Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz?

Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz?

Facebook, insanların telif haklarını ihlal etmekten korkmadan videolarında kullanabileceği yeni bir müzik parçası listesi başlattı. Bu sayede videolarınıza Facebook üzerinden müzik ekleyebilirsiniz. Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz?

‘Ses Toplama’ olarak adlandırılan bu araç, çeşitli ses seçeneklerinin bir listesini içerir.

 

Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz? Facebook tarafından açıklandığı gibi :

“Sound Collection, videolarınızı güzelleştirmek için binlerce yüksek kaliteli ses parçasına ve ses efektlerine erişmenizi sağlıyor. Bu sesler Facebook’a aittir ve oluşturduğunuz ve Facebook ve Instagram’da paylaştığınız videolarda ücretsiz ve açıktır. “

Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz? Facebook yıllardır kullanıcıların videolarına şarkı veya müzik eklemelerini sağlayabilecek bir sistem üzerinde 2015’ten beri çalışıyordu. Sound Collection’da listelenen şarkılar radyoda duyacağınız sanatçılar olmayacak. Ancak yine de, bu, içerik oluşturanların, videolarının ihlal nedeniyle videolarını kaldırmasından korkmadan müzik eklemelerini sağlayacak bir başka seçenek sunuyor. Peki Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz?

Facebook size videolarınıza eklemeniz için belirli arka plan müzikleri sunuyor. Bunları ister özel videolarınızda isterseniz şirket video ve reklamlarında özgürce kullanabilirsiniz. Bu, içeriğinizi en sevdiğiniz şarkınıza ayarlamanıza izin vermeyebilir, ancak bu sayede herhangi birinin şikayet etmesinden veya telif ödeme konusunda sorun yaşamadan videolarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

TechCrunch  ayrıca, Sound Collection’daki ilk şarkıların başlangıç ​​noktası olabileceğini bildirdi – eğer Facebook, daha popüler, tanınmış müzisyenler üzerinde anlaşmaya varabilirse, kütüphane daha ilginç bir öneri haline gelebilir.

Facebook, bir başka cephesinde, yaratıcıları platform için 360 derece video oluşturmaya başlamaya teşvik etmek için yeni bir 360 topluluğu da başlattı. Sayfa, diğer oluşturuculara ve 360 ​​kameralarla ilgili bilgilere (yeni bir kiralama seçeneği de dahil olmak üzere) bağlanmanın yanı sıra, sürece yardımcı olacak bir dizi kaynak içeriyor.

Bunun yanı sıra, Facebook, 360 İçerik yayınlamak için daha fazla seçenek sunan 360 Sayfalar ve Profiller Direktörü’nü başlattı.

 

Facebook, bir milyondan fazla videonun platforma zaten yayınlandığını ve platformun bir sonraki evrimine doğru ilerledikçe – VR – 360 olmasının önemli bir köprü vazifesi olduğunu söylüyor. Sosyal Ağ’ın gelecek yıl 360 içeriğe daha fazla ağırlık verdiğini görmeyi bekleyin.

Facebook birçok kez belirttiği gibi video, platformlarının geleceğidir ve VR, değişimin bir sonraki safhasıdır.Daha iyi video araçları eklenmesi, platformun İzle platformunu iyileştirmesini sağlayarak YouTube için rakip olmasını sağlayacak ve temel müzik parçalarının eklenmesi nispeten küçük gözükse de, büyük fayda sağlayabilecek ve daha fazla yardım edebilecek.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız. Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz?

Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz? için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Facebook Videonuza Nasıl Müzik Eklersiniz? yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek