Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İstanbul Mobil Uygulama

İstanbul Mobil Uygulama

Akıllı telefonlar genç yaşlı demeden herkesin elinde. Müşterileriniz otobüste, işte, okulda, her yerde akıllı telefonlarına bakıyor ve zamanlarının büyük bölümünü akıllı telefonlarına bağlı olarak geçiriyor. Müşterileriniz neredeyse siz de orada olmalısınız. İstanbul Mobil Uygulama çalışmanız ile her geçen gün büyüyen mobil uygulama alanında siz de yer almalısınız.

Mobil uygulama sahibi olmak bundan 3-4 sene önce lüks olarak görülebilirdi. Sadece büyük firmaların ayrıcalık olarak yaptırdığı mobil uygulamalar akla geliyordu. Günümüzde ise küçük ve orta ölçekli işletmelerin de mobil uygulama sahibi olması gerekiyor. Türkiye’de insanlar günde ortalama 70 kez telefonuna sebepsiz yere bakıyor. İstanbul Mobil Uygulama çalışmanız ile telefona her baktıklarında mobil uygulamanızı ve logonuzu görecekler. En basitinden bu bile büyük bir reklam yöntemi.

İstanbul Mobil Uygulama çalışmanız sayesinde nereye giderlerse gitsinler mobil uygulamanız da onlarla birlikte olacak. İstedikleri her an, anında mobil uygulamanıza ulaşabilecekler.

İstanbul Mobil Uygulama çalışmanızı profesyonel bir ajansla yapmanız gerekir. Bir mobil uygulama küçük ve basit bir yazılım gibi görünse de uygulanması gereken birçok ayrıntı mevcut. Bu ayrıntılar eksik olursa insanlar hayal kırıklığına uğrar ve mobil uygulamanızı telefonlarından silerler. Mobil uygulamanız müşteri ve sizin aranızda bir köprü, anında iletişim aracı görevi görecek. Bu yüzden profesyonel ve kaliteli görünmesi gerekir.

Bir İstanbul Mobil Uygulama çalışması öncelikle iyi görünmeli. Kullanılan renkler, yazı karakterleri gözü yormayacak ve göze sevimli gelecek şekilde tasarlanmalı. İnsanlar keyifle mobil uygulamanızı kullanabilmeli.

İstanbul Mobil Uygulama çalışmanızı yapmak için farklı yollar var. Bunların en çok kullanılanları HTML5, Native mobil uygulama ve Hybrid mobil uygulama yöntemleridir. Mobil uygulamanızda coğrafi kısıtlama özelliği olsun isteyebilirsiniz. Yani müşterileriniz mağazanıza 50 mt ya da sizin istediğiniz uzaklıkta yaklaştığında müşterilere bir bildirim gider. Bu bir indirimi kampanya bildirimi olabilir ya da küçük bir hediye kazandıklarıyla ilgili bildirimler olabilir. Onları mağazaya çekmenin en iyi yöntemlerden birisi.

Bu özelliğin olmasını istiyorsanız native veya hybrid mobil uygulama kullanılmalı bu da profesyonellik isteyen bir alan.

İstanbul Mobil Uygulama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Mobil Uygulama yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek