Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
IOS Uygulama Yaptırma

IOS Uygulama Yaptırma

Mobil cihazlar gün geçtikçe hayatımızda daha çok yer almaya başladı. Türkiye mobil cihaz kullanım oranında birçok Avrupa ülkesini geride bırakmış durumda. Pahalı ya da ucuz neredeyse herkeste bir akıllı telefon ya da tablet var. Bununla birlikte mobil uygulama dediğimiz yazılımlar da hayatımıza girdi. Bunu fark eden işletme sahipleri ve girişimciler IOS Uygulama Yaptırma çalışmalarına başladılar.

IOS Uygulama Yaptırma sadece firmalar için geçerli değil. Bir mobil uygulama fikriniz varsa bunu hayata geçirmek için mobil uygulama geliştirme uzmanı olmanıza gerek yok. Nedense fikir bulan kişilerin çoğu kendileri mobil uygulama yapamadığı için bu fikirleri hayata geçiremiyorlar. Ancak fikir bulan kişiler biraz cesaretle bunu ciddi bir yatırıma çevirebilirler.

Girişimcilere IOS Uygulama Yaptırma konusunda Scorp’u örnek verebiliriz. İki üniversite öğrencisi 20 bin liralık yatırımlı bir uygulama geliştiriyorlar ve ortaya Scorp çıkıyor. Şu an bu uygulamanın değeri 10 milyon dolar olarak söyleniyor. Uygulamayı günde 100.000 kişi kullanıyor. Sadece 92 ve 94 doğumlu iki öğrenci bunu başarmışsa siz de başarabilirsiniz.

IOS Uygulama Yaptırma firmanız içinde büyük bir artı olacaktır. Firmanızın marka bilinirliğinin artmasında ve müşteri memnuniyetinde etkili bir yöntemdir.

Coğrafi özelleştirme özelliği sayesinde insanlar mağazanıza yaklaştıklarında bildirim alırlar. Bu bildirim bir kampanya, indirim haberi veya alışverişe teşvik edici paylaşımlar olabilir. IOS Uygulama Yaptırma sayesinde insanların sizi sosyal medyada paylaşmaları da kolay olur. Böylece memnun kalan kullanıcılar sizi sosyal medyada paylaşarak reklamınızı yapmış olurlar.

IOS Uygulama Yaptırma artık bir lüks değil zorunlu bir ihtiyaç olma yolunda ilerliyor. Geleceği görüp bunu fark eden yatırımcılar mobil uygulama dünyasında yerini alıyor. Ne kadar erken mobil uygulama yaptırırsanız geleceğe o kadar hazır olursunuz. Mobil uygulamanız rakipleriniz kendi mobil uygulamasını yaptırana kadar birçok kişi tarafından çoktan kullanılmaya başlanmış olur. Küçük işletmeler özellikle mobil uygulamalardan yararlanmalı.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

About Author

Medanis Destek