Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Mobil Uygulama Bilişim

Mobil Uygulama Bilişim

Türkiye Avrupa’da akıllı telefon kullanma oranında ilk sıralarda yer alıyor. Akıllı telefon kullanımı arttıkça mobil uygulamaya verilen önem de artıyor. Siz de geleceğe hazırlanmak için mobil uygulama yaptırmayı düşünüyorsanız Mobil Uygulama Bilişim firması seçerken kaliteli ve profesyonel bir ajans seçmeye özen göstermelisiniz.

Mobil uygulama sektörü meşhur oldu ve ortaya mobil uygulama yapabildiğini söyleyen birçok kişi çıktı. Öncelikle mobil uygulama yapma yöntemlerini söylemek istiyoruz. Bunun için üç yolunuz var:

  1. Freelancer yani hiçbir yere bağlı olmayan kendi başına iş yapan birini bulmak
  2. Mobil uygulama tasarlamanızı sağlayan platformlara ücretli üye olarak kendi uygulamanızı tasarlamaya çalışabilirsiniz (çoğunda kodlama bilgisine gerek yok)
  3. Kurumsal ve profesyonel bir ajansla çalışabilirsiniz.

İlk iki seçenek size ucuz gibi görünebilir. Birinci seçenekten başlayalım. Mobil Uygulama Bilişim firması yerine internetten bulduğunuz herhangi birine uygulama yaptırıyorsunuz diyelim. Bu insanın ortaya nasıl bir iş çıkaracağını bilmiyorsunuz. İş bittikten sonra bir sorun çıktığında aynı kişiyi ortada bulamayabilirsiniz veya kendi hatasından kaynaklı bir sorun için yeniden para isteyebilir.

Mobil Uygulama Bilişim firması yerine ben yaparım bedavaya gelir gibi bir düşünceniz de olabilir. Ancak kodlama bilgisi gerekmese de yine de bu iş çaba gerektirir. Belki günlerce sadece platformu nasıl kullanacağınızı çözmek için uğraşacaksınız. Ayrıca ortaya kaliteli bir ürün çıkarmak için ücretli platformlara üye olmanız gerekir ve ücretleri 30 dolardan başlayarak kalitesine göre aylık 100 doları geçen platformlar var.

Sonuçta en kaliteli, uygun fiyata ve hızlı şekilde bir uygulamaya sahip olmanın yolu Mobil Uygulama Bilişim firması ile çalışmak. Güncelleme ve iyileştirme çalışmalarını yapacağınız zaman arayacağınız yer belli olacaktır. Mobil Uygulama Bilişim firmalarının belli kampanyalarından yararlanarak ucuza mobil uygulamanızı yaptırabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle yeni trendleri, teknolojileri kullanarak mobil uygulama çalışmanızda yardımcı olabilir. Medanis Bilişim AŞ size her zaman destek olmaya hazır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Mobil Uygulama Bilişim için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek