Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Konya E-ticaret

Konya E-ticaret

İyi bir e-ticaret sitesinin tasarımı oldukça önemli bir konu. Konya E-ticaret sitenizin tasarımı ilk dikkat çekecek konudur.

İnternet kullanıcıları basit ve ucuz görünen web sitelerine güven duymazlar. Güven bir e-ticaret sitesinin sahip olması gereken en önemli özelliklerden birisidir. İnternette alıcı ne aldığı ürünü ne de satan kişiyi görme şansına sahiptir. Ayrıca artan dolandırıcılık olayları yüzünden insanlar birçok web sitesine şüpheyle yaklaşırlar. Konya E-ticaret sitenizin tasarımında kaliteli ve profesyoneli seçerseniz böyle bir sorun yaşamazsınız.

İnsanlar kalite bir Konya E-ticaret sitesi gördüklerinde web sitenizin bilinçli ve ayakları yere basan bir yatırım olduğunu düşüneceklerdir.

Konya E-ticaret sitenizde güvenlik sertifikalarına mutlaka yer vermelisiniz. SSL gibi güvenlik sertifikalarını gördüklerinde insanlar güven hissedeceklerdir.

Web sitenizde hakkınızda bölümünde kullanacağınız sizin ve çalışanların fotoğrafları da güven konusunda etkili olacaktır. İnsanlar kimden ürün aldıklarını bilecek ve daha samimi bir ortam oluşacaktır.

Konya E-ticaret web sitenizin ayrıca hızlı açılması da önemli bir konudur. E-ticaret siteleri üzerinde yapılan araştırmalara göre açılması 3 saniyeyi geçen web sitelerinde %40’a varan müşteri kaybı yaşanmaktadır. Bu yüzden web sitenizin tasarımı, seçilen hosting firması ve hızı etkileyen tüm unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Web siteniz yayına alındıktan sonra işler bitmiş görünse de asıl iş o zaman başlayacaktır. Konya E-ticaret sitenizi sürekli kontrol etmeniz gerekmektedir. Web sitenizde açılmayan bağlantılar, yüklenmeyen fotoğraflar, yanlış ürün açıklaması gibi birçok hata olabilir. Büyük bir e-ticaret siteniz varsa bunun için bir eleman bile tutabilirsiniz ancak küçük çaplı bir e-ticaret sitesiyse kendinize bir plan yaparak web sitenizde belirlediğiniz maddeleri aralıklarla kontrol etmelisiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Konya E-ticaret web siteniz için size yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel e-ticaret siteleri için hazırladığımız ekonomik e-ticaret web tasarım paketleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı