Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kaş Web Tasarım

Kaş Web Tasarım

İşini profesyonelce yapanlar iş yerinizle ilgili her şeyin profesyonelce ve kaliteli görünmesi gerektiğini bilir. Ofisinizin tasarımı, çalışanlarınız, kıyafetleriniz, konuşmalarınız her şey profesyonelce ve kaliteli görünmelidir. Neden? Müşterilerinize güven vermek ve onları etkileyebilmek için. Kaş Web Tasarım çalışmanız da işinizin önemli bir parçası olacağı için profesyonelce görünmeli ve insanlar web sitenizde beğenerek dolaşmalı.

Web sitenizin kaliteli ve profesyonelce görünmesi hem müşterilerinize güven verecek hem de keyifli, sorun yaşamadan vakit geçirdikleri için Kaş Web Tasarım çalışmanıza yeniden gelmek isteyeceklerdir.

İnternet kullanıcıları bir web sitesini eski ve kötü tasarımlı gördüklerinde anında geri tuşuna basarak siteden ayrılırlar. Google arama motoru bunu olumsuz bir durum olarak algılar ve sitenizi geri sıralara gönderir. Ayrıca internet kullanıcıları bu tarz web sitelerin dolandırıcılık amaçlı kurulduğunu düşünebilirler. Kaş Web Tasarım çalışmanızın kaliteli ve güven verici olması gerekir.

Bir web sitesinin ana sayfasına bakıldığı an istenilen mesajı vermeli. Örneğin bir oteliniz varsa insanlar ilk bakışta web sitenizin bir otele ait olduğunu anlayabilmeli. Ayrıca insanların hızlıca yapmak isteyeceği bağlantılar ana sayfaya konulmalı. Örneğin rezervasyon işlemi için 10 dakika web sitenizde dolanarak rezervasyonu nereden yapacaklarını aramamalılar. Kaş Web Tasarım çalışmanız sadece görünümden ibaret değil. Kullanım kolaylığı da müşterilerinizi etkileyecektir. İnsanların hızlıca bir otel bulması gerekiyorsa bakacakları ilk şey otelin yeri, ikincisi fiyatı, birkaç fotoğraf ve rezervasyon bilgileri olacaktır. Web siteniz müşterileriniz gibi düşünerek, onların gözüyle tasarlanmalıdır.

Kaş Web Tasarım çalışmanız hızlı açılmalı. Artık internet kullanıcıları işlerini en hızlı şekilde halletmeye odaklılar. Kimse web sitenizin açılmasını beklemeyecektir. Web siteniz bütün internet tarayıcılarında sorunsuz açılabilmeli, yazı karakterleri, fon renkleri görü yormayacak şekilde seçilmeli. Bunun gibi birçok küçük ayrıntıya dikkat edilmelidir.

Kaş Web Tasarım çalışmanızın Google arama motoru sıralaması da önemli bir yere sahip. Web sitenizin arama motoru optimizasyonu olduğu sürece sıkıntı yaşamazsınız. Kısaca SEO da denilen optimize çalışmaları olmazsa web siteniz arama motorları tarafından taranmayacaktır. Web sitenizin taranmaması onun ölü bir web sitesi olması demektir. Profesyoneller tarından yapılan web sitelerinde saydığımız tüm bu özelliklere özenle dikkat edilir ve ortaya hem görsel açıdan mükemmel hem de arama motorlarına uyumlu bir web sitesi çıkar.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Kaş Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

 

hizmetlerimiz

 
 
 
 

Orlando Web Tasarımı

Web Tasarımı

 

Video Yapımı

Video Yapımı

 

Sosyal medya

Sosyal medya

 

Arama motoru optimizasyonu

Arama motoru optimizasyonu

 

Tıklama Başı Ödeme (PPC)

 

Medya Alış

Medya Alış

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

Kaş Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı