Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İstanbul Mobil Yazılım

İstanbul Mobil Yazılım

Mobil uygulamaların artık hayatımızın her alanında kullanabiliyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle ev aletlerinden sağlık sektörüne ve firmaların pazarlama araçları arasında kullanılan mobil uygulamalar bundan sonraki süreçte hayatımıza daha çok girecek gibi görünüyor. İstanbul Mobil Yazılım çalışması ile mobil dünyada siz de yer almalısınız.

Müşterileriniz artık zamanlarının çoğunu sanal dünyada geçiriyor. Firmalar bunu fark ederek birer web sitesi yaptırdılar ancak mobil cihaz kullanım oranlarının artmasıyla bilgisayar yerine telefonlar daha çok kullanılmaya başlandı. Her firmanın mutlaka bir web sitesi olmalı ancak yeni düzende İstanbul Mobil Yazılım ile oluşturulan bir mobil uygulamanız da olmalı. İstanbul büyük bir şehir insanlar sadece kendi yaşadıkları çevreyle sınırlı kalmıyor. Anadolu Yakası’nda çalışan birisi Avrupa Yakası’na alışverişe veya yemek yemeye gidebilir.

Firmanızın bir mobil uygulaması olursa sadece çevrenize değil tüm İstanbul’a hizmet veren bir işletme haline gelirsiniz. İstanbul Mobil Yazılım çalışması ile örneğin coğrafi kısıtlama özelliğini kullanabilirsiniz.

Firmanıza ya da cafenize yaklaşan müşterilere belirlediğiniz bildirimler anında müşteriye iletilir. Düşünsenize Anadolu Yakası’ndan birisi yemek yemeye geliyor tam nerede yesem acaba diye düşünürken sizin uygulamanızdan bir bildirim gidiyor. Bu bildirimler indirim kuponu, hediye çeki, puan kazanmaya yönelik bildirimler olmalı ki müşterileri cezbetsin. İstanbul Mobil Yazılım çalışmanız ile sadık müşterilerinizi de memnun edersiniz.

Bir işletme için müşteri sadakati önemlidir. Çünkü sadık müşteriler mağazanıza iki katı fazla gelir, diğerlerine göre daha fazla vakit geçirir ve genelde en pahalı ürünleri satın alırlar. Bunun karşılığında da biraz özel ilgi beklerler. İstanbul Mobil Yazılım çalışmanız ile sadık müşterileriniz mağazaya her geldiğinde puan kazanabilir böylece bu puanları harcamalarında kullanabilirler.

İstanbul Mobil Yazılım çalışmanıza VİP bölümü ekleyerek özel müşterilerinize özel fırsatlar sunabilirsiniz. Bu sadık müşterilerin başka işletmelere kaymasını engelleyecektir.

İstanbul Mobil Yazılım çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Mobil Yazılım yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek