Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Gazipaşa Web Tasarım

Gazipaşa Web Tasarım

Tükiye’de neredeyse her eve internetin girdiği bu günlerde bir web sitesi firmalar için olmazsa olmazlardan. Gazipaşa Web Tasarım çalışmanızı yaptırarak web sitesi olmayan birçok rakibinizi anında geride bırakmış olacaksınız. Peki, web sitesi olan rakiplerinizi geçmek için neler yapabilirsiniz?

Profesyonel bir web sitesi sahibi olarak birçok web sitesini geride bırakmış olursunuz. İnternet kullanıcılarının %85’i Google arama motorunu kullanarak web sitelerine ulaşıyor kalan kesim ise web sitesinin direkt adını yazarak web sitesine ulaşıyor. Gazipaşa Web Tasarım çalışmanızla Google arama motorunda ilk sayfaya yerleşerek site trafiğinizi ve bununla birlikte kazancınızı kat kat arttırabilirsiniz.

Google arama motoru sadece ülkemizde değil dünyada kullanılan bir numaralı arama motoru olduğu için ana hedefimiz Google’da ilk sayfada çıkmak olmalı. Gazipaşa Web Tasarım çalışmamız için öncelikle Google AdWords önerilebilir. Yeni bir web sitenin kendini tanıtmasının yolu başlangıç için reklam vermek olmalıdır. Ancak tıklanma başı para ödeyeceğiniz için sürekli bir reklam gideriniz olacaktır. Ancak reklam verdiğiniz andan itibaren telefonlarınız çalmaya başlayacak. Eğer reklam verdiğiniz halde kimse aramıyorsa reklam seçiminizde bir yanlışlık yapmışsınız demektir.

Gazipaşa Web Tasarım çalışmanızın Google AdWords reklamları için Google AdWords sertifikalı bir ajansla çalışmanız reklamlardan en iyi verimi almanızı sağlayacaktır.

Web siteniz için reklam verdiniz peki bu hep böyle mi olmak zorunda? Tabi ki hayır! Web siteniz kurulum aşamasında arama motoru optimizasyonu yapılarak kurulmalı. Böylece arama motorları sitenizi kısa sürede tarayacaktır. Bu birinci aşama. Gazipaşa Web Tasarım çalışmanızı teslim aldıktan sonra hemen içerik girişine başlamalısınız. Sektörünüzle ilgili videolar, resimler, yazılar yayınlayarak bunları sosyal medyada paylaşmalısınız.

Gazipaşa Web Tasarım çalışmanızda diyelim ki ayakkabı satıyorsunuz veya ayakkabı firmanızın tanıtımını yapıyorsunuz. Web sitenizde ayakkabıda son moda, kısa bayanlar nasıl ayakkabı giymeli, çizme modelleri gibi özgün yazılar yazarak web sitenize insanları çekebilirsiniz. Bu yazıları yayınlarken örneğin çizme dediğinizde “çizme” kelimesine bağlantı vererek insanların tıklamasını sağlarsınız ve çizme ürünleriniz listelenebilir.

Gazipaşa Web Tasarım çalışmanızda SEO uyumlu içerikler girdiğiniz takdirde 5-6 ay içinde sonuçlarını almaya başlar bir sene içinde reklam masraflarınızın çoğundan kurtulursunuz. Ülkemizde içerik girmenin önemi ne yazık ki yeni yeni anlaşılıyor. Geç kalmadan içerik girmeye başlarsanız birçok rakibinizin önüne geçerek ilk sıralara kapabilirsiniz.

Web sitenizde içerik yayınlarken mümkün olduğunca sık içerik girmeniz yararına olacaktır. Gazipaşa Web Tasarım çalışmanıza sık içerik giremeyecekseniz tutarlı olamaya özen gösterin. Örneğin hafta bir ya da iki metin giriyorsanız haftanın aynı günü içerik girin. Her pazartesi, çarşamba ve cuma gibi.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Gazipaşa Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Gazipaşa Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
enuke

 • PHP çerçeveleri
 • E-ticaret
 • E-Öğrenme
 • Java
 • Açık kaynak
enuke

MOBİL

 • iPhone Uygulamaları
 • Android Uygulamaları
 • Windows Apps
 • Duyarlı Siteler
 • iPad Uygulamaları
 • Hybrid Uygulamaları
enuke

BULUT ÇÖZÜMLERİ

 • Bulut barındırma
 • Yönetim ve İzleme
 • Ölçeklenebilirlik
 • Göç
 • AWS
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı