Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Listesi

Mobil Uygulama Listesi

Akıllı telefonlar gün geçtikçe hayatımıza daha çok giriyor. Ülkemiz akıllı telefon kullanım oranında birçok Avrupa ülkesini geride bırakmış durumda. Bununla birlikte mobil uygulamalar da hayatımızda daha çok yer almaya başladı. 2016 yılında en çok ilgi gören Mobil Uygulama Listesi ‘ni şu şekilde sıralayabiliriz:

ExpressVpn: 

Mobil Uygulama Listesi birinci sırada bir VPN uygulamasına yer verdik çünkü telefon güvenliğiniz her şeyden önemli. Eğer özellikle kamuya açık yerlerden internete giriyorsanız mobil verilerinizi VPN ile koruyabilirsiniz. 256-bit şifreleme ile SSL güvenliği olan bir ağ  ve süper hızlı. Son derece güvenli, sınırsız bant genişliği ve hıza sahip. ExpressVPN’nin (Hong Kong, Tayvan, Japonya ve diğerleri dahil) 78 ülkede sunucuları var. Kesinlikle en iyi Android uygulamalarından biri!

1Weather: 

Mobil Uygulama Listesi ikinci sırada en iyi hava durumu uygulamalarından biri var. Şu anki hava durumundan 12 hafta sonraya kadarki hava durumunu öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte yağmur, kar ve fırtına yaklaştığında size haber vermesi için özelleştirebilir ve önlem alabilirsiniz. Eğlenceli tasarımı en dikkat çeken yönlerinden birisi.

Google Drıve Suite:

Mobil Uygulama Listesi üçüncü sırada mobil uygulama bulut sistemini kullanan, verilerinizi depolamaya yarayan bir uygulama var. 15 gb kadar içeriği depolayabilirsiniz. Google Drive’ı bu kadar özel yapan şey, ona bağlı olan Android uygulamaları paketi. Bunlar Google Dokümanlar , Google E-Tablolar , Google Slaytlar , Google Fotoğraflar ve Google Keep . Ofis uygulamaları, fotoğraf uygulamaları (sınırsız fotoğraf ve video yedeklemesine izin verir) ve not tutmak için saklayabilirsiniz, üretkenlik açısından neredeyse yapmanız gereken her şeye sahip uygulamalarınız var.

Google Maps ve Waze:

Mobil Uygulama Listesi dördüncü sırada Google Maps şimdiye kadarki en iyi navigasyon uygulamalarından birisi. Her hafta mutlaka iyileştirici güncellemeleri olur.  Temel bilgiler dışında, Google Haritalar, ilgi çekici yerlere, trafik verilerine, dinlenme durakları veya benzin istasyonları gibi şeylere yol tariflerine erişmenizi sağlar ve şimdi çevrimdışı haritalar oluşturmanıza izin verir.

 

 

About Author

Medanis Destek