Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İzmir Mobil Yazılım

İzmir Mobil Yazılım

Akıllı telefonlar hayatımızın her alanında yer almaya başladı. Türkiye’de bir kişi günde ortalama 70 kez akıllı telefonuna bakıyor. Genç yaşlı demeden herkesin elinde farklı bir model akıllı telefon var. Akıllı telefonlarımızdan daha iyi performans alabilmek için çeşitli işlevleri olan mobil uygulamalar yani küçük yazılımlar geliştirildi. Mobil uygulamaları hayatımızın her alanında kullanabiliriz. Firmanızın müşteri yelpazesini genişletebilir sadık müşteri sayısını arttırabilirsiniz. İzmir Mobil Yazılım çalışmasıyla mobil uygulama fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Mobil uygulamanızın sadece indirim ve kampanya haberleri veren bir mobil uygulama olması kısa sürede silinmesine neden olabilir. Kendinize bir İzmir Mobil Yazılım stratejisi oluşturmanız gerekiyor. Büyük markaların %60’ı mobili ilk üç önemli yatırım arasında görüyor. %50’si ise müşteri kitlesini tanıyarak buna göre bir strateji oluşturuyor.

Mobil uygulamanız artık çoğu firmanın mobil uygulamasında olan indirim verme, mağaza lokasyonunu gösterme, ödüllerin kullanılıp kullanılmadığını raporlama gibi fonksiyonlar içermeli. Mağazanızla mobil uygulamanızı birleştirecek kampanyalar üretmelisiniz. Starbucks bunu çok iyi uyguladı ve 3 ayda sadece mobilden 1.9 milyon dolar gelir elde etti.

Starbucks mağazaya bir barkod koydu ve gelen müşteriler barkodu okutarak yıldız kazandılar. 10 yıldız toplayan müşteriye bir kahve hediye edildi. Bu hem eğlenceli hem de ilgi çekici bir uygulama oldu. İzmir Mobil Yazılım ile siz de farklı çalışmalar yapabilirsiniz.

İzmir Mobil Yazılım için çalıştığınız firmanın kalitesi gerçekten önemli. Mobil uygulamanız bir kere yapılıp mağazaya koyup bırakılacak bir şey değil. Müşteri için sürekli hataların düzeltilmesi ve iyileştirmelerle daha iyi hale getirilmesi gerekir. 4-5 ayda bir bakım çalışması yapılması gerekir diyebiliriz. İşini iyi bilen bir ekiple çalışmanız hataların az olmasını sağlayacak ve iyileştirmelerle daha iyi bir mobil uygulamaya sahip olacaksınız.

İzmir Mobil Yazılım çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

İzmir Mobil Yazılım yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı