Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Hybrid Uygulama Nedir

Hybrid Uygulama Nedir

Akıllı telefonlarımızı bilgiye ulaşmanın yanında eğlence amaçlıda kullanıyoruz. Mobil uygulamalar akıllı telefonları en iyi performansla kullanabilmemiz için oluşturulmuş küçük yazılımlardır. Hybrid Mobil Uygulama Nedir sorusuna gelirsek: Mobil uygulama geliştirmek için kullanılan yöntemlerden biri de hybrid mobil uygulamadır.

Diyelim ki bir mobil uygulama fikriniz var ve native, HTML5 ya da hybrid mobil uygulama yöntemlerinden hangisini kullanacağınıza karar veremiyorsunuz. Stabilite, performans,görünüm ve etkileşim, anlaşılabilirlik ve kullanılabilirlik, ileri geliştirme ve bakım süreçleri, kullanacağınız platform, arac(lar)ın eklenti desteği gibi birçok özelliği göz önünde bulundurmanız gerekir.

Hybrid Mobil Uygulama Nedir

Hybrid Mobil Uygulama Nedir sorusuna geri dönersek bilgisayar veya akıllı telefonlar için kullanabileceğimiz yazılımlar yapılır. Akıllı telefonlarda kullandığımız mobil uygulamalar da çeşitli yazılım dilleri kullanılarak yapılır. Bunlar mobil uygulamanızın ihtiyacına göre seçilir.

Hybrid Mobil Uygulama Nedir sorusuyla birlikte diğer yöntemlerden farkı nedir diye sorarsak şöyle cevap verebiliriz: Hybrid mobil uygulama akıllı telefonun işletim sistemine ulaşabilir. Kamera, mikrofon, rehber gibi birçok özelliği kullanabilir. Native mobil uygulama da aynı özellikleri sağlar ancak daha pahalı ve zaman alıcıdır.

Hybrid mobil uygulama native uygulamaya göre daha uygun fiyatlı ve daha kısa sürede yapılabilir. Bütçeniz düşükse ve zamanınız kısıtlıysa hybrid mobil uygulama kullanmanızı öneririz. Ancak native pahalı olmasının yanında daha iyi performans ve hız sunar.

Hybrid mobil uygulama çalışmanızı profesyonel bir ekiple yaparsanız ortaya gerçekten kaliteli ve iyi performansa sahip bir mobil uygulama çıkacaktır. Native ve Hybrid arasındaki farkı sıradan bir mobil uygulama kullanıcısı anlamayacaktır.

Hybrid Mobil Uygulama Nedir ve özellikleri nedir? Hybrid mobil uygulama ile hem offline hem online bağlanma şansınız vardır. Diğer mobil uygulamalar gibi sanal mağazalarda satışa sunulur. Her ortama göre bir hybrid uygulama geliştirilebilir. Native uygulama ise belli bir işletim sistemine göre geliştirilir. IOS için ayrı Android için ayrı olacak şekilde yapılmalıdır.

Hybrid Mobil Uygulama çalışmanız için Medanis Bilişim AŞ olarak ekonomik mobil uygulama paketleri hazırladık. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle kaliteli ve uygun fiyata mobil uygulamalar ve web siteleri yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek profesyonel bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz.

Hybrid Mobil Uygulama Nedir yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden destekleriniz için teşekkür ederiz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Hybrid Mobil Uygulama Nedir için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı