Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
AdWords Faydaları

AdWords Faydaları

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google, Google AdWords aracılığıyla birçok reklamcılık fırsatını vaat ediyor. Google AdWords’ün potansiyel müşteriler için kapsamı çok fazladır. En iyisi ise, Google Reklamları sadece çok uluslu şirketler ve büyük holdingler ile sınırlı değildir. AdWords Faydaları küçük işletmeler için de geçerlidir.

Ev işletmeleri, yazarlar, danışmanlar, pazarlamacılar ve yerel perakendeciler gibi en küçük işletmeler bile doğru Google Reklam kampanyasıyla büyük başarılara sahip olabilir. Çevrim içi reklam bütçesinden en iyi şekilde yararlanmaya gelince, işte işin zor kısmı burası.

AdWords Faydaları deyince aklımıza ilk olarak dünyanın ve ülkenin dört bir yanından gelen potansiyel müşteriler geliyor. Gogle AdWords reklamlarınızı dünyanın herhangi bir yerindeki herkese hedeflemenizi sağlar. Kampanyanızı düzenleyerek, Google reklamlarınızı bir bütün kıta, belirli bir bölge veya sadece birkaç sokak genişliğinde görünmesini seçebilirsiniz.

AdWords Faydaları ‘ndan biri de: Google, her gün 250 milyondan fazla arama veya saniyede 3.000 arama yapar. Bu, işletme sahiplerinin kelimenin tam anlamıyla para kazanabilmeleri anlamına gelir. Bu kişiler, Google reklamları üzerindeki tıklamalar, sayesinde hedef kitlenizce yani müşterinize dönüşebilecek kişilerce yapılır.

Ticari sahiplerin pazara girip müşterilerinin tabanını oluşturmak için basılı, radyo ve televizyon reklamcılığında büyük paralar harcadıkları günler geride kaldı.

AdWords Faydaları, söz konusu maliyetlerin çok üstüdür. Google reklam, insanların bilgiye erişmek için Google’ı nasıl kullandığını belirleyerek, zorlu çalışmayı reklam verenlerden alıyor ve reklam vermeyi basit ve etkili hale getiriyor.

Sadece dönüşüm sağlamaya hazır değil; aktif olarak arayan, kalifiye müşterileri hedefleme olanağı ile yepyeni bir müşteri dünyası açılıyor.

Google AdWords Reklam Verme  çalışmaların da yardıma mı ihtiyacınız var? Medanis Bilişim AŞ Google AdWords sertifikalı ekibiyle size en karlı reklam kampanyalarını hazırlayabilir. Hedefimiz size mümkün olduğunca az reklam gideri çıkmasını sağlayarak, çok fazla kar etmenizi sağlamak olacaktır. 

Google AdWords Reklam Verme çalışmalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AdWords Faydaları yazımıza yorum bırakarak yazımızın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Sizce Google AdWords neden önemli?

About Author

WMwcZ9zI1x

Önceki Yazı

Sonraki Yazı

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir