Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama İzmir

Mobil Uygulama İzmir

Profesyonel bir mobil uygulama ile farklı fikirlerinizi hayata geçirebilir, firmanızın hedef kitlesini genişletebilir ve daha fazla müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz. Mobil Uygulama İzmir ile siz de bir mobil uygulama yaptırarak her geçen gün büyüyen bu pazarda yerinizi alabilirsiniz.

Küçük ve orta ölçekli bir firmanız olabilir -ki mobil uygulamalar aslında bu kitleye daha çok hitap ediyor- artık mobil uygulama sahibi olmak bir lüks değil gerekli bir ihtiyaç. Müşterileriniz zamanlarının çoğun akıllı telefonlarına bakarak geçiriyor. Bu yüzden siz de akıllı telefonlardaki yerinizi biran önce kapmalısınız. Yapacağınız her pazarlama çalışması rakiplerinizi geride bırakacak bunu unutmayın. Mobil Uygulama İzmir çalışmanızı profesyonel bir ekiple yaparak kaliteli bir mobil uygulamaya sahip olursunuz.

Mobil uygulamalar her ne kadar küçük ve basit gibi görünse de birçok özelliği ve ayrıntısı var. Örneğin yavaş açılan bir mobil uygulamayı kimse istemez ya da aşırı pil ömrü harcayan bir mobil uygulamayı. Mobil Uygulama İzmir çalışması yapmadan önce birçok mobil uygulamayı incelemeye çalışın. Yorumları okuyun. Aynı hatalara siz de düşmüş olmazsınız.

Bir mobil uygulama fikriniz varsa Mobil Uygulama İzmir çalışması yaparak bunu hayata geçirebilirsiniz. Mobil uygulama fikri olanların en büyük eksiği mobil uygulamayı kendilerinin yapmaya çalışması oluyor. Daha önce hiç mobil uygulama yapmadıysanız, web tasarım konusunda da bilginiz yoksa bu vakit, enerji ve para kaybından başka bir işe yaramayacaktır.

Mobil Uygulama İzmir çalışması ile fikrinizi profesyonellere emanet ederek hayata geçirebilirsiniz. Sponsor arıyorsanız yine bir örnek çalışma görmek isteyecekler. Bu yüzden mobil uygulamanızın basit bir versiyonunu yaptırarak sponsor arayışında örnek olarak gösterebilirsiniz.

Mobil uygulama fikirlerinden Türkiye’den en iyi örnek Scorp uygulaması. İki Türk gencin öğrenciyken -ki hala öğrenciler- oluşturduğu Scorp projesini 20 bin liralık bir yatırımla hayata geçirdiler. Girişimcilik cesaret gerektirir. Bu parayı kaybedebilirlerdi, başarısız olabilirlerdi ama bu korkuları yendiler ve 20 bin liralık projeleri bugün 10 milyon dolar değerine ulaştı. Mobil uygulamalarına güne 100.000 aktif kullanıcı geliyor. Siz de başarılı olabilirsiniz yeter ki profesyonellikten ve kaliteden ödün vermeyin.

Mobil Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Mobil Uygulama İzmir yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek