Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
IOS Uygulama Para Kazanma

IOS Uygulama Para Kazanma

Bilgisayar kullanımı hala devam etse de mobil çağa girdiğimiz açıkça görülüyor. Mobil kullanıcı sayısı bilgisayar kullanıcısından daha fazla. Birçok kişinin evinde bilgisayar yok ama akıllı telefon veya tabletler herkesin elinde. İşletmeler bu yüzden mobil kanalları etkili biçimde kullanmaları gerektiğini hissetti ve farklı mobil uygulama fikirleriyle zengin olan kişiler IOS Uygulama Para Kazanma konusunu gündeme getirdi.

IOS Uygulama Para Kazanma düşüncesi gittikçe daha popüler oluyor. İnsanlar Scorp gibi mobil uygulamalarla zengin olunduğunu görüne para kazanmanın yollarını araştırıyor. Aslında Scorp gerçekten iyi bir örnek. İki öğrenci tarafından geliştirilen Scorp sadece 20 bin liralık bir sermaye ile oluşturulup piyasaya sürülüyor ve şu anki değeri 10 milyon dolar olarak lanse ediliyor.

IOS Uygulama Para Kazanma için öncelikle iyi bir fikre ihtiyacınız var. Fikrinizin hayata geçirilebilir olmasına özen gösterin. Fikir üretmeden önce en çok tercih edilen mobil uygulama kategorilerini öğrenin ve bu kategorilerde fikirler bulun. Ancak birçok insanın yaptığı gibi fikirlerinizi bulmaktan öteye geçin.

IOS Uygulama Para Kazanma için mobil uygulama yapıyor olmanıza gerek yok. Profesyonel çalışan bir ajans bularak mobil uygulamanızı hayata geçirebilirsiniz. İyi bir mobil uygulama firması seçmeniz çok önemli. Fikir kadar uygulamanın kalitesi de çok önemli. İnsanlar uygulamanıza para verecek ve kaliteli ve işe yarar bir şey görmek isteyecekler.

IOS Uygulama Para Kazanma yolları olarak öncelikle mobil uygulamanızı sanal mağazalarda ücretli olarak satabilirsiniz. Ücretli uygulamalarda gerçekten insanlara bir şeyler verebileceğiniz bir şeyler olmalı. Herhangi bir mobil uygulamayı ücretli satarak bir yere varamazsınız.

IOS Uygulama Para Kazanma için uygulama içi satın almalar seçeneği sunabilirsiniz. İnsanlar beğendikleri uygulamalarda rahatlıkta satın alma işlemini yapıyor.

En çok kullanılan IOS Uygulama Para Kazanma yöntemi ise ücretsiz olan mobil uygulamanıza reklam almak olacaktır. Reklam gösterimlerinden eğer uygulamanızın kullanım oranı iyiyse iyi para kazanabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere mobil uygulama konusunda yardımcı olabiliriz. Bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızla birlikte projenizi hayata geçirebiliriz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı