Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İşletmenizin Neden Bir Mobil Uygulaması Olmalı?

İşletmenizin Neden Bir Mobil Uygulaması Olmalı?

Bilim ve teknolojideki gelişmeler akıllı telefonlar, tabletler, mobil uygulamalar aracılığıyla tüm dünyadaki işletmeleri de önemli ölçüde etkilemekte. Her geçen dakika mobil uygulamalar etkili bir pazarlama aracı olarak daha da popülerlik kazanıyor. Giyilebilir teknolojilerin de yaygınlaşmasıyla işletmelerin bir mobil uygulamasının olması kaçınılmaz bir ihtiyaç olacak. İşletmenizin Neden Bir Mobil Uygulaması Olmalı?

Bundan 10 yıl önce bir web sitenizin olması size birçok avantaj sağlayacaktır, bir web sitesi yaptırın denirdi. Ancak bugün bir web sitenizin olması mecburi bir ihtiyaç halini aldı. Bundan 10 yıl önce web sitesi sahibi olan firmalar bunu akıllıca kullandı ve sektörde öne geçti. Aynı şey mobil uygulamalar için de geçerli. Bugün mobil uygulama sahibi olmak bir lüks gibi görünsede birkaç sene içerisinde tüm işletmeler mobil uygulama sahibi olmak zorunda olduğunu anlayacak. Gemi kaçmadan şimdiden gemideki yerinizi alın.

Günümüzde, işiniz için bir web sitesi tasarlamak, çevrimiçi etkinlikler belirlenmiş amaç ve hedeflere ulaşmanız için Mobil Uygulamanızı oluşturmayı gerektiren akıllı telefonlarda kayda değer olduğundan yeterli değildir.

İşletmenizin Neden Bir Mobil Uygulaması Olmalı?

Mobil uygulamalar işletmenizi pazarlamak için birden fazla yol sunar!

Mobil uygulamalar, işletmenizle ilgili genel bilgiler, ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili ayrıntılar, fiyatlar, haber beslemeleri, kullanıcı hesapları, rezervasyon formları, yeni kampanyalar ve promosyonlar ve çok daha fazlasını içeren çeşitli işlevleri yerine getirmek için kullanılabilir. Tek gereken tek bir düğmeye basmaktır ve her şey kullanıcının parmak uçlarının hemen altında görünür.

Mobil Uygulama, müşterilerinizle istediğiniz zaman ve her yerde iletişim kurmanızı sağlar. Dolayısıyla, ürününüzün yeni özelliğini, son fırsatları duyurmak istiyorsanız veya satış promosyonlarınızla ilişkili olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, basitçe haber beslemenizi güncelleyin veya müşterilerinize, cep ekranlarında açılan bir ileti göndererek onları bilgilendirin. Dolayısıyla, mobil uygulamanız, doğrudan bağlantılar oluşturarak ve sunduğunuz işle ilgili sürekli anımsatıcılar göndererek müşterilerinize daha da yakınlaştıracaktır.

Gelirlerinizi Artırın

Mobil uygulamanızda bir satın alma imkanı sağlayarak, müşterileriniz doğrudan ürününüzü satın alabilir veya rezervasyonlarını cep telefonlarından istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bu nedenle, öncelikle kişisel bilgisayarları hemen erişemiyorsa potansiyel müşterilere kolaylık sağlar. Bir sipariş vermek için beklemek zorunda kalmazlar ve ödemelerini hemen telefonlarıyla yapabilirler.

Marka kimliğinizi oluşturur

Mobil uygulamalar, kullanıcıları markanızdan haberdar etmek için birincil kaynaktır. İstediğiniz şekilde tasarlanabilir. Çekici açıklamalar ve sunularla şık ve canlı olmasına izin verin ve azami trafiği nihai ödül olarak temin edebiliriz.

Müşterilere değerli bir bakış açısı kazandırın

Mobil uygulama, müşterilerin ayrıntılı bir veri ve geribildirim almasını sağlar. En üretken alanları ve müşterilerin taleplerini tanımanıza izin verir. Bütün bunları özetlemek, yeni iş fırsatlarını belirlemek ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için zarif kaliteli ürünler yapmak için yardımcı olacaktır.

Mobil Uygulamada Başarı Kriterleri yazımızı okuyarak iyi bir mobil uygulamanın nasıl olması gerektiğini öğrenebilirsiniz.

Çok daha hızlı deneyim

Mobil Uygulamalar, normal web sitelerinden çok daha hızlı performans gösterdiği için müşterilere çok daha yumuşak bir deneyim sunar. Sonuçta, katılım seviyesini yükseltir ve daha fazla eyleme yönlendirir.

Sonuç

Birçok şirket için hala eski geleneklerine sadık kalarak, iyi tasarlanmış, güncel bir web sitesine sahip olmak satışlarını artırmak ve maksimum müşteri yanıtı elde etmek için yeterlidir. Ancak, mobil uygulama sunmak, müşterilerinizle etkileşimde bulunmak ve iletişim halinizi korumak ve markanızı iyi bilinen hale getirmek için çok hızlı ve erişilebilir bir yoldur. Neden bekliyorsunuz? Rakiplerinizin önüne doğru bir adım atın. İyi hazırlanmış, şaşırtıcı ve tamamen bilgilendirici bir Mobil uygulama alın ve iş dünyasında öncülük edin.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

İşletmenizin Neden Bir Mobil Uygulaması Olmalı? yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek