Logo

Hastane Yazılım Şirketleri


paylaş
Hastane Yazılım Şirketleri

Sağlık endüstrisi, hastalar, sağlayıcılar veya düzenleyiciler ile olsun, daha az şey yapmak için artan bir baskı ile karşı karşıyadır. Benzer baskılara maruz kalan diğer endüstriler, işlerini "bulut" a giderek daha fazla taşıyor ve onlara talep edilen paylaşılan bilgi işlem kaynakları erişimini sağlıyor. Hastane Yazılım Şirketleri ile çalışmanın yararı nedir? Bulut üzerinde çalışan şirketler, daha düşük maliyet, artan çeviklik ve iş hedeflerini gerçekleştirmek için gelişmiş yetenekler görür. Sağlıkla ilgili bugün baskıları göz önüne alındığında, sağlık sektörüne bulut bilgi işleminin birçok avantajı olacaktır.

Hastane Yazılım Şirketleri ile çalışarak bulut bilgi işleminin temel faydaları sağlık bakımı departmanlarının yerine getirmesi istenen taleplerle mükemmel şekilde eşleşir. Google gibi bulut tabanlı platformları kullanan sağlık bakımı departmanları, hasta bakımını doğrudan etkilemeyen kurum içi uygulamaları destekleme yükünü hafifletebilir. Bilişim bölümünü geliştirmeye odaklanacak daha fazla zaman ve kaynak ile bu departmanlar hasta odaklı girişimleri daha iyi destekleyebilir.

Davayı desteklemek için, bugünün ortamında sağlık bakımı konusunda çalışan profesyonellere, bu konularda bilgi sunmak için bulut tabanlı platform çözümleri eşliğinde uygulanan baskılar listesini sunuyoruz.

1. Bütçeleri azaltma ihtiyacı

Sağlık sektöründe Hastane Yazılım Şirketleri ile çalışarak satın alma alışkanlıklarını yeniden düşünmeliyiz. Maliyetin geleneksel kara deliği olarak, hastanelerin ve bakım tesislerinin hasta bakımını belgeleyen düşünceyi yeniden düşünerek bütçeleri çarpıcı bir şekilde azaltabilirsiniz. Bulut tabanlı yazılım, sağlayıcılara yalnızca ihtiyaç duydukları şeyi ödemesi için güç sağlıyor. Örneğin, her hastane odası hemşirelik istasyonlarında ve doktor ofislerinde bulunan masaüstlerine ek olarak ayrı bir bilgisayara ihtiyaç duymanın hiçbir sebebi yoktur. Bakım noktasında hasta bilgilerini belgelemek için iPad'leri kullanarak, donanım en azından yarı yarıya kesilebilir.

2. Artan miktarda bilgiye ulaşma ihtiyacı

Hasta bakımının doğru kayıtlar ve bilgilerle sağlanmasının önemi çokça anlaşılmıştır. Dahası, bilginin bakımı sağlayan herkes tarafından herhangi bir zamanda erişilebilir olması gerekir. Hastane Yazılım Şirketleri ile bulut bilgi işlemesi, bir dizi güvenli uç noktadan erişilebilir veri esnekliğini sağlar. Ameliyathanelerden odaları inceleme, tesisleri rehabilitasyona kadar bilgi sürekliliği, doğru insanlar tarafından erişilebilir olduğunda en etkili yöntemdir.

3. Herhangi bir yere bilgi paylaşma ve bunlara erişme ihtiyacı

Sağlık bakım işbirliği, yeni bir hastayı bilgilendiren bir e-posta uyarısı göndermekle eş anlamlı olarak sisteme eklenmiştir. Bugün, bilginin doğruluğunu ve hasta bakımının bütününü artıran paylaşılan deneyime odaklanmak yeni bir anlam kazanmaktadır.Hastane Yazılım Şirketleri ile Bulut tabanlı platformlar, internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan gerçek zamanlı olarak işbirliği yapılmasına olanak tanır. Birden fazla bakım sağlayıcısı, hastane yazılımları ile eş zamanlı olarak güncelleyebilir ve bu güncellemeler, yazılımın bulunduğu sürece orijinal yaratıcılarına geri döndürülebilir.

4. Sağlık profesyonelleri tarafından güvenli bir şekilde kullanılması ihtiyacı

Hastane Yazılım Şirketleri ile hastalar bir yöneticiye veya doktora ağa iPad veya iPhone'u kullanarak ihtiyaç duyulmadığında ağa gizlice eriştiklerinden endişelenme ihtiyacı duymuyorlar. Hastane Yazılım Şirketleri ile bulut tabanlı uygulamalar, aygıt düzeyinde değil uygulama düzeyinde güvenliği vardır. Başka bir deyişle, hasta bilgilerinin doğrudan cihazdan erişilmesi riski yoktur. Bu güvenlik seviyesi sağlık bakımı departmanlarını, zaten tanıdıkları, örneğin bir iPhone gibi tüketici tabanlı donanımdan daha iyi yararlanmak için açıyor.

5. Daha hızlı hareket etme ihtiyacı

Bir sağlık bakım ortamında bilişim çözümlerini kavramsallaştırma, mimari hale getirme ve dağıtmanın dışarıya çekilmiş bir süreç olması gerekmez. Çözümler, zaten HIPAA uyumlu olan bulut tabanlı platformları kullanarak hızlı bir şekilde oluşturulabilir.

Hastane Yazılım Şirketleri Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Hastane Yazılım Şirketleri için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Hastane Yazılım Şirketleri yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: hastane yazılım şirketleri hastane yazılım şirketi hastane yazılım şirket

paylaş

İlgili YazılarYorumlar