Logo

Haber Yazılım Sitesi


paylaş
Haber Yazılım Sitesi

Haber sitelerinin diğer web sitelerinden daha işlevsel yapılması gerekir. Haber Yazılım Sitesi tasarımında ziyaretçilerin web siteniz içerisinde rahatça dolaşması ve aradıkları haberlere kısa sürede ulaşması gerekir.

Günümüzde insanlar ya hareket halindeyken -metro,dolmuş,otobüs- ve mobil cihazlar kullanarak haberleri takip ediyorlar. Artık bir gün öncesinin haberleri değil, son saniyelerin haberleri önem kazanmış durumda. Haber Yazılım Sitesi çalışmanızın rakiplerinizi geçmesi için kaliteli bir tasarımın yanı sıra işlevsel ve kullanılabilir şekilde tasarlanmalı.

Haber Yazılım Sitesi çalışmanızın sahip olacağı temel bazı özellikler şu şekildedir. İstenildiği takdirde ek özellikler rahatlıkla eklenebilir:

 

Kullanıcı Dostu
Haber sitesinin ihtiyacı olabilecek her türlü haber tek bir panelde birleştirilmiştir. Gelişmiş bir haber ekleme, düzenleme ve yönetme paneli oluşturulmuştur.

 

 
Farklı Haber Türleri
 
Haberlerinizi eklerken Normal, Manşet, Sürmanşet, Top Manşet, Gizli ve Taslak gibi farklı şekillerde oluşturabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman bu başlıkları değiştirebilir veya yenilerini ekleyebilirsiniz.

 

 
Farklı Görseller
 
Haberlerinizde Manşet, Sürmanşet bölümleri ayrı görseller tanımlayabilir dilerseniz tek görselle de işlem yapabilirsiniz.
 

 

Güçlü ve Dinamik
 
Kaliteli sunucular kullandığımız ve profesyonel web tasarım teknolojilerini kullandığımız için web sitenize giren ziyaretçiler kolaylıkla ve keyifle web sitenizde dolaşacaktır. Web sitesine giren ziyaretçi diyelim ki akşamki maç sonuçlarını ve kendi takımının yorumlarını okumak istiyor. Haber sitenize girdiğinde istediği bilgiyi bulmakta zorluk çekerse hemen başka bir haber sitesine gidecektir. Bu yüzden iyi bir görünümün yanında işlevsel bir web siteniz de olması gerekir.

 

 
Responsive Tasarım
 
İstenildiği takdirde haber siteniz son ve Google'ın severek üst sıralara taşıdığı responsive tasarım web sitenizde uygulanabilir. Bu sayede web siteniz tablet, akıllı telefon ve akıllı TV'lerde hiçbir sorun olmadan görüntülenebilir.

 

 
Hızlı Paylaşım
 
Yönetim panelinden haber listeleme ekranından hızlı ve tek tuşla içeriklerinizi sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Bu sayede sosyal medyada ayrıca vakit harcamanıza gerek kalmaz.

 

Google News Uyumlu
 
Google News yani Google haberlere uyumlu bir alt yapı ile oluşturulan haber siteniz Google RSS'de sıralanabilir.

 

 
Dış Link
 
Haber Yazılım Sitesi ile haberlerinize Dış Link özelliği ile ister başka bir siteye isterseniz kendi site içi bağlantılarınızdan başka bir adrese ziyaretçilerinizi yönlendirebilirsiniz.

 

GIF Desteği
 
Haber Yazılım Sitesi ile hareketli görselleriniz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Galeri Bağlantısı
 
Haberlerinize Foto ve Video galeri bağlayabilir ve ziyaretçilerinizi haberleri okurken bu video ve foto galeriye yönlendirebilirsiniz. Ayrıca resim havuzu ile daha önce kullandığınız resimlere ulaşabilir ve başka haberlerde kullanabilirsiniz.
 

 

Zamanlayıcı
 
Bir haber eklediğinizde tarih seçerek o haberin hangi gün ve saatte yayınlanmasını istediğinizi seçebilirsiniz. Yani haberleri akşam ekleyip sabah siteye eklenmesini seçebilirsiniz.

 

Haber Yazılım Sitesi çalışmanıza Medanis Bilişim AŞ olarak tecrübe ve profesyonellikle yardımcı olabiliriz. Haber Yazılım Sitesi için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Yazılım Sitesi yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

Etiketler: haber yazılım sitesi haber yazılımı sitesi haber yazılım siteleri

paylaş

İlgili YazılarYorumlar