Logo

Google Reklam Fiyat


paylaş
Google Reklam Fiyat

Web sitenizin fazla trafik alabilmesi için bazı çalışmalar yapmanız gerekir. Google AdWords reklam vererek kısa zamanda web sitenize birçok kişiyi çekebilirsiniz. Hem de bu kişiler herhangi birileri değil sizin yaptığınız işle ilgili olan yani hedef kitleniz olacaktır. AdWords reklam vermek isteyenlerin çoğu doğal olarak Google Reklam Fiyat araştırması yapıyor.

Google farklı bir reklam stratejisi izler. Google Reklam Fiyat şu kadardır veya reklam için bu kadar ödemeniz gerekir diye kesin bir rakam veremeyiz.

Google Reklam Fiyat tamamen sektörünüzde kullanılan anahtar kelimelerin rekabet oranına bağlıdır.

Google AdWords'te reklam vermek istediniz diyelim ve anahtar kelimeniz "x marka çamaşır makinesi" olsun. Sizden başka birçok kişi de bu çamaşır makinesinin reklamını yapmak istiyor. Peki Google kimi seçecek? Tabi ki en fazla ücreti ödeyeni tercih ediyor. Yani Google AdWords reklamlarda tıklama başına alınan para kelimenin rekabet oranına göre değişiyor.

Google Reklam Fiyat bir kelime için 1 TL'de olabilir 10'da 20'de bu tamamen kelimenin kullanımına göre değişir.

Bu yüzden Google Reklam Fiyat araştırması yerine bir reklam ajansı seçmek daha mantıklı olacaktır. Google AdWords ajansları bu Google'dan eğitim alarak sertifika sahibi oldukları için anahtar kelime seçiminde uzmanlaşmışlardır. Negatif kelime seçimi, anahtar kelimelerin en verimli olacak şekilde seçilmesi onlar için artık sıradan bir iş olarak görülür. Kendiniz bunları yapmaya kalksanız eninde sonunda tabi ki öğrenebilirsiniz ancak öğrenme sürecinde yapılacak hatalar size fazlasıyla para kaybettirebilir.

Google Reklam Fiyat araştırması yerine bu yüzden kaliteli ve profesyonel bir ajans aramalısınız. Çalışacağınız ajansın Google partner olması yani sertifikası olması önemli bir faktördür. Google partner iş yerleri kural dışı bir iş yaptıklarında sertifikaları iptal edilir bu da bu ajansların güvenilir olmasını sağlar.

Google AdWords Reklam Verme  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

Google AdWords Reklam Verme çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Google Reklam Fiyat yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce Google AdWords neden önemli?

Etiketler: google reklam fiyat reklam fiyat google adwords fiyat

paylaş

İlgili YazılarYorumlar