Logo

İşletmeniz İçin Kullanabileceğiniz Mobil Uygulamalar


paylaş
İşletmeniz İçin Kullanabileceğiniz Mobil Uygulamalar

Teknoloji, işletme sahiplerinin daha verimli ve üretken olabilmesi için zamanlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olur. Bulut tabanlı yazılımları veya mobil uygulamaları kullanarak işletmeniz için birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Ancak hangi mobil uygulamanın işletmeniz için kullanılabileceğini bulmak zaman alıcı olabilir. Bu yüzden İşletmeniz İçin Kullanabileceğiniz Mobil Uygulamalar yazısını yazarak en verimli uygulamaları bir araya topladık.

İşletmeniz İçin Kullanabileceğiniz Mobil Uygulamalar

1. 17hats

İşletmelerine yönelik çeşitli hizmetler sunan hepsi bir arada bir uygulama. Hizmetler arasında kişi, fatura, sözleşme, defter tutma, takvim, görevler ve projeler, iş akışı ve daha fazlası bulunur.

 

2. Any.do

Görevler, listeler ve notların yönetimini sağlayan bir organizasyon aracı. Bir ekiple projelerde işbirliği yapan küçük işletme sahipleri için mükemmel bir paylaşım işlevi içerir.

3. Appointy

Randevuları planlamanız, takvimleri yönetmeniz ve personelle randevuları koordine etmeniz gereken küçük işletmeler sahipleri için çevrimiçi zamanlama yazılımı. Randevu aynı zamanda müşterilerin kendi randevularını çevrimiçi olarak 24/7 program yapmalarını sağlar.

4. Asana

Projeleri yönetmeye odaklanan ve bu projelerdeki ekip iletişimini tek bir yerde kolaylaştıran bir proje yönetimi uygulaması. Birden fazla çalışanı olan işletmeler için ideal bir uygulama.

5. Cyfe

Tüm işletme verilerinizi kolayca izlemenize yardımcı olan hepsi bir arada işletmede gösterge tablosu uygulaması. Araç, çeşitli özelleştirilebilir gösterge tabloları aracılığıyla sosyal medyayı, analitiği, pazarlamayı, satışları ve destek verilerini izler.

6. Dropbox

İş için oluşturulmuş Dropbox, iş dosyaları için merkezi bir saklama konumu ve işbirliği platformu sağlayan güvenli bir dosya paylaşım ve depolama aracıdır.

 

7. Evernote

Günlük projeler, fikirler ve listeler için kişisel veya ekip çalışma alanı oluşturan çok platformlu bir araç. Kullanıcılar web makalelerini kırpabilir, el yazısıyla kaydedilmiş notları yakalar ve dosyalara fotoğraf ekleyebilirsiniz.

8. Expencify

Küçük işletme sahiplerinin çalışanların giderlerini, onay sürecini ve muhasebe yazılımında bu verilerin kullanılma sürecini düzene koymalarını kolaylaştıran basitleştirilmiş bir gider raporlama aracı.

 

9.  FreeAgent

Küçük işletme sahiplerinin nakit akışını daha etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için faturaları, giderleri ve banka hesaplarını koordine eden muhasebe tabanlı bir gösterge tablosu.

10.  Harvest

Hasat, küçük işletmeler sahiplerinin zaman izleme, faturalandırma, harcama takibi ve zaman esaslı raporlamayı yönetmesine yardımcı olan web tabanlı bir araçtır.

11. iA Writer

İşletmelerinde yazı yazması gereken küçük işletme sahipleri için basit bir araç. IA Writer dağılmaları engeller, Dropbox ve iCloud ile eş zamanlanır ve kullanıcıların Microsoft Word'e yazı aktarmasına izin verir.

12. IFTTT

IFTTT, "eğer buysa" demektir ve kullanıcıların web etkinliklerini hızlandıran süreçler oluşturabilmeleri için birçok farklı web uygulamasını bir araya getiren bir araçtır. Bir örnek, otomatik olarak yeni Twitter takipçilerine teşekkür mesajı gönderen bir IFTTT "tarifi" yaratmaktır.

13. Jing

Video, animasyon ve hareketsiz görüntüleri yakalayan ve kullanıcıların webde paylaşmalarını sağlayan bir ekran görüntüsü ve screencast uygulaması.

14. Join.me

LogMeIn, join.me'nin bir servisi, anlık ekran paylaşımı ve sınırsız ses sağlayan bir araçtır. Ek özellikler, sunucu takas, pencere seviyesinde paylaşım, not ekleme, kayıt ve daha fazlasını içerir.

15. LastPass

Parolaları güvenli bir şekilde hatırlayan ve kullanıcıların gerektiğinde yenilerini üretmesine yardımcı olan bir şifre yönetimi aracı.

 

LastPass'in ayrıca, şifreleri hareket halindeyken güvende tutan bir mobil uygulaması var.

16. MileIQ

Sürücü tespit teknolojisi kullanarak yolculukları takip eden mobil bir araç. İş dünyasında sıklıkla seyahat eden küçük işletme sahipleri için yararlıdır.

17. OmniFocus

Görevleri proje, yer, kişi veya tarihe göre izleyen bir görev yönetimi uygulaması. Bu araç, kullanıcıların iş ve kişisel yaşamları için görevleri yönetmek için perspektifler ve bağlamlar yaratmalarını sağlar.

18. Prezi

Etkili bir "yakınlaştırma" özelliğine sahip etkileşimli sunumlar oluşturan bulut tabanlı sunum yazılımı. Bu araç aynı zamanda, birden fazla kullanıcının birlikte sunumlarda çalışmasına olanak tanıyan işbirliği işlevselliğini içerir.

19. Scanner Pro

Scanner Pro, bir iPhone'u veya iPad'i belgeleri profesyonel PDF'lere tarayan tam işlevli bir taşınabilir tarayıcı haline getirir.

20. Shoeboxed

Shoeboxed, makbuzları ve kartvizitleri taramak, düzenlemek, harcama raporları oluşturmak, kilometre sayacı ve daha fazlasını izlemek için kullanılan bir araçtır.

21. Skitch

Kullanıcıların ekran görüntüsü almasına, not eklemelerine ve ardından başkalarıyla paylaşmasına olanak tanıyan bir ekran yakalama aracı. Doğrudan Evernote ile bütünleşir.

22. Smartsheet

Dosya paylaşımı, uyarılar, otomatik iş akışları, çizelgeler ve daha fazlasını içeren özellikler içeren bir iş ortak çalışma aracı.

23. TeamViewer

İnternet üzerinden herhangi bir bilgisayarı uzaktan kontrol etmek için kullanılan bir araç. Küçük işletme sahipleri, ofis dışındayken veya çevrimiçi toplantıları koordine ederken kendi bilgisayarlarına erişmek için TeamViewer'ı kullanabilirsiniz.

 

24. Trello

Projeleri panolarda toplayan bir proje yönetimi ve işbirliği aracı. Kullanıcılar, herhangi bir projenin ilerlemesini anında görebilirler.

25. TrıpIt

TripIt, her gezi için bir ana güzergah oluşturan ve kullanıcıların herhangi bir cihazdan seyahat planlarına anında erişmesini sağlayan bir seyahat organizasyonu uygulamasıdır.

26. Wix

Hiçbir kodlama deneyimi olmayan küçük işletme sahiplerine hızlı bir şekilde özelleştirilmiş web siteleri oluşturmak için ücretsiz bir web sitesi oluşturucu.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

İşletmeniz İçin Kullanabileceğiniz Mobil Uygulamalar yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: mobil uygulama işletme mobil uygulama iş için mobil uygulama

paylaş

İlgili YazılarYorumlar