Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Haber Yazılım Firmaları

Haber Yazılım Firmaları

Birçok sektörde verilere hızlı ulaşmak büyük önem taşır ancak habercilik dendiği zaman verilere en hızlı şekilde ulaşılmalıdır. Günümüzde internet üzerinden sürekli yeni haber paylaşıldığı ve gündemin sürekli değiştiği düşünülürse gündemden geri kalan bir haber sitesinin rekabette pek de şansı kalmayacaktır. Haber Yazılım Firmaları ile çalışarak sahip olacağınız bir haber yazılımı ile birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Medanis Bilişim AŞ ile çalışarak aşağıdaki özelliklere ve isteğinize göre daha fazlasına sahip bir haber yazılımına sahip olabilirsiniz:

Mobil Uyumluluk (Responsive Tasarım)

Haber Yazılım Firmaları ile sahip olacağınız haber yazılımları sayesinde artık mobil uyumlu bir haber siteniz olacak. İnsanların çoğu artık internete hareket halindeyken giriyor ve haberleri bazen dolmuşta bazen alışverişte bazen de yürürken! takip ediyor. Mobil uyumlu olmayan bir haber sitesi açıldığında düzgün görüntülenemediği için kullanıcılar anında siteden geri çıkacak ve hemen çıkma oranı artacaktır. Google bunu olumsuz bir durum olarak algılayacak ve sizi sıralamada gerilere gönderecektir. Haber Yazılım Firmaları sahip olacağınız bir haber yazılımı ile tabletlerden ve akıllı telefonlardan ayrı bir mobil siteye gerek kalmadan rahatlıkla görüntülenebilirsiniz. Google algoritmasına uyumlu olduğu için web siteniz üst sıralara taşınacaktır.

Sosyal Medya Bağlantıları

Panelden haberlerinizi eklerken aynı zamanda sosyal medya hesaplarınızdan haberleri paylaşabilirsiniz. Haber Yazılım Firmaları size sosyal medya paylaşımında büyük kolaylık sağlayacaktır. Sosyal medya paylaşımları ile haber siteniz daha çok duyulacak ve web sitesi trafiğiniz artacaktır.

Kolay Yedek Alımı

Haber Yazılım Firmaları ile çalışarak sahip olacağınız haber yazılımı ile yönetici panelinden haber-yazar-kategori gibi bölümlerin yedeklerini bilgisayarınıza kolaylıkla alabilirsiniz.

Modüler Tema

Haber Yazılım Firmaları ile web sitenize istediğiniz kadar modül ekleyip silebilirsiniz. Sitenizi istediğiniz gibi yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Canlı Yayın

Sadece bir akıllı telefonlar bile web siteniz üzerinden canlı yayın yapabilirsiniz. Herhangi bir kamera veya kuruluma ihtiyaç duymazsınız. Önemli bir olay olduğu zaman tek yapmanız gereken telefonunuz üzerinden haber yazılımınız aracılığıyla siteden yayın yapmak olacaktır.

Yüksek Performans

Haber Yazılım Firmaları Medanis Bilişim Aş yüksek alt yapısı ve sunucuları ile size yüksek performans sağlar. Web sitenize kaç kişi girerse girsin siteniz kesinlikle yavaşlamaz ve insanların rahatlıkla web sitenizde gezinmesini sağlar.

SEO Uyumu

Haber Yazılım Firmaları Medanis Bilişim AŞ her zaman arama motoru optimizasyonuna sahip yani SEO uyumlu web siteleri hazırlar. Bu sayede Google gibi arama motorları sizi en kısa sürede tarar ve özgün içerik girişi yaptığınız takdirde kısa sürede üst sıralarda çıkarsınız.

Google Haberler

İstediğiniz takdirde Google Haberlere uyumlu bir alt yapı oluşturularak siz de Google News’de listelenebilirsiniz. Google News kaydı yapabilmeniz için web sitenizin Google haberlere uyumlu bir alt yapısı olması gerekir. Google News , tüm dünya haberlerini kapsayan içerisinde 50.000 den fazla kaynağın bulunduğu, haber ve haber başlıklarını toplayarak okuyuculara sunan bir haber sistemidir. Bu sistem kullanıcıların ilgi alanlarına ve tercihlerine göre farklı haberleri de gösterebilmektedir.

Reklam Geliri

Mobil template ve mobil özel reklam optimizasyonu ile reklamlardan maksimum gelir imkanı sağlar. Bir haber sitesinin en önemli hatta bazen tek gelir kaynağının reklamlar olduğu düşünülürse reklam geliri için özellikle üzerinde çalışılması gerekir.

Log Tutma

Yönetim panelinden yapılan tüm işlemler loglar üzerinden kaydolur ve istenildiği zaman gösterilir. Her kullanıcının kendine ait bir şifresi ve kullanıcı adı olduğu için kim ne zaman girmiş, ne gibi değişikler yapmış istenildiği an kontrol edilebilir.

Haber Yazılım Firmaları Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle web tabanlı yazılım konusunda yardımcı olabiliriz. Haber Yazılım Firmaları için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik yazılım ekibimizle birlikte projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Haber Yazılım Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz

 

 

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir