Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kemer Web Tasarım

Kemer Web Tasarım

Web sitelerinin giderek arttığı son yıllarda rakiplerinizi sadece bir web sitesi sahibi olarak geçemezsiniz. Rakiplerinizi geride bırakmak için Google arama motorunda web sitelerini geçmeniz gerekli. Kemer Web Tasarım çalışmanızı arama motorlarında nasıl yukarıya taşıyabilirsiniz?

İster e-ticaret web siteniz olsun, ister bir otel ya da ufak bir pansiyon bütün web sitelerinin ortak amacı daha çok kişiye ulaşmak ve bu kişileri müşterileri yapabilmektir. Günümüzde en çok kullanılan arama motoru Google olduğu için hedefimiz Google arama motorunda ilk sayfada çıkabilmek olmalı. Kemer Web Tasarım çalışmanızın ilk sayfada çıkabilmesi için öncelikle profesyonel bir tasarıma ihtiyacı var.

Kemer Web Tasarım sitenizin ilk sıralarda çıkması için Google neyi seviyorsa web sitenizde ona yer vermelisiniz. Google öncelikle özenle ve arama motoru optimizasyonuyla tasarlanmış web sitelerini tarar. Optimize çalışmasıyla kurulmamış bir web sitesi ne yaparsanız yapın üst sıralara çıkmayacak hatta hiçbir şekilde arama motorlarında bulunamayacaktır. İşin temelinde SEO da denilen arama motoru optimizasyonu var. Profesyonellerle çalıştığınızda web siteniz zaten SEO kurallarına uygun olarak tasarlanacaktır. Bu kısım web sitenizi yapan kişileri ilgilendiriyor.

Kemer Web Tasarım çalışmanızı yayına aldıktan sonra siz neler yapabilirsiniz?

Öncelikle web siteniz kurulurken bir wp_betawpposts ekletmeyi unutmayın. wp_betawpposts sayesinde web sitenize birçok ziyaretçi çekebilirsiniz. Web sitenize mümkün olduğunca özgün içerik girişi yapmanız gerekir.

İçerik sadece yazı demek değil. Fotoğraflar, videolar, hakkınızda sayfası, iletişim formları bunların tamamı içeriğe girer. Kemer Web Tasarım çalışmanız için kopyala yapıştır yapmadan tamamen sizin yazdığınız yazılar ve çektiğiniz videolar yüklenmelidir.

Kurumsal wp_betawpposts çalışmanıza her gün olmasa bile sık şekilde yazı girmelisiniz. Bu konuda tutarlı olmanızı öneririz. Örneğin haftanın 3 günü yazı giriyorsanız bu her zaman böyle olmalı. Bir hafta 1 yazı bir hafta 3 yazı bir hafta hiç yazı girmemek okuyucularınızın tadını çıkaracaktır. Kemer Web Tasarım çalışmanızda wp_betawpposts olması yazı girişlerinizi kolaylaştıracaktır.

Web sitenize girdiğiniz yazıların sektörünüzle ilgili olmasına ve arada önemli anahtar kelimeleri içermesine dikkat etmelisiniz. Web sitenizin kurulumunda olduğu gibi içerik girişinde de SEO kuralları ön planda olmalı ama asıl amaç insanların gerçekten ilgilenerek okuyacakları yazılar yazabilmek olmalıdır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Kemer Web Tasarım  çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kemer Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 

hizmetlerimiz

 
 
 
 

Orlando Web Tasarımı

Web Tasarımı

 

Video Yapımı

Video Yapımı

 

Sosyal medya

Sosyal medya

 

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu

 

Tıklama Başı Ödeme (PPC)

 

Medya Alış

Medya Alış

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı