Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
App Store Yazılım Geliştirme

App Store Yazılım Geliştirme

Mobil cihaz kullanım oranı her geçen gün artıyor. Pazarlama sektörü bu durumdan tabi ki sonuna kadar yararlanmak istiyor çünkü insanlar zamanlarının çoğunu sanal dünyada ve akıllı telefonlarına bakarak geçiriyor. Eskiden bir TV reklamı çok önemliydi hala da önemini koruyabilir ancak insanlar artık TV izlerken bile akıllı telefonlarına bakıyor. App Store Yazılım Geliştirme çalışması ile her an müşterilerinizin telefonunda olabilirsiniz.

Mobil uygulama fikirleriniz varsa ve uygulamaya geçmek istiyorsanız bazı adımları takip ederek App Store Yazılım Geliştirme çalışması yapmanız daha yararlı olacaktır. İyi bir mobil uygulama fikri bularak işe başlamalısınız. Önce hedef kitlenizi belirleyin gençler mi, öğrenciler mi, ev hanımları mı, doktorlar mı? Daha sonra seçtiğiniz kitlenin tamamının hoşuna gidebilecek bir fikir bulun.

App Store Yazılım Geliştirme çalışmalarına başlamadan önce mümkün olduğunca çok mobil uygulamayı inceleyin. BiTaksi uygulamasının kurucusu projeye başlamadan önce en az 1500 tanem mobil uygulamayı ayrıntılı olarak incelediğini belirtiyor.

Mobil uygulamaları inceleyerek yapılan yorumları ve eleştirileri okuyun. Bu sayede rakiplerinizin düştüğü hatalara düşmekten kurtulursunuz. Daha güçlü bir şekilde piyasaya girersiniz. Fikrinizi oluşturduktan ve proje haline getirdikten sonra App Store Yazılım Geliştirme için profesyonel bir ekiple çalışmalısınız.

%100 yerli Türk mobil uygulaması olan Scorp 20 bin liralık bir sermaye ile geliştirildi ve bugünkü pazar payı 10 milyon dolar olduğu söyleniyor. Günlük aktif kullanıcı sayısının ortalama 150.000 civarı olduğu da belirtiliyor. Scorp iki genç öğrenci tarafından ortaya çıkan bir fikir sonucu geliştiriliyor. Siz de biraz yatırım ve profesyonel bir ekiple App Store Yazılım Geliştirme çalışmanızı başarıya ulaştırabilirsiniz.

App Store Yazılım Geliştirme çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

App Store Yazılım Geliştirme yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumunuz için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek