Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Haber Yazılımları

Haber Yazılımları

Medanis Bilişim AŞ, gazetenizi veya dergileri çevrimiçi yayınlamak için en kapsamlı ve uygun Haber Yazılımları sunmaktadır. Topluluk gazeteleri, dergiler, okullar, radyo istasyonları gibi çeşitli kurumlar tarafından bir web sitesi oluşturucu olarak kullanılabilecek, son derece özelleştirilebilir Haber Yazılımları sunuyoruz.

Şimdiye kadar kendi çevrimiçi gazetenizi veya dergi web sitenizi yayınlamak istediyseniz ancak nasıl yapılacağını bilmiyorsanız, Medanis Bilişim Haber Yazılımları sizin için en ideali olacaktır. Haber Yazılımları ile web sitenizi teslim aldığınız andan itibaren anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Haber Yazılımları, haberleri yönetmek ve düzenlemek için web tabanlı bir gazete cms özelliğine sahiptir. Kullanımı gerçekten çok kolaydır.

Yeni bir haber mi yayınlıyorsunuz? Tıklayın, metninizi girin ve kaydedin. Bu kadar basit! Haber Yazılımları çok kanallı, çok sütunlu teknoloji, yeni haberlerin otomatik olarak doğru yerde göründüğünden emin olmanızı sağlar: Zamandan ve çalışmadan tasarruf etmenizi sağlar.

Sütun genişlikleri yeniden boyutlandırılabilir, böylece oranlara uyacak şekilde değiştirebilirsiniz. Neden esnek olmayan yan çubuklarla kısıtlıyorsunuz?

Haber Yazılımları ve sağlam veri girişi sistemi, sitenize attığınız ne olursa olsun harika görünmesini sağlar .

Özellik Özeti
İçerik yönetim sistemi

Medanis Bilişim Haber Yazılımları, haber yayıncıları düşünülerek oluşturulmuştur. İçerik bölümleri, makaleler, editörler, gazeteciler ve e-posta bültenleri gibi kavramlar yerleşiktir. Tek yapmanız gereken tasarım ayarlarınızı seçmek ve içerik eklemektir.

Katmanlı Kullanıcı İzinleri Yönetimi

Gazetecilere, editörlere, yöneticilere kadar tüm yayıncılık iş akışını yönetmek için bölümleri kullanabilirsiniz.

Üye / Kullanıcı Yönetimi

Çevrimiçi gazetenizi görmek için kayıt yaptıran herkesi kolayca oluşturabilir, güncelleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Makaleler üzerine Fotoğraf Slayt Şovları

Haber Yazılımları ile haber sitenizi daha iyi hale getirin. Dahili Javascript (Android ve iOS dostu) slayt gösterileri, her makale ile neredeyse sınırsız miktarda fotoğraf görüntülemek için kolay bir yöntem sağlar.

Mobil Dostu Görüntüleme

Mobil cihazlarda görüntülemek için, bir onay kutusunu tıklamak kadar kolay, dahili bir mobil şablon sunuyoruz! Mobil Şablona ek olarak, tüm dahili tasarım şablonlarımız modern mobil cihazlarla da uyumlu olacaktır.

 

Sosyal Yorumlama ve Paylaşma

İnsanlara Facebook hesaplarıyla yorum bırakmalarına veya içeriğinizi sosyal ağlarıyla paylaşmalarına izin vermek için sitenizle olan Facebook entegrasyonunu destekliyoruz.

E-posta Sürümleri / Bültenler

Newsletter Pro, bilgileri en son ve en son makalelerinizden bir e-posta dostu biçimde kolayca çekmenizi sağlar. Kolayca programlı yayınlar kurmanın yanı sıra posta listelerinizi yönetebilirsiniz.

Üye Tabanlı Ödeme Sistemi

Belirli içerik bölümlerine ve site özelliklerine erişimi denetleme özelliği çekirdek yazılımımıza dahildir. Bu özellikle birlikte örneğin ihale duyuru bölümünü ücretli yapabilirsiniz.

 

Site Yedeklemeleri

En ufak bir sorunla tüm kaynaklarınız silinebilir. Haber Yazılımları ile site yedeklemeleri yalnızca hizmetimizin bir parçasıdır ve felaket durumunda, insan hatası veya donanım arızaları şeklinde ne olursa olsun her zaman yedeğiniz vardır.

Yazılım güncellemeleri

Müşteriler Haber Yazılımları hizmetlerimizi satın aldığında, statik bir dizi özellikten fazlasını satın alıyorlar. Yazılım geliştirme süreci devam etmekte olup özellikleri iyileştirmek ve hataları veya güvenlik sorunlarını gidermek için Haber Yazılımları ile düzenli güncellemeler yayınlıyoruz .

Profesyonel Müşteri Desteği

Açık kaynaklı veya özel yapım yazılım kullanan herkes, basit bir özellikle veya bir soruya hızlı bir yanıtla yardıma ihtiyaç duymanın hayal kırıklığını yaşar ve nereye gideceğine dair bir bilgiye sahip olmaz. Bu bizim hizmetlerimizde geçerli değildir. Çevrimiçi SSS’ler, telefon, e-posta ve istediğiniz an bizi arayarak destek talep edebiliriniz.

Gelirler ve Maliyetler

Bir Medanis Bilişim Haber Yazılımları sitesi ile güçlü duvar tipi özelliklerimiz, ödeme yapan müşterilere erişimi sınırlandırabilir. Müşteriler, site ve e-posta bültenleri aracılığıyla haber başlıklarına erişebilir ancak hikayenin tamamına erişme girişimleri müşteriye abone olmalarını isteyebilirsiniz. Müşteriler, çalışmak için personel ihtiyacınız olmadan 24/7 web sitesinde yayınınıza abone olabilir. Müşteriler, sitedeki reklamları, özel yayınları vb. gibi doğrudan başka şeyler de satın alabilirler.

Haber Yazılımları çalışmanıza Medanis Bilişim AŞ olarak tecrübe ve profesyonellikle yardımcı olabiliriz. Haber Yazılımları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Yazılımları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir