Logo

Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar


paylaş
Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar
Daha önce Instagram İçin Fotoğraf Araçları için bir yazı yazmıştık ancak çoğu Instagram araçlarından bahsetmeye fırsatımız olmamıştı. Biz de yazının devamı olabilecek nitelikte bir yazı daha hazırlamaya karar verdik. Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar ile fotoğraflarınızda istediğiniz değişiklikleri yapabilir, Instagram hesabınızın analiz verilerine ulaşabilirsiniz. İster özel Instagram hesabınız isterse iş için kullandığınız hesabınız için bu araçlar size büyük kolaylık sağlayacaktır.
 
 
 

1. Crowdfire

Fiyat: Ücretsiz - 200 $ / ay
Uygun Alanlar: Web , iOS , Android
Crowdfire, takip ettiğiniz kişileri, sizi izleyen (veya daha önemlisi takip etmeyen ) insanları ve takip etmeniz gereken kişileri analiz etmenize olanak tanıyan bir araçtır.

Bu nispeten basit görünse de, işletmeler için mükemmel bir araçtır. Şansınız, takip ettiğiniz hesapların çoğunun sektörünüzde veya hedef pazarınızda sizi takip edeceklerini umduğunuz kullanıcılardır. Sizi takip etmeyen kullanıcıları görüp kaldırarak, Instagram özet akışınızı temizleyebilir, "takip edilen" sayımızı kısaltabilir ve daha sonra olağanüstü takipçiyi artırabilir: takip eden oranı.

Crowdfire yoluyla görüntüler

Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar Crowdfire ayrıca Hayranları sırasıyla, çok katılım sağlayan takipçileri veya katılmayanları gösterir. Bu, takip etmek veya etkileşimde bulunmak isteyebileceğiniz hesapları belirlemenize yardımcı olabilir. Son olarak, web tabanlı uygulama, takipçilerinizi diğer hesaplardan kopyalamanıza izin verir; bu, rakiplerinizi takip eden hesaplarla etkileşimde bulunmak ve onları varlığından uyarmak için harika bir yol olabilir.

2. Iconosquare

Fiyat: 30- 500 $ / ay (7 günlük deneme sürümü)
Available for: Web
Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar içine girmek isteyen için Iconosquare sosyal platform için bir analitik ve pazarlama platformudur . Yakın zamanda yeniden inşa edilen Iconosquare'in bazı özellikleri şunları içeriyor:

  • Takipçilerin büyümesinin izlenmesi
  • Takipçi konum bilgisi
  • Takipçinin nüfuzunun tanımlanması
  • En uygun yayın zamanlaması
  • Bağlanma oranı sonrası
  • Rakiplere karşı kıyaslama
Aracılığıyla Görüntü Iconosquare

Henüz net değilse, Iconosquare, Instagram'daki performansını artırmak isteyen profesyoneller veya işletmeler için mükemmel bir analitik platformudur. Instagram, pazarlama stratejinize ayrılmaz bir parçaysa, analitik verilere sahip olmak, performansı izlemek ve bir sonraki hareketinizi planlamak için çok değerlidir .

 

 

3. Later

Fiyat: Ücretsiz - 50 $ / ay
Şu Taraf İçin Mevcut: Web , iOS , Android
Önceden planlama yapan Instagram yayınları için çok çeşitli çizelgeleme uygulamaları mevcut olmasına rağmen, en iyi seçim Later olacaktır.

Instagram otomasyonu düşünülürken dikkat edilmesi gereken en önemli şey, platformun diğer uygulamaların sizin adınıza yayınlanmasına izin vermemesidir. Instagram programınızın üstünde kalmak kolaylaştı. Bilgisayarınız ve tüm mobil cihazlarınız arasında senkronize edilen uygulama, yayınlarınızı zamanlayabileceğiniz bir görsel içerik takvimine sahiptir. Bu takvim, bilgisayarınızdan, Google Drive'dan veya Dropbox'tan resim yüklemenizi ve resimle birlikte yayınlanacak bir başlık yazmanızı sağlar. Sözü edilen sınırlamalardan dolayı, daha sonra, planlanan zamana ulaştığında daha sonra resim yükleyecektir.

Later Resimler

Bununla birlikte, size cihazınızda mesaj göndermenizi hatırlatan bir bildirim gönderir. Resminizi başlığınızla birlikte doğrudan Instagram'a kopyalayarak bu işlemi düzene sokar - bu yüzden tek yapmanız gereken "göndere" basmaktır. Instagram yayınlarınızı otomatikleştirirken bu kadar kolay olur.

 

 
 

4. Afterlight

Şu seçenekte mevcut: Android , iOS
Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar Afterlight'ın en popüler 5 fotoğraf düzenleme uygulamasından birinde yer almaktadır. Aftermark, VSCO veya yerli Instagram araçları gibi, fotoğraflarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için tasarlanmış geniş bir fotoğraf filtresi ve düzenleme araçları sunar.

Uygulamanın kendisi IOS'da, Android'te bir dolardır. Uygulama, birçok dinamik filtre ile önceden yüklenmiş olarak gelir. Daha fazla filtre istiyorsanız, Afterlight mağazasına göz atabilir ve hangi filtre paketlerinin stilinize uyduğunu görebilirsiniz.

Afterlight'ın kendisini diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarından ayırdığı yer, düzenleme ön ayarlarının büyük bir seçimidir. 74 benzersiz filtre, yer paylaşımı için 78 doğal doku ve denemek üzere 128 çerçeve var.

Afterlıght Görüntü

 

5. Buffer

Şu seçenekte mevcut: Android , iOS
BInstagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar Buffer'ın nispeten yeni Instagram araç özellikleri, Instagram yayınlarını önceden programlamanıza izin verir. Fotoğrafınızı / videonuzu yükleyin, başlığınıza ekleyin ve programa başlayın. Postayı yayınlama zamanı geldiğinde Tampon sizi gönderir ve bildirimde bulunur. Önceden planlanan yayın Instagram'a yüklenecek ve yapmanız gereken tek şey yayımlamaktır.

Arabellek kendisi, sosyal medya stratejinizi planlamak, izlemek ve güçlendirmek için pek çok araç sunar. Anahtar analizleri izleyebilir, takvim planlayabilir, ekibinizle çalışabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Aracılığıyla Görüntü Buffer

 


6. Like2Buy

Mevcut: Masaüstü

Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar  Like2Buy ile kendi Instagram özet akışınızın bir satılabilir sürümünü oluşturabilirsiniz. Like2Buy aslında takipçilerinizin ondan satın alabileceğini bildiğiniz dışında, Instagram yayınınıza tamamen benzeyen ayrı bir web sayfası oluşturur. Web sayfası, direkt olarak gönderdiğiniz fotoğraflardan alınır, böylece müşterinin yönlendirildiği anda kafası karışık değildir.

Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar Like2Buy'a kaydolduktan sonra Instagram biyografisine yerleştirilecek özel bir URL alacaksınız. Bir izleyici, satın almak isteyeceklerini gördüğünde, tek yapması gereken bağlantıyı tıklamak. Bağlantı, takipçileri, Instagram'ınızda gördükleri her şeyi satın alabilecekleri yinelenen bir web sitesine götürür. Akıllıca değil mi?

Aracılığıyla Görüntü Like2Buy

 


7. SimplyMeasured

Mevcut: Masaüstü
Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar SimplyMeasured, sosyal medya analizinde liderlerden biridir. Daha fazla kesinlik arayan kullanıcılar için ciddi miktarda veri sağlar. Sadece Instagram için değil tüm sosyal medya kanallarınız için. Instagram'daki işlemleriniz hakkında kapsamlı bir veri sunar. Artı izlediği tüm verilerle ilgili tam raporlama.

Instagram hesabınızın performansını rakiplerinize kıyaslayın. Hangi fotoğrafların hangi saatte en iyi performans gösterdiğini görün. Çabalarınızın en çok nerede olması gerektiğini öğrenmek için 150 kadar farklı Instagram hesaplarını karşılaştırın. Piyasadaki en karmaşık Instagram araçlarından biri hakkında ne söyleyebilirim, sadece kendiniz keşfetmek zorunda kalacaksınız.

Aracılığıyla Görüntü SimplyMeasured

 


8. Vibbi

Mevcut: Masaüstü
Tüm Instagram içeriğiniz nerede olması gerektiği gibi yedekleniyor mu? Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar Vibbi, iş için Instagram aracı olabilir. Vibbi, paylaştığınız tüm içeriği Instagram'a yönetmeyi ve yedeklemeyi kolaylaştırır. Çünkü hepimizin bildiği gibi, teknik hatalar veya yanlış adımlar, küratörlük yapmaya çok fazla çaba gösterdiğimiz Instagram özetini kolaylıkla silebilir. Instagram'ınıza kolayca girmek ve tüm içeriğinizi bir sabit sürücüye indirmek için Vibbi'yi kullanın.

Aracılığıyla Görüntü Vibbi

 


9. Shopseen

Mevcut: Masaüstü ve IOS
Çevrimiçi olarak sattığınız tüm ürünleri yönetmenize yardımcı olması için bir uygulamaya mı ihtiyacınız var? Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar Shopseen, herhangi bir mağazada listeler oluşturmanızı, envanteri güncellemenizi ve miktarlarınızı otomatik olarak SKU'lara senkronize etmenizi sağlar. Like2Buy gibi Shopseen, Instagram akışınıza dayalı bir Instagram deposu da oluşturabilir.

Aracılığıyla Görüntü Shopseen

 


 
 
 
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 
Instagram İçin Kullanabileceğiniz Araçlar yazımızı okuyabilirsiniz.
Etiketler: ınstagram araçları ınstagram araçlar ınstagram uygulamalar

paylaş

İlgili YazılarYorumlar