Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Ankara

Mobil Uygulama Ankara

Bir web siteniz olabilir ancak akıllı telefonların bilgisayarın yerine göz diktiği şu günlerden mobil uygulama bir firma için olmazsa olmazlardan. Mobil Uygulama Ankara çalışması yaparak rakiplerinizin önüne geçerek geleceğe hazırlanmış olursunuz.

Firmamız için elimizden geleni yapmamız gereken zamanlardan geçiyoruz. Ne kadar çok insana ulaşabilirsek o kadar kazançlı oluruz. Mobil Uygulama Ankara çalışması sayesinde insanlar her telefonu açtığında uygulamanızı görecek ve logonuz zihinlerine kazınacak.

Mobil Uygulama Ankara çalışmanızda çeşitli kampanyalara yer vererek insanları hem uygulamanıza bağlayıp hem de alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Örneğin küçük oyunlar koyarak puan toplamalarını sağlayabilirsiniz. Çekiliş bölümü koyabilirsiniz. Örneğin 200 kişi kim önce gelirse bir numara kapar ve her perşembe bir çekiliş yapılarak bir numara belirlenir. O numarayı seçen kişi indirim, hediye çeki, ücretsiz kargo veya biraz daha değerli küçük hediyeler kazanabilirler.

İnsanlar web sitesi olan firmaları daha güvenilir buluyor evet, ancak sadece web sitesi ile marka olarak algılanmak mümkün değil. Web sitesi bunun faktörlerinden birisi, Mobil Uygulama Ankara çalışması ile insanlar sizi büyük bir marka olarak algılayacak. Sizinle iletişimde kalmaya devam edecek ve arkadaşlarına da sizden bahsedecek. İnsanların memnuniyeti arttıkça satış oranlarınız da artacak.

Mobil Uygulama Ankara çalışmanız sayesinde mobil uygulama analizi yapabilirsiniz. Böylece kaç kişinin uygulamanızı indirdiği, kullandığı gibi bilgileri edinmiş olursunuz. Uygulamanızın en çok hangi sayfası ilgi çekiyor bunu anlarsınız. Bu sayfalar üzerinde daha çok çalışarak daha iyi verim alabilirsiniz.

Mobil Uygulama Ankara çalışmanızda müşteriler uygulama bildirimlerini açtıklarında; herhangi bir indirim, kampanya yaptığınızda anında bildirim olarak onlara ulaşacaktır. Bu sayede müşterilerinizle etkileşiminiz artacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Mobil Uygulama Ankara çalışmanızda yardımcı olabiliriz.

 • MARKA + STRATEJİ

  MARKA + STRATEJİ

  Mobil Uygulama Ankara Medanis Bilişim AŞ firmanızla birlikte çalışmak, ürününüzün misyon ve vizyonunu geliştiren yüksek kaliteli, lüks markalar geliştirir. Doğrudan paydaşlarınızla, şirketinizin izleyicilerinizi geliştirme stratejisini hazırlamada doğrudan çalışırız. Tasarım ekibimiz, şirketinizi ürününüzü tanımlayan marka kimlikleri oluşturmak için ekibinizle işbirliği yapar.

 • PAZARLAMA TASARIMI

  PAZARLAMA TASARIMI

  Mobil Uygulama Ankara MEDANİS tarafından yapılan, markanızın mesajlaşmasını güçlendiren pazarlama materyalleri ve web siteleri geliştirmede uzmandır. Tasarım ekibimiz ekibinizle birlikte, basılı ürünler ve ilgi çekici, tüketici bağlantılı web siteleri aracılığıyla ürününüzü potansiyel müşterilere yükseltmek için çalışır. Ayrıca, daha bilinçli kararlar geliştirmek ve artırmak için veri toplamak.

 • ÜRÜN KAZANIMI

  ÜRÜN KAZANIMI

  Her projenin başlangıç ​​noktası vardır. Bazen odağı birinci günden itibaren temizlerken, diğer zamanlarda da net değildir. Mobil Uygulama Ankara MEDANİS Bilişim AŞ, yıllardır, küçük ve büyük işletmelerin, Inception Workshop olarak adlandırdığımız bir egzersiz ile yeni ürünler keşfetmelerine ve planlamalarına yardımcı oldu.

 • UX + UI TASARIM

  UX + UI TASARIM

  Arabirim ve deneyim tasarımıyla uğraşırken, ürününüzün kullanıcılarına ve hedeflerine göre hazırlanmış iyi hazırlanmış bir işleme sahibiz. Araştırmalar ve testler aracılığıyla Mobil Uygulama Ankara, ideal kullanıcı akışlarını tanımlamak, kullanıcı tarafından test edilmiş tel kafesler geliştirmek ve ürününüz için sezgisel arayüzler tasarlamak için çalışır.

 • MOBİL TASARIM + GELİŞME

  MOBİL TASARIM + GELİŞME

  Mobil Uygulama Ankara ile yaptığımız tüm ürünlere mobil ilk yaklaşımlar sunuyoruz. Neredeyse kapılarımızı açtığımız ilk günden beri mobil uygulamalar tasarladık ve geliştirdik. İş, sağlık, e-ticaret ve sosyal platformlar için mobil uygulamalar tasarladık.

 • ÖN SON KALKINMA

  ÖN SON KALKINMA

  Temiz, semantik biçimlendirme yazmak, ilk günden itibaren misyonumuz olmuştur. Bileşen odaklı CSS yazmak için Sass gibi dilleri kullanıyoruz ve modern web standartlarına uyan bileşen açısından zengin web uygulamaları oluşturmak için AngularJS gibi JavaScript çerçevelerinden yararlanıyoruz.

 • ARKA-MİMARLIK

  ARKA-MİMARLIK

  Mobil Uygulama Ankara tarafından,  popüler arka uç çerçevelerde sürdürülebilir deyimsel kod yazıyoruz. Test odaklı geliştirme ve 12 faktörlü uygulamalar gibi en iyi uygulamaların peşinde. Web ve mobil müşterilere güç verebilen ve iş ihtiyaçlarınızla ölçekleyebilmeleri için hosting dostu olan bulut sistemleri oluşturuyoruz.

 • API GELİŞTİRME + ENTEGRASYON

  API GELİŞTİRME + ENTEGRASYON

  Hep birlikte konuşan bir uygulama sistemi yaratmak ister misiniz? Ürünlerinizi bir veya birden fazla güçlü API ile çalıştıralım. Yoksa başka bir sisteme entegre etmek mi istiyorsunuz? Başvurunuzu başka bir servise bağlayıp daha fazla veri kullanalım. Bir faturalandırma aracı, ödeme aracı veya diğeriyle entegrasyona ihtiyacınız varsa, bunu sizin yerinize halledebiliriz.

  Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
  444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek