Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Haber Yazılım Paketi

Haber Yazılım Paketi

Profesyonel bir haber sitesine sahip olarak daha çok kişiye ulaşabilir ve reklam gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Son günlerde insanlar gelir elde etmek veya haberleri insanlara ulaştırabilmek için haber sitelerine yöneldi, bu da haber sitesi sayısında büyük bir artışa dolayısıyla rekabete yol açtı. Bu rekabette kazanmak ve Google gibi arama motorlarında ilk sıralarda çıkmak için Haber Yazılım Paketi ile profesyonel bir haber web sitesine sahip olmalısınız.

Haber Yazılım Paketi ile web sitenizinde birçok özelliğe yer verebilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ isteğinize göre bu özelliklere ek olarak istediğiniz özellikler de ekleyebilir:

Haber Modülü:

Yönetim paneli sayesinde haber sitenize istediğiniz kategorileri ekleyebilir ve bu kategorilerde haberler girebilirsiniz. Birçok haber sitesinde yönetim paneli zaten var ancak önemli olan yönetim paneli yani haber modülünün size mümkün olduğunca kolaylık sağlaması ve kullanımının basit olmasıdır. Örneğin haberlerinize mutlaka fotoğraf eklemelisiniz, fotoğraflar web sitenize göre belli oranlarda küçültülmelidir. Her haber için ayrı bir programda bu fotoğrafları web sitenize uygun hale getirmeye çalışmak ne kadar kolay olur? Haber Yazılım Paketi ile sahip olacağınız haber yazılımı ile fotoğraflar otomatik olarak web sitenize uygun hale gelir ve sitenize eklenir.

Ayrıca haber modülü ile kullanıcılar istedikleri haberlere yorum bırakabilirler ve siz onay verirseniz yorumlar haberlerin altında yayınlanır.

Haber Yazılım Paketi ile size sunulan diğer bir özellik ise web sitenizdeki haberlerin kullanıcılar tarafından e-mail olarak ya da sosyal medya hesapları aracılığıyla direkt paylaşışması imkanını sunmasıdır.

Yazar Modülü

Haber Yazılım Paketi içinde bulunan yazar modülü ile haber sitenize yazarlar ekleyebilirsiniz. Her yazar kendi kullanıcı adı ve şifresi ile girer. Böylece siseme kimler girmiş, kim hangi içeriği eklemiş takip edilebilir.

Foto ve Video Galeri

Foto ve video galeri sayesinde çeşitli kategorilere ayırarak fotoğrafları ve videoları saklayabilirsiniz. Böylece bir haber eklendiğinde fotoğraf  ve video aramakla vakit harcamak yerine direkt web sitenizin galerisine kaydettiğiniz fotoğrafları veya videoları kullanabilirsiniz.

Nöbetçi Eczaneler

Haber Yazılım Paketi içinde bulunan modül yardımı ile nöbetçi eczanelerin isim ve telefon bilgileri sistemde gösterilebilecektir.

Anket

Haber sitenize istediğiniz konularda anketler ekleyebilirsiniz. Anketler sayesinde gündem hakkında veya web sitenizle ilgili değerlendirmeleri alabilirsiniz.
RSS Desteği

RSS sayesinde haber sitenizde sık sık değişen içeriği, son dakika gelişmelerini kullanıcılara sunabilirsiniz.

HTML Menü

Haber Yazılım Paketi içerisinde bulunan HTML menü ile web sitenize istediğiniz kategorileri ve sabit sayfaları ekleyebilirsiniz. Örneğin “Spor Sayfası” gibi.

Arşiv Arama

Site içeri arama modülü sayesinde insanlar eski haberlere veya haber sitenizde bulunan herhangi bir içeriğe kolayca ulaşabilir. Seçenekler sayesinde tarih ve konu filtrelemesi yapılabilir.

Haber İndeksi

Haber Yazılım Paketi içinde bulunan bu modülde gün içinde girilen haberlerin listesi yer alır.

Piyasalar

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası’ndan alınan güncel veriler otomatik olarak döviz ve altın fiyatları modülünde gösterilir.

Hava Durumu

İstenilen illerin raporu gösterilebilmektedir.

Künye

Site künyesinin yer aldığı bölümdür. İçeriği yönetim panelinden kolayca değiştirilebilir.

İletişim Formu

Bu modül yardımı ile kullanıcılar size ulaşmak istediğinde site yönetimine mesaj gönderebilirler.

Ek Modüller

 1. Maç Listesi
  Haber Yazılım Paketi içinde bulunan modülle istenirse o hafta yapılacak olan maçların listesinin yayınlamak amacıyla kullanılmaktadır.
 2. Puan Durumu
  Süper Lig Puan durumunu göstermek amacıyla kullanılmaktadır. Veriler yönetim panelinden girilmektedir.
 3. Firma Rehberi
  Modül sayesinde kullanıcılar belirli bir bölgedeki faaliyet gösteren firmaların adres, telefon, e-posta gibi iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilecektir.
 4. Seri ilan
  Size başvuran kişiler istedikleri takdirde ilan verebililer. Site trafiğiniz çok olursa seri ilanlar size güzel bir gelir kaynağı sağlayabilir.
 5. Emlak
  İstenirse üye olan kişiler emlak ilanlarını yayınlayabilir. Bunu ister ücretli ister ücretsiz olarak kullanıma sunabilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış bir konu.
 6. İhale
  İstenilen ihalelerin duyurulduğu bir bölümdür. Sadece site üyeleri faydalanabilir. İstenildiği taktirde kullanımı paralı da olabilir.
 7. Mail Listesi
  İsteyen kullanıcılara sitedeki gelişmeleri mail yoluyla iletmek amacıyla kullanabilmektedir.
 8. Ziyaretçi Defteri
  Site ziyaretçileri site hakkındaki görüşlerini paylaştıkları modüldür. Sadece editörün onayından geçenler sitede gösterime girecektir.
 9. Link Bankası
  İstenilen sayıda kategoriye ayrılabilmektedir. Bu kategorilere istenilen sayıda içerik eklenebilmektedir.

Haber Yazılım Paketi çalışmanıza Medanis Bilişim AŞ olarak tecrübe ve profesyonellikle yardımcı olabiliriz. Haber Yazılım Paketi için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Yazılım Paketi yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek