Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kurumsal Kimlik Fiyatları

Kurumsal Kimlik Fiyatları

Kurumsal dünyada resim her şeydir. Bir web sitenizin olması nasıl bir zorunluluk olduysa logonuzun olması da yadsınamaz bir ihtiyaç haline gelmiştir. Kurumsal Kimlik Fiyatları bahsetmeden önce logonun öneminden bahsedebiliriz.

İyi bir logonuzun olması şirketinizin prestiji ve bir marka olmanız için çok önemlidir. Ayrıca firmanıza yeni müşteriler çekmek içinde logonun önemli bir yeri vardır. Potansiyel müşterileriniz ürünlerin veya reklamların üzerinde logonuzu gördüğünde ikisi arasında bir bağlantı kuracaktır. Tutarlı bir kimlik sunumu sayesinde markalaşarak farklı medya taleplerini karşılamaya imkan bulursunuz.  Kurumsal Kimlik Fiyatları için araştırma yapıyor olabilirsiniz ama fiyatı her zaman ikinci aşamaya bırakın. Önceliğiniz kaliteli bir logo sahibi olmak olmalı.

Bir işaret deseni veya logo şirketiniz bir grafik semboldür. Logonuz veya logo marka kimliğinin çekirdeğidir. İyi hazırlanmış bir logo ile markanızı görselleştirmek için çalıştığınızı hissettirmeden profesyonellik duygusunu iletebilirsiniz. Logonuzun elinizde farklı versiyonlarının olmasına özen gösterin. Logonun siyah beyazı, farklı renkleri, büyük-küçük boyutları lazım olabilir. Örneğin siyah beyaz logonuzu gazete reklamlarında kullanabilirsiniz. Kare ve yuvarlak şekildeki logonuzu sosyal medya profilinde kullanabilirsiniz. Kurumsal Kimlik Fiyatları araştırırken logonuzun farklı tasarımlarının da fiyata dahil olup olmadığını sormalısınız.

Sadece bir logo markalaşma sürecinizi tamamlamada yeterli değildir. Kurumsal Kimlik Fiyatları içerisinde kartvizit, logo, web tasarım ve sosyal medya profili için grafik tasarımları birbiriyle uyumlu ve tutarlı olmalı. Böylece insanlar profesyonelce çalışan bir marka olduğunuzu düşünecektir.

Kurumsal Kimlik Fiyatları içinde hangi özelliklerin olduğunu baştan mutlaka konuşmalısınız. Web sitenizin tasarımınızı yaptırırken logo, kartvizit ve sosyal medya profil resimlerinizi halletmeniz en iyisi olacaktır. Önce web sitenizi yapar sonra logonuzu değiştirirseniz bu tutarsızlığa yol açacaktır. Medanis Bilişim AŞ olarak kurumsal kimlik tasarımındaki tecrübelerimizi sizinle paylaşmaya hazırız. Ajansımızla çalışarak markalaşmanız yolundaki büyük adımı atmış olacaksınız.

 

About Author

Medanis Destek

Sonraki Yazı