Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil İstanbul Bilişim

Mobil İstanbul Bilişim

İnternetin her eve girmesiyle web sitelerine artan ilgi bugün neredeyse herkesin cebine giren akıllı telefonlarla mobil uygulama sektörüne kayıyor. Şimdilik web sitelerinin yerine dolduramasa da ilerleyen dönemlerde web sitelerin yerini bile alabilecek şekilde karşımıza çıkabilir. Firmanız için ya da mobil uygulama fikirlerinizi hayata geçirmek için Mobil İstanbul Bilişim çalışması yaparak sizde bu büyüyen pazardaki yerinizi alabilirsiniz.

Mobil uygulama fikriniz var ve hayata geçirmek istiyorsunuz. Türkiye’den iki mobil uygulama örneğini verebiliriz. Belki bu sizleri biraz cesaretlendirir ve Mobil İstanbul Bilişim çalışması yapmaya karar verirsiniz.

Öncelikle Scorp mobil uygulaması. %100 Türk ürünü, sosyal medya ağı Scorp’un hikayesi şu şekilde gelişiyor: 

İzzet Zakuto ve Sercan Işık iki öğrenci. İki genç çeşitli mobil uygulama fikirleri üzerinde düşünüyor ve birçoğunu uygulamaktan vazgeçiyor. Türkiye’de sözlük ve video çekimini birleştiren bir mobil uygulamada karar kılıyorlar ve ortaya Scorp çıkıyor. Scorp, bir konu hakkında farklı farklı insanların fikirlerini 15 saniyelik videolarda, hızlı bir şekilde keşfedebileceğiniz bir ortam.20 bin liralık yatırımla işe başlayan ikilinin mobil uygulama değeri bugün 10 milyon dolar değerinde. 150000 aktif kullanıcıya ulaşmış durumda. Mobil İstanbul Bilişim çalışması yaparak siz de başarıya ulaşabilirsiniz.

Mobil İstanbul Bilişim çalışması için diğer bir Türk örnek ise BiTaksi mobil uygulaması. İşletme mezunu bir iş adamı tarafından geliştirilen BiTaski mobil uygulaması için bir yazılım ekibi tutulmuş ve birlikte çalışılmış. Sizin özel bir yazılım ekibi tutmaya imkanınız olmayabilir ancak Mobil İstanbul Bilişim firması ile çalışarak bunu başarabilirsiniz. Yeter ki kaliteli ve profesyonelce çalışan bir ekip bulun.

Mobil İstanbul Bilişim çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Mobil İstanbul Bilişim yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek