Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
IOS Uygulama Tasarımı

IOS Uygulama Tasarımı

Günlük hayatımızda akıllı telefonların yer etmesiyle genç yaşlı demeden mobil uygulama kullanımı başladı. Artık her akıllı telefonda en az bir tane mobil uygulama bulunuyor. Mobil uygulamayla cep telefonlarında yer almanın gerekliliğini fark eden firmalar IOS Uygulama Tasarımı yaptırıyor.

IOS Uygulama Tasarımı yaptıran firmalar marka bilinirliğini arttırmış olurlar. Eskiden sadece bir web sitenizin olması yeterliydi ancak mobil cihaz kullanımındaki artış bilgisayar kullanımının azalmasına neden oldu. Zamanla bilgisayar kullanımı daha da aza inecek. Bunu fark eden işletmeler şimdiden mobil dünyadaki yerlerini almaya başladı.

IOS Uygulama Tasarımı mobil uyumlu web sitesinden tamamen farklı. Mobil uygulamaya girmek için bir dokunuş yeter. Ayrıca özelleştirme seçeneği sayesinde insanlara istediğiniz bildirimleri gönderebilirsiniz.

IOS Uygulama Tasarımı sayesinde mağazanıza yaklaşan müşterilere özel bildirim gider ve mağazadaki kampanyalardan ve indirimlerden haberdar olurlar. Bunun dışında mağazanıza gelen her kullanıcı bir Qr kodu okutarak puan kazanabilir. Puanlarını harcamak için yine mağazaya gelmesi gerekir.

IOS Uygulama Tasarımı müşterileri memnun eder ve müşteri memnuniyeti satışları doğrudan arttıran bir faktördür. Memnun müşteriler ürünlerinizi sosyal medyada paylaşır ve sizi arkadaşlarına tavsiye eder.

Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de akıllı telefon kullanan insanlar her 15 dakikada bir telefonun kilidini açarak telefona bakıyor. Bu günde yaklaşık 70 defa ediyor. Düşünsenize İOS Uygulama Tasarımı sayesinde markanızı telefonları ile her yere yanlarında taşıyacaklar ve her telefonu açtıklarında sizin logonuzu, markanızı görecekler.

IOS Uygulama Tasarımı yaptırmak geçen yıllarda lüks olabilir ancak artık dünyada küçük işletmeler bile mobil uygulama yaptırmanın gereğini fark etti. Mobil uygulama yaptırmak lüks değil zorunlu bir ihtiyaç haline geldi.

IOS Uygulama Tasarımı sadece firmalar için yapılmıyor. Birçok alanda mobil uygulama tasarımı yaptırabilirsiniz. Girişimciler farklı mobil uygulama fikirlerini hayata geçirerek bundan büyük paralar kazanabileceklerini düşünüyorlar ve mobil uygulamadan zengin olan birçok kişi var.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı