Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir Mobil Uygulama Geliştirme

İzmir Mobil Uygulama Geliştirme

Büyütmek istediğiniz bir firmanız olabilir veya harika mobil uygulama fikirleriniz var. İzmir Mobil Uygulama Geliştirme ajansları ile çalışarak fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Yapılan araştırmalar İzmir Mobil Uygulama Geliştirme çalışmalarının “müşteri sadakati” arttırma konusunda en etkili yöntem olduğunu ortaya koyuyor. Şu bir gerçek ki sadık müşteriler mağazaların bel kemiğidir. Diğerlerine göre iki kat fazla mağazaya gelirler, 3-4 kat fazla zaman geçirirler ve daha pahalı olan ürünleri tercih ederler. Sadık müşterileriniz üzerinde olumlu bir etki bırakmalısınız ki bundan memnuniyet duysunlar.

İzmir Mobil Uygulama Geliştirme ile markalar müşteri iletişiminde çığır aşıyorlar. Şöyle düşünelim sadık bir müşteriniz var ve makyaj malzemeleri alıyor. Bundan bir sene sonra çocuk bezi almaya başladığı görülüyor. Bu sistemde görüldükten sonra bu kişiye indirimli oyuncak, organik ürünlerin indirim ve kampanyalarının bildirimleri gitmeye başlıyor. Bu hem müşterinin hoşuna gidecektir hem de satışlarınızda artık gözlemlenecek.

İzmir Mobil Uygulama Geliştirme ile coğrafi kısıtlama özelliğini de kullanabilirsiniz. Mağazanıza 50 mt yaklaşan müşterilere indirim, kampanya gibi onları alışverişe yönlendirecek bildirimler yollayabilirsiniz. Müşterileriniz indirimi görecekler ve zaten yakın oldukları için alışverişe gelecekler.

Starbucks gibi ödüllendirme yöntemlerini de kullanabilirsiniz. Bir cafe veya restoran ya da herhangi bir işletmeniz var. Bir müşteri her geldiğinde barkod okutur ve 10. gelişinde indirim, puan, kahve, çay gibi sektörünüze uygun bir hediye kazanabilir. İzmir Mobil Uygulama Geliştirme daha bir çok yöntem için kullanılabilir. VİP müşterileriniz mağazaya gelmeden rezervasyon yaptırabilir ve bir elemanınız sadece o müşteriyle ilgilenebilir. Burada önemli olan müşteriye özel hissettirmektir.

Mobil uygulama fikirlerini hayata geçirmek isteyen girişimciler de İzmir Mobil Uygulama Geliştirme kullanabilir. İki Türk gencinin geliştirdiği Scorp uygulaması sadece 20 bin liralık bir sermaye ile oluşturulmuş. Bugünkü değeri 10 milyon dolar, mobil uygulamanın günlük kullanıcı sayısı 100.000 kişi civarında.

Mobil Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

İzmir Mobil Uygulama Geliştirme yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek