Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama AdWords

Mobil Uygulama AdWords

Türkiye’de akıllı telefon ve tablet kullanımı her geçen gün artıyor. Yapılan araştırmalarda diye cümleye başlayabilirdik ama araştırmalara gerek yok, başımızı kaldırarak etrafımıza baktığımızda genç yaşlı demeden herkesin elinde farklı modellerde akıllı telefonlar görüyoruz. Durum böyle olunca Mobil Uygulama AdWords önemli bir konu haline geliyor.

Mobil Uygulama AdWords ile mobil uygulamalarda yani akıllı telefon ve tabletlerde reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz.  Mobil Uygulama AdWords ‘ün sizin yerinize reklamınızı görüntülü reklam ağındaki uygulamalarla eşleştirmesine izin verebilir veya belirli uygulama kategorilerini hedefleyebilirsiniz.

Google aramalarının neredeyse yarısını mobil aramalar oluşturur. Reklam verenler için trafiğin birçoğu mobil cihazlardan gelir. Mobil Uygulama AdWords ile reklamlarınız Google.com, Google Play, YouTube ve Görüntülü Reklam Ağı mobil web sitelerinde ve diğer uygulamalarda gösterilebilir.

Mobil Uygulama AdWords kullanarak istediğiniz türdeki uygulamalarda reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin diyet ürünler satıyorsanız diyetle ve sporla ilgili uygulamalarda reklamlarınızın görünmesini sağlayabilirsiniz. İnsanlar YouTube ve uygulama reklamlarından daha çok etkileniyor birincisi görüntülü olması sebebiyle ikincisi videoyu izleyebilmek ya da uygulamayı ücretsiz kullanabilmek için reklamı izlemeleri gerek. Reklamı kapama ya da geçme gibi bir şansları yok.

Bazı uygulamalarda reklam izlendikçe puan ya da hak kazanıldığı için reklamlar özellikle izlenmekte. Mobil Uygulama AdWords en büyük avantajı size hangi yaş ya da cinsiyet, meslek grubu gibi seçenekler sunması. Reklamları istediğiniz yaş ya da meslek grubunun görmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamalar artık birçok kişi tarafından kullanılıyor, ücretsiz uygulamalar özellikle çok indiriliyor çünkü insanlar uygulamalara para vermektense reklamları izlemeyi tercih ediyorlar. Mobil Uygulama AdWords ile uygulama reklamları gelecekte hayatımızda daha çok yer bulacağa benziyor.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ile mobil uygulama reklamlarınızda yardımcı olabiliriz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Emlak Kartvizit Örnekleri için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek