Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Kepez Web Tasarım

Kepez Web Tasarım

Web sitenizin başarısı sadece görünümüne bağlı değildir. Bir web sitesi domain, hosting seçimiyle başlar ve tasarımın bazı temel noktalarına dikkat edilerek bir bütün olarak başarıya ulaşır. Kepez Web Tasarım çalışmanızda başarıya ulaşmanın yolu profesyonellerle çalışmaktan geçer.

Bir web sitesinin başarılı olması kullanıcıların web sitenize girdiğinde sitenin görünümünden hoşlanarak kalmak istemesi ve Kepez Web Tasarım çalışmanız içinde kolayca dolaşabilmesi ile başlar. Web sitenize gelen kullanıcı sayısının fazlalığı ve arama motoru sıralamanız ise sitenizin başarısının bir ölçütüdür.

Bir web sitesi harika tasarlanmış olabilir ancak web sitesine kimse gelmiyorsa bu web sitesi başarısız demektir. Kepez Web Tasarım çalışmanızın başarısı doğrudan Google sıralamasıyla ilgilidir ancak Google’da ilk sayfaya çıkabilmek için web sitenizin tasarımından başlanarak SEO kurallarına göre tasarlanması gerekir.

Kepez Web Tasarım çalışmanızın hosting ve domain seçimi bile Google sıralamanızı etkiler. Web sitenizin adı yani domain kısa olmalı ve sektörünüzle ilgili olmalıdır. Hosting firmanız ise en iyisi olmalıdır çünkü hosting web sitenizin hızını etkileyecek ve site güvenliğini sağlayacaktır. Bütün web siteniz bu hostingin içine depolanacaktır.

Kepez Web Tasarım çalışmanızı profeysonellerle yaptığınız sürece bunların hepsi zaten düşünülerek uygulanacaktır.

Web sitenizin profesyonelce tasarlanması sadece iyi görünmesi anlamına gelmez. Sayfaları hızlı yüklenen, yazım yanlışları olmayan, arka fon renkleri tutarlı olan, sürekli güncellenen ve ilgilenilen, kırık linkleri olmayan web siteleri Google tarafından ödüllendirilir ve ilk sıralara taşınır. Ayrıca kullanıcılarınız hem iyi görünen hem de kullanım kolaylığı sağlayan web sitenizde dolaşmaktan keyif alacaklardır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri oluşturduk. Kepez Web Tasarım çalışmanızla ilgili bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesi sahibi olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Kepez Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
 
 • Alakmalak Duyarlı web sitesi tasarımı hizmeti sunar
  Alakmalak Duyarlı web sitesi tasarımı hizmeti sunar
   
 • TAMAMEN DUYARLI
  MOBİL WEB SİTESİ


  Çözümler
  ile fütüristik
  düşünme

  Tablet ve Mobil
  Optimizasyon
 
 
 
 
Alakmalak Web Tasarımı ve Geliştirme Çözümü SağlıyorAlakmalak Web Tasarımı ve Geliştirme Çözümü Sağlıyor

WEB TASARIMI VE GELİŞTİRİLMESİ

 •  Makul fiyata En iyi kalite ile hızlı dönüş süresi sağlamaktayız.
 •  Statik web siteleri, WordPress, Joomla, Drupal, CMS, Özel Programlama vb.
 •  Uygun fiyata profesyonel yaratıcı web tasarımı.
 
Alakmalak, Mobil Uygulamalar GeliştirmeAlakmalak, Mobil Uygulamalar Geliştirme

 

Alakmalak SEO / Sosyal Medya Pazarlaması yapıyorAlakmalak SEO / Sosyal Medya Pazarlaması yapıyor

SOSYAL SEO / SEM

 •  SEO’da sıralamanın ötesine geçiyoruz ve müşteriye Yatırım getirisi sağlamak için her şeyi yapın.
 •  Tanıtım Sosyal Medyaya aktarılıyor.
 •  Bugün bir Kampanya başlatın ve işinize ne gibi bir fark yaratabileceğinizi görün.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı