Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
wp_betawppostsdan Para Kazanmak

wp_betawppostsdan Para Kazanmak

Büyük şirketler, küçük işletmeler veya bireysel wp_betawpposts yazarlarıyla konuştuğumuzda herkes aynı şeyi bilmek istiyor: wp_betawppostsdan Para Kazanmak için ne kadar beklemek gerekli?

Bu adil bir soru. Markanızı destekleyecek içerikler yayınlayacak bir yeriniz olması için bir wp_betawpposts oluşturmanız müşterilerinize rehberlik ederek onların gözünde alanında uzman bir işletme olarak görülmenizi sağlayacaktır.

Bireysel wp_betawppostscular aynı yaklaşımı alabilirken, wp_betawppostsdan Para Kazanmak için hedef genellikle biraz daha basittir.

wp_betawppostsdan Para Kazanmak için ne kadar beklemelisiniz?

 

Elbette bunun cevabı çeşitli faktörlere bağlıdır, ancak bu yazıda, bu faktörlerin bir wp_betawpposts için kendi fikirlerinize nasıl tercüme edildiğini düşünebilmeniz için dikkate almanız gereken çeşitli faktörleri özetleyeceğiz.

Faktör # 1: wp_betawppostsunuzun Konusu

Herkesin neredeyse herhangi bir konuda çevrimiçi bir iş yaratması doğru olsa da bazı konuların diğerlerinden daha karlı olduğu doğrudur.

“Karlı” ve “popüler” demediğimize dikkat edin. Gelir üretmede başarısız olmasına rağmen, çok ticareti yapılan (belki de viral olan) bir wp_betawpposts ve ilgili içerik oluşturmak mümkündür. Bu, konunuz kadar hedef kitleyle de ilgisi de önemlidir.

Ünlüler mükemmel bir örnek olabilir. En son haberleri ve dedikoduları kapsayan ünlüler hakkında kolayca bir wp_betawpposts oluşturabilirsiniz. Eğer iyi bir yazarsanız ve daha da önemlisi, çeşitli kaynaklardan hikayeler derleyebilirseniz, kitleniz bunu beğenebilir. Ancak orada bulunacak çok para var.

Öte yandan, finans endüstrisi, heyecan verici olmasa da, son derece  kar edicidir; çünkü bu nişteki işletmeler, muazzam miktarda para harcayacak  olan uzun vadeli müşterileri cezbetmek istiyorlar.

Bu yaklaşıma uymayan bir wp_betawpposts konusu “Çevrimiçi para kazanmak” ‘tır ve bunun sebebi yalnızca çok fazla yanlış bilgi ve dağıtılan bilgi olmasıdır.

Konuştuğunuz bir wp_betawpposts ve online iş başlatmak istiyorsanız ilgili  çevrimiçi para kazanma. Daha ilginç ve alakalı başka bir şey seçin. Nişinizi daraltma konusundaki bu makale  başlamak için harika bir yer.

Hangi konuyu seçerseniz seçin, potansiyel var demektir. Daha karlı olmayan daha az konu gerçekten de aynı gelir seviyesine ulaşmak için daha fazla çalışma gerektirir. Karşılaştığınız şey sizin sevdiğiniz bir konudur, bu nedenle işe aldırmayacaksınız.

Faktör # 2: wp_betawppostslama Programınız

Bu da bizi wp_betawppostslama programınıza getiriyor. Başka bir deyişle, ne sıklıkta wp_betawpposts yazmanız gerek?

Tutarlı bir kaliteyi sürdürebildiğinizi varsayarsak, ne kadar çok wp_betawpposts yazarsanız, gelirinizi hızla artırabilirsiniz. wp_betawppostsdan Para Kazanmak için sık ve düzenli yazmalısınız.

Ancak sadece wp_betawpposts yazıları değil.

Bir wp_betawpposts ve çevrimiçi iş aracılığıyla iyi bir para kazanmak için çeşitli içerik türleri oluşturabilmeniz gerekir:

 • açılış sayfaları
 • sık sorulan Sorular
 • e-kitaplar ve diğer dijital kaynaklar
 • e-postalar

Çünkü, bir an göreceğiniz gibi, şimdiye kadar yaptığınız tek şey wp_betawpposts gönderileri yayınlıyorsa, gelir seçenekleriniz biraz sınırlı olacaktır.

3. Faktör: wp_betawppostslama Gelir Seçenekleri

Göz önüne alınması gereken son faktör, gelir seçenekleridir – wp_betawppostsdan Para Kazanmak için ne planlıyorsunuz?

Kuşkusuz, daha önce ana hatlarıyla anlatılanları gördünüz, ancak şunu hatırlatmak için şu seçenekleri yaşıyorsunuz:

 1. reklam
 2. Ürünleri satmak
 3. Hizmetler Satmak
 4. Ortaklık İlişkileri

Reklam, bir wp_betawppostsdan Para Kazanmak için en kolay seçeneklerden biridir. Belirtilen alanlarda (yani, kenar çubuğunuzda) reklam alanları oluşturmanız ve bunları Google AdSense reklamları, sponsorların reklamları veya diğer kaynaklarla doldurmanız yeterlidir.

Reklamcılık ile ilgili sorun genellikle kötü performansa sahip olmasıdır – reklamlardan önemli gelir elde etmek için muazzam miktarda trafik kazanmanız gerekir (yalnızca bol reklam ve ton başına günlük trafik çekmesine rağmen gazetelerin ne kadar mücadele ettiğine bakın).

Çok daha çekici bir seçenek, ürünler ve / veya hizmetler satmaktır. Tabii ki, satabileceğiniz ürün ya da hizmetleriniz olması gerekir.

İlginç bir şekilde, en başarılı wp_betawpposts yazarları bu başarıya ulaşıyorlar çünkü topikal yetkilerini kendi yazılarıyla yetiştiriyor ve sergiliyorlar. Sonuç olarak, okuyucuları sıklıkla daha fazlasını öğrenmek ister  ve bu uzmanlığın bedelini ödemeye razıdırlar.

Zamanınızı bir danışman olarak sunma konusundaki en güzel şey, bunun size sunabileceği ve baştan satabileceğiniz bir şey olmasıdır. Trafiği hızlandırmak ve ulaşmak için kaliteli içeriğin mümkün olduğunca çabuk oluşturulmasına odaklanmanız gerekir, ancak bu süreç boyunca her okuyucu potansiyel olarak yüksek ödeme yapan bir müşteri haline gelebilir.

Ve son olarak wp_betawppostsdan Para Kazanmak için, bağlı kuruluş ilişkileri kurmayı düşünebilirsiniz. Normalde kendi zamanınızı satmaktan daha az komisyon sunarken, bağlı kuruluş önerileri sıfır yerine getirme kolaylığını sunar. Okuyucularınızdan birisi bir ortaklık önerisinden yararlandığında, yeni müşterinin siparişini yerine getirmek önerilen şirketin işidir.

Bu yaklaşımlardan hangisini seçeceksiniz? Sektörünüzde en karlı olanlar hangileri?

Ve en önemlisi bu makalenin sorusu için, bu yaklaşımların her biri için wp_betawppostsdan Para Kazanmak için ne kadar süre beklemelisiniz?

 Mümkün Olduğunca Hızlı wp_betawppostslama Yapmaya Başlama

Dolayısıyla, bu noktaya kadar hangi konuda yazdığımızı, ne sıklıkta yazacağımızı ve para kazanmak için hangi seçenekleri kullanacağımızı düşündük.

Hepsini bir araya getirerek makul beklentiler dizisine nasıl çekeriz?

Bu önemlidir, çünkü yeni bir wp_betawpposts başlatmayı düşünüyorsanız, ne zaman gelir görmeye başlayacağınıza dair iyi bir fikriniz olmalıdır.

Buna paralel olarak, bir plan hazırlamanıza yardımcı olacak bazı düşünceler.

Öncelikle, eğer mümkünse, önümüzdeki altı aylık wp_betawppostslamaya, içerik oluşturma ve beklenti olmadan bir kitle oluşturmak veya para kazanma girişiminde bulunmaya odaklanmak en iyisidir. Eğer yok ise sahip ve daha genel başarısı – o kadar beklemek, bu içerik birikmesini ve ulaşmak sağlam altı aylık dönem wp_betawppostsunuz için daha güçlü bir uzun vadeli tutuma yol olasıdır.

Bunun nedeni ise:

 • Satış odaklı olmayan ve bunun yerine sorulara cevap vermeye odaklanan içerik daha paylaşılacak ve daha fazla ziyaret edilecektir.
 • Gerçekten ve özveriyle onlara yardım etmeye çalıştığınızı hisseden okuyucuların sizi abone olma / takip etme olasılıkları artacaktır.
 • Google AdSense reklamlarını kullanan siteler sonuç olarak daha az organik Google trafiği elde etme eğilimindedir.

Bu nedenle, erken gelir elde etmeye odaklanmış içerik, aslında yeni bir wp_betawppostsun büyümesini engelleyebilir.

İkincisi, mükemmel bir içerik oluşturmaya odaklandıysanız da, para kazanmaya yönelik tercih ettiğiniz yaklaşımı düşünün ve wp_betawppostsunuzu buna göre yapılandırın.

Bağlı ürünler hakkındaki değerlendirmeleri yazıyor ve wp_betawpposts okuyucularını bu incelemelere yönlendiriyor musunuz? Veya belki de okuyucu sorularını cevaplamaya ve daha zorlu olanlara yardımcı olmaya odaklanmayı planlıyorsunuzdur?

Seçtiğiniz yaklaşımı ne olursa olsun, wp_betawppostsunuzu ve içeriğinizi, okuyucularınızı eğitmek, satış fırsatını sunmak ve doğru bir şekilde yönlendirmek için bu fırsatı değerlendirin.

Bunu belirtmek istedik çünkü bu makaleden alabileceğiniz en kritik noktalardan biri budur – daha başarılı ve karlı bir wp_betawpposts, giderek daha fazla wp_betawpposts yayını yayınlayarak oluşturulmaz. Okuyuculara yolculuklarını yardımcı olacak, sonuçta size ücretli bir öneri hazırlama fırsatı veren doğru içerik dizisini olulturmaktan geliyor.

Bu, yeni wp_betawpposts yazarlarının anlayabileceği zor bir ders, bu nedenle daha fazla açıklama yapmaya değer.

Tipik olarak, kendi wp_betawppostsunuzun tek bir yerini keşfeden yeni bir okuyucu müşteri haline gelmeyecektir; sizi tanımıyorlar; bu nedenle genellikle başarılı önerileri yapmak için gereken güvenen bir ilişki geliştirmediler. Bu da iki şeyden birinin gerçekleşmesi gerektiği anlamına gelir:

 1. wp_betawpposts yayınınız, okuyucunun başka bir zaman geri gelmesini gerektirecek kadar unutulmaz olmalı.
 2. wp_betawpposts yazısı, okuyucuyu bir ilişki kurmaya yardımcı olan diğer içerik parçalarına ve nihai olarak bir öneri haline getirmek üzere tasarlanmıştır.

Sitenize reklamlar koymanız veya bir ortaklık programına kaydolmanız mümkün olsa da ve bazı erken komisyonlar oluşturmaya başlamanız mümkün olsa da, wp_betawppostsdan Para Kazanmak için en iyi uzun vadeli strateji, aşağıdakileri içeren, harika bir içerik huni oluşturmaya odaklanmaktır: yüksek ödeme imkanlarını sağlama.

wp_betawppostsunuz için ve genel içerik stratejiniz için bir zamanlama belirlemeniz gerektiğini biliyorsunuzdur.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

wp_betawpposts tasarımı için 444 5 698 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

 

About Author

Medanis Destek