ortalama para miktarı ayda 7.5 TL.

Mobil Yazılım Hangi Alanlarda Kullanılır?

Mobilim Yazılım eğlencenin yanı sıra firmalar içinde kullanılabilir. Firmalar pazarlama stratejisi olarak artık teknolojinin her alanından yararlanıyor. Firmaların bir web sitesinin olması yeterli olmuyor. Mobil uygulamalarını yaptırarak hem ciddi bir marka imajı oluşturuyor hem de insanlar telefonlarında sürekli markanızın reklamını görmüş oluyor.

Bunun dışında Mobil Yazılım deyince çoğu insanın aklına oyunlar geliyor. Akıllı telefonunda oyun yüklemeyen çok az kişi vardır. Siz de bir oyun uygulaması yaparak veya bilginiz yoksa bir ajansa yaptırarak oyunu satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Mobil Yazılım fikirleriniz varsa uygulamaları siz yapmak zorunda değilsiniz. Deneyimli bir mobil uygulama ajansı bularak uygulamalarınızı hayata geçirebilir ve bu uygulamaları satarak büyük miktarlarda para kazanabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle mobil uygulama çalışmanızda size yardımcı olabilir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı