Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Dalaman Web Tasarım

Dalaman Web Tasarım

Firmalar artık internette var olmanın gerekliliğini anladı ancak araştırıldığında özellikle küçük ve orta gelirli işletmelerin çoğunun bir web sitesi olmadığını görüyoruz. Web sitesi sahibi olanların sayısı her geçen sene artsa da hala birçok firmanın web sitesi yok. Dalaman Web Tasarım çalışmanızı biran önce yaparak rakiplerinizi geride bırakabilir ve bu durumu avantaja çevirebilirsiniz.

Özellikle turizmin bir hayli geliştiği Dalaman en güzel turistik ilçelerimizden biri. Özellikle havaalanının Dalaman’da bulunması ilçenin önemini daha da arttırıyor. İnsanlar bir şeyi araştıracaklarında ilk olarak Google arama motoruna girerek çevrimiçi araştırma yapmayı tercih ediyorlar. Örneğin havaalanında birisi uçaktan indi ve kiralık araba arıyor ya da o güne kalabileceği bir otel. İlk yapacağı şey internetten araştırmak olacaktır. Dalaman Web Tasarım çalışmanızın bu yüzden profesyonelce yapılması gerekir.

Kaliteli ve profesyonel görünen bir web sitesi insanlara güven verecek ve onca firma arasında sizin firmanızı seçmelerini sağlayacaktır. Dalaman Web Tasarım çalışmanızın kalitesi ilk izlenimi etkileyecek ve insanların sitenizde kalmalarına ya da sitenizden çıkmalarına etki edecektir. Yapılan araştırmalar kullanıcıların bir web sitesi hakkındaki kararlarını 4-6 saniye arasında verdiklerini göstermektedir.

Dalaman Web Tasarım çalışmanızın kaliteli olması ayrıca Google arama motorundaki sıralamasını da etkileyecektir. Web sitenizin profesyonellerce yapılması SEO uyumlu olarak yani arama motoru optimizasyonu yapılmış şekilde kurulmasını sağlar. Google SEO uyumlu bir web sitesini hemen tarar ve sıralamaya alır.

Dalaman Web Tasarım çalışmanızı teslim aldıktan sonra sitenize ekleyeceğiniz özgün içeriklerle arama motorundaki sıralamanızı yükseltebilirsiniz. Web sitenizin sıralaması tamamen sizin çalışmalarınıza bağlı. Haftada üç kere bile yazı ekleseniz zamanla sıralamada yükseldiğinizi göreceksiniz yeter ki tutarlı olun. Bir hafta girip bir hafta girmemek insanları web sitenizden uzak tutacak ve Google’ın hoşuna gitmeyecektir.

Dalaman Web Tasarım çalışmama ayıracak vaktim yok diyorsanız Google AdWords reklamları vererek belli bir reklam bütçesiyle ilk sıraya yerleşebilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Dalaman Web Tasarım  çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı