Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Uygulama Yazılım Şirketleri

Uygulama Yazılım Şirketleri

Müşterileriniz telefonlarını çok seviyor ve zaten hemen hemen her şey için uygulamaları kullanmaya başladılar. Müzik dinlemek, videoları izlemek, diğer ülkelerde yaşayan arkadaşlarına mesaj göndermek ve hatta kahve satın almak için uygulamalar var. Bir mobil uygulamayı mini bir reklam panosu olarak düşünün. Sevimli, renkli ve yaratıcı. Ayrıca basit, anlaşılması kolay ve noktaya kadar. Web siteniz gibi çalışması, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi vurgulaması müşterilerin aradıklarını tam olarak buldukları yer olacaktır. Uygulama Yazılım Şirketleri ile çalışarak siz de mobil dünyada yer almaya başlayabilirsiniz.

Uygulama Yazılım Şirketleri ile çalışarak sahip olacağınız mobil uygulamayla müşteri sadakatini sağlarsınız. İş dünyasında müşteri sadakati çok önemlidir.  Müşterileriniz, sunduğunuz hizmetler için başka yerlere bakmaya karar verirlerse bu sizin için kötü olacaktır. Ancak hızlı ve güvenilir destek (mobil uygulamanız size yardımcı olabilir) sunarak ihtiyaçlarını karşılamak onların tekrar tekrar ziyaret etmelerini sağlayacaktır. Onları kazandığınızdan emin olun – sadakatlerinin sürdüğü için müşterilerinize teşekkür etmek için özel indirimler ve kuponlar sunan bildirimleri mobil uygulamanızla iletebilirsiniz.

Uygulama Yazılım Şirketleri ile sahip olacağınız profesyonel bir mobil uygulama ile daha büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Günümüzde insanların çoğu hareket halindeyken telefonları ile internete bağlanmayı tercih ediyor. Mobil uygulamanız sayesinde insanlar her telefona baktıklarında logonuzu görecekler. Bu da Türkiye’de günde ortalama 70 kez yapıyor.

Uygulama Yazılım Şirketleri ile hazırladığınız mobil uygulamanızın coğrafi kısıtlama özelliğini kullanarak mağazanıza yaklaşan müşterilerinize bildirim göndererek indirim ve kampanyalardan haberdar edebilirsiniz. Böylece müşterileriniz akıllarında yoksa bile mağazanıza yönelmelerini sağlarsınız. Bir reklam e-postasının okunma olasılığı %4 iken mobil uygulama bildirimlerinin okunma oranı %98’dir.

Mobil Uygulama Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Uygulama Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı