Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Ajans

Mobil Uygulama Ajans

Akıllı telefonların kullanım oranları her geçen gün artıyor. Birçok kişi genç yaşlı demeden akıllı telefon ve mobil uygulamalar kullanıyorlar. Firmanız ya da bireyse bir mobil uygulama fikrinizi hayata geçirmek için Mobil Uygulama Ajans seçiminde dikkatli olmanız gerekir.

Kodlama bilgisi olmayan birisi bile çeşitli web sitelerinden, platformlardan para ödeyerek kendi uygulamasını tasarlamaya çalışabilir. Ancak ortaya çıkan ürünün insanların hoşuna gitmesi, kolayca kullanması gerekir. Ayrıca uygulamanın batarya şarjını çabuk bitirmesi gibi sorunlarında olmaması gerekir. Mobil Uygulama Ajans  seçiminde profesyonel bir ajansla çalışmanız bunun gibi ayrıntılara dikkat edilmesini sağlayacaktır.

Web siteniz gibi mobil uygulamanız da firmanızın itibar göstergesi olacaktır. Mobil Uygulama Ajans seçiminde ajansınızın sizin büyük marka olarak algılanacak şekilde uygulama tasarımını yapması gerekir.

Mobil uygulamanız basit ama işlevsel olmalıdır. İnsanlar kolaylıkla uygulamanızı kullanabilmeli. Aradıkları ögelere hemen ulaşabilmeliler. Ayrıca uygulamanızın hızlı yüklenmesi de önemli bir konu. Hiçkimse yavaş yüklenen bir uygulamanın açılmasını beklemek istemez. Mobil Uygulama Ajans  ile çalışarak yaptırdığınız mobil uygulamalar firmanız için olabileceği gibi kendi ürettiğiniz bir proje içinde olabilir. Örneğin “Görme engelliler için kitap okuma.” gibi bir projeniz var. İnsanların seslerini kaydedebilecekleri ve görme engelli insanların bunu dinleyebilecekleri bir mobil uygulama yaptırmak isterseniz Mobil Uygulama Ajans  ile görüşerek uygulamanızı yaptırabilirsiniz.

Mobil Uygulama Ajans seçiminde kurumsal bir ajansla çalışmaya özen gösterin. Mobil uygulamalar da web siteleri gibi sürekli bakım ve güncelleştirme ister. Kurumsal bir ajansla çalışarak güncelleştirme ve iyileştirmelerde hep aynı kişilerle çalışabilirsiniz. Her defasında farklı insanlar bulmanıza gerek kalmaz.

Mobil Uygulama Ajans  seçerken fiyatı her zaman ikinci planda bırakmalısınız. Ortaya kötü bir ürün çıkıp her şeyi bir daha yaptırmaktansa kaliteli bir ajansla çalışıp en iyi mobil uygulamalardan birini yaptırabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle mobil uygulama çalışmanızda yardımcı olabiliriz.

Yeniliğe ulaşmak için sayısız yol var. Beş temel katılım modalitemiz, doğru yolu bulmak için birlikte çalışmamıza yardımcı olur. Eylem için tasarlanan bu yöntemler, değeri en üst düzeye çıkarmak için zorlukları daha etkili bir şekilde keşfetmenize, anlamanıza ve çözmenize yardımcı olur.

 • Aşamalı Oturumlar Simgesi

  Aşamalı Oturumlar

  Eylem odaklı atölye çalışmaları, yenilik sistemleri ve örgütsel programlar

 • Prototip Simgesi

  Prototip

  Erken ve hızlı test ve doğrulama

 • Programlar Simge

  Programlar

  Sağlam uygulama yönetimi

 • Platformlar Simge

  Platformlar

  Ölçeklenebilir bağımlı çözümler ve iş modelleri

 • Ürünler Simge

  Ürünler

  Kapsamlı iş planı, pazara giriş stratejisi ve ürün geliştirme döngüsü yönetimi

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Mobil Uygulama Ajans için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı