Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Maliyeti

Mobil Uygulama Maliyeti

Akıllı telefonlar hayatımızda gün geçtikçe yer edinirken mobil uygulamalar da onunla birlikte yaygınlaşmaya başladı. Mobil uygulama kullanım oranları incelendiğinde özellikle 2015 yılında büyük bir artık olduğunu görüyoruz. Mobil uygulamalara ilgi arttıkça Mobil Uygulama Maliyeti merak edilmeye başlandı.

İş sahipleri veya uygulama satışıyla para kazanmak isteyen girişimciler son günlerde Mobil Uygulama Maliyeti konusunu araştırmaya başladılar. Web tasarımda olduğu gibi mobil uygulamada da kesin bir uygulama maliyeti söylemek şu an mümkün değil. Mobil uygulama taneyle satılan bir şey değil. Mobil Uygulama Maliyeti mobil uygulamanın sahip olduğu özelliklere göre artan bir şey.

Mobil Uygulama Maliyeti düşürmek için bazı girişimciler uygulamaları kendileri yapmaya çalışıyor. Eğer bu işi gerçekten öğrenip hayatınız boyunca yapmayı düşünüyorsanız tabi ki en doğrusu bu. Bunun için mobil uygulama geliştirme kurslarına gidebilirsiniz. Bunu web tasarım bilginizle birleştirerek harika işler çıkarabilirsiniz. Ancak Mobil Uygulama Maliyeti düşük olsun diye, mobil uygulama yapılabilen web sitelerine girerek kodlama bilgisi gerekmese bile kendi uygulamanızı yapmaya çalışırsanız bu zaman ve para kaybından başka bir işe yaramayacaktır.

Uygulamaları ücretsiz de yayınlayacak olsanız insanlar belli bir kalite bekliyorlar. Mobil Uygulama Maliyeti hesabından önce kaliteli bir uygulamayı nasıl yaptırırsınız bunu araştırmanız gerekir. Ortaya koyduğunuz ürün ne kadar kaliteli olursa uygulamanız o kadar indirilir ve reklam görüntüleme sayısı o kadar artar.

Kurumsal ve kaliteli bir ajansla çalıştığınız takdirde Mobil Uygulama Maliyeti kısa zamanda kendini zaten çıkaracaktır. Kaliteli ve kullanışlı bir uygulama ortaya koyarsanız bir de İngilizce dil seçeneği ekletirseniz birçok kişi uygulamanızı satın alacak veya reklam gösterimlerinden fazlasıyla kazanacaksınız.

Mobil Uygulama Maliyeti düşük kalsın diye kalitesiz ve ucuza yönelirseniz elinizde yavaş açılan, karmaşık, işe yaramayan bir uygulama olacak. İnsanlar böyle bir uygulamayı telefonlarında barındırmak istemeyecekler.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle mobil uygulama çalışmalarınızda yardımcı olabiliriz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı