Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Hastane Yazılım Firmaları

Hastane Yazılım Firmaları

Sağlık Endüstrisi tarafından bulut bilişiminin benimsenmesi, birçok sağlık kuruluşunun verilerini daha iyi yönetmek için mevcut teknoloji sistemlerini yükseltmesine olanak tanıyarak sermaye harcamalarının önemli ölçüde azalmasına yardımcı olmuştur. Hastane Yazılım Firmaları tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik bir sağlık yazılımı geliştirebilir.

 

Hastane Yazılım Firmaları ile çalışarak para tasarrufu yaparsınız.

Paylaşılan sunucularda çalışan bir program veya uygulama olan Hastane Yazılım Firmaları ile bulut yazılım, kuruluşlar için hesaplama modelini basitleştirir. Bilişim altyapısına ve uygulamalarına yatırım yapmaktan ve bilişim altyapısını ve uygulamalarını sürdürmek yerine, son kullanıcılar, bireyin elektrik ve su gibi kamu hizmetleri için ödedikleri gibi ödeme başına kullanım modelini kullanabilir. Bulut bilgi işlem modelleri üç türden oluşur: özel, genel ve melez.

Hastane Yazılım Firmaları İle Çalışmanın Faydaları Nelerdir?
Çeviklik

Bulut bilgi işlemi, sağlık hizmeti sağlayıcılarının çevik iş modellerini benimseyip, sınırlı zamanlarda yeni yetenekler geliştirmelerini, maliyet etkin hizmetleri sunmalarını ve bilgi zincirinde yüksek esneklikle bilgi paylaşmalarını sağlar.

Hastane Yazılım Firmaları ile çalışmanın kabul görmesinin artması, bulut yazılım dağıtım modelinin çeşitli uygulamalarda ve ilgili teknolojilerde kullanılmasına neden olmuştur. Çeşitli hükümetler tarafından sıkı kurallar ve yönetmelikler, endüstrinin bulut üzerinde veri depolamasına, ortak çalışmasına ve veri paylaşmasına neden oldu.

Kişiselleştirilmiş Sağlık Hizmeti

Bulut bilgi işlemi, bilgi, tıbbi kayıtlar, dosyalar ve hastaların dijital bir biçimde depolanmasına yardımcı olur. Mobil cihazlar, sağlık sektöründeki çeşitli kuruluşlar tarafından bazı politikalarının benimsenmesi ile popülerlik kazanmaktadır.

Hastane Yazılım Firmaları ile çalışarak sağlık uzmanları ve hekimler dışında, hastalar tıbbi verilere de erişebilirler. Tıbbi kayıtlar ve görüntüler dünya çapındaki tıp doktorlarıyla gerçek zamanlı olarak ve tedavide paylaşılabilir ve sonuçlar uzaktan izlenebilir. Bir kişi yolculuk ederken hasta oluyorsa, tıbbi kayıtlarına bulut üzerindeki yerel doktorlar erişebilir.

Büyük Verinin Avantajı

Akıllı tahsil modellemesi, sağlık uzmanlarının hastalara gelişmiş ve doğru ilaçlar analiz edebilmesi ve sunabilmeleri nedeniyle sağlık hizmetlerini iyileştirecektir. Sağlık hizmeti sunucuları tarafından toplanan tıbbi veriler büyük, karmaşık ve geleneksel bilişim altyapısı ve veri yönetimi araçları ile depolamak zordur.

Bunlar arasında klinik veriler, hastaların reçete verileri, tıbbi görüntüler, laboratuar verileri, eczane ve sigorta bölümlerinden gelen veriler ve sosyal medya kaynaklarından toplanan veriler yer alır. Büyük veri analizi, bakımı iyileştirme ve genel harcamaları azaltma potansiyeline sahiptir. Analiz, veri kümelerindeki bilgileri elde etmede ve bilinçli kararlar vermede yardımcı olacaktır.

Uzak Yerlerde Sağlık Hizmetlerinin Kullanılabilirliği

Kronik hastalıkların tedavisi, akut hastalıkların tedavisinden daha pahalıdır; çünkü kronik bir durumda olan hastalar sıklıkla bir hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna kabul edilir. Hastane Yazılım Firmaları ile çalışarak oluşturulan sağlık hizmeti sunucuları, bulut platformuyla bağlantılı olabilecek mobil cihazları kullanabilir ve hastaları uzaktaki yerlerde sürekli olarak izleyebilir; böylece, hasta ziyaretleri sırasında maruz kalınan maliyetleri düşürebilir.

Bulut bilişim yardımıyla uzak noktalara sağlık hizmeti sunmak bir başka önemli uygulama alanına sahiptir. Birçok gelişmekte olan ülkenin kırsal alanlarındaki sağlık altyapısı ve hizmetleri çok basit olduğundan, mobil cihazlar hastalar tarafından yerel klinikler ve hastaneler hakkındaki bilgilere erişmek için kullanılabilir.

Hastane Yazılım Firmaları Kullanmada En Büyük Mücadele Nelerdir?

Hassas hasta bilgilerine erişimin veya yetkisiz kişilerin kaybolması gibi güvenlik sorunları ve veri gizliliği kaygısı, bulut hizmeti sağlayıcılarının sağlık hizmeti sunucularının güvenini kazanma kabiliyetini etkileyen kilit zorluktur. Hastanın veri güvenliği ve gizliliğini sağlamak için HIPAA gizlilik, güvenlik, yaptırım ve ihlal kurallarına ilişkin değişiklikler yapılmıştır.

Kurumlar imzalayabilecek en güvenilir ortak arayışındayken bulut sağlayıcıları tarafından tamamen kavranacak ve kavranacak durumda değilken, kendilerini yalnızca HIPAA standardı gibi standartlarla pazarlayanların ortaya çıkan rekabeti kaybetmeleri gerektiği için yalnızca HIPAA uyumlu Hastane Yazılım Firmaları ilişkilendirebilirler.

Hastane Yazılım Firmaları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Hastane Yazılım Firmaları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Hastane Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir