Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
IOS Uygulama Satmak

IOS Uygulama Satmak

Akıllı telefonların hayatımıza daha çok girmesi ve mobil uygulama kullanım oranları da bununla birlikte gün geçtikçe artıyor. IOS Uygulama Satmak birçok girişimcinin aklını çeliyor.

IOS Uygulama Satmak aslında büyük kazançlar sağlayabilir. Mobil uygulama yaparak zengin olan Türklere Scorp uygulamasını örnek verebiliriz. her ne kadar mobil uygulama üretiminde dünyanın gerisinde kalsak da bizim de mobil uygulama zenginlerimiz var. Sadece birer öğrenciyken Scorp uygulamasını geliştiren Sercan Işık ve İzzet Zakuto 94 ve 92 doğumlu iki genç girişimci. IOS Uygulama Satmak konusunda sanırım verilebilecek en iyi örneklerden birisi. Sadece 20 bin TL sermaye ile bir uygulama geliştiriyorlar ve bu uygulamanın bu günkü değeri 10 milyon doları bulmuş durumda. Şimdi ikinci yatırımlarına odaklanan iki genç yatırımcı sadece bir mobil uygulamayla bu büyük miktarı kazandılar. Mobil uygulamalarına her gün 100.000 kullanıcı geliyor.

IOS Uygulama Satmak için öncelikle gerçekten işe yarayacak ve hayata geçirilebilecek bir uygulama fikri bulmalısınız. Fikir bulma kısmı önemli ancak şunu unutmayın fikirler hayata geçirildiği takdirde değer kazanır. Mobil uygulamanız için fikir bulmak sadece bir başlangıç. Daha sonra fikrinizi hayata geçirecek parayı verecek bir sponsor veya sermaye bulmanız gerekiyor. Kendiniz uygulama geliştiremiyorsanız profesyonel bir ajans bularak uygulamanızı yaptırabilirsiniz.

IOS Uygulama Satmak için sanal mağazaya uygulamanızı yüklemeniz gerekir. Bu konuda mobil uygulama yaptırdığınız ajans size yardımcı olacaktır.

Mobil uygulamanızı sadece sanal mağazaya koymanız yeterli değil. IOS Uygulama Satmak için reklam çalışmaları yapanız gerek. Mobil uygulamanızın indirme bağlantınızı sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamanız için özel bir web sitesi kurabilirsiniz. Bunun dışında teknoloji ile ilgili wp_betawpposts ve web sitelerine mobil uygulamanızı inceleme önerisinde bulunabilirsiniz. Mobil uygulamanızın geliştirilmesi kadar reklam çalışmalarına da özen göstermelisiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

 

About Author

Medanis Destek