Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Evren Web Tasarım

Evren Web Tasarım

Ankara’da öğrenci ve memur, bürokrat sayısı fazla olduğu için bir web sitesi sahibi olmak kaçınılmaz bir ihtiyaç halini alıyor. Evren Web Tasarım çalışmanızı kaliteli bir şekilde yaptırarak diğer firmaların önüne geçebilirsiniz.

Evren Web Tasarım çalışmanızı profesyonel bir ajansla yaptırmanın size birçok avantajı olacaktır. Öncelikle kurumsal bir ajansla çalıştığınız için yapılan sözleşmeyle haklarınız garanti altına alınır. İşinizi sadece bir kişi değil bir ekip yapacağı için tasarımdan pazarlamaya birçok konu göz önünde bulundurulur. Ayrıca web siteniz bittikten sonra bile teknik destek alabileceğiniz güvenilir bir yer olur.

Evren Web Tasarım için ajans seçiminde tecrübeli bir ajans seçmeniz iyi olacaktır. Yeni kurulmuş bir ajansın eski çalışmalarını inceleme şansınız olmayacağı gibi seneye bu ajansın yerinde olup olmayacağını da bilemezsiniz. Bir ajans araştırırken ilk işiniz kaç yıldır faaliyette olduğuna bakmak olsun.

Profesyonel ajans seçiminde ikinci olarak ajansın kendi web sitesini incelemenizi öneririz. Bir ajansın kendi sitesi kötü, eski moda ve kalitesiz görünüyorsa sizin web sitenizi yapmaları da mümkün olmayacaktır. Evren Web Tasarım çalışmanızı güvenilir ellere emanet etmelisiniz.

Ajansın referanslar sayfasına girerek inceleyebilirsiniz. Sizin sektörünüzden ya da yakın sektörden yaptıkları web sitelerini inceleyerek geçmişte yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Web sitenizin profesyonel bir şekilde yapılması için daha önce yapılan çalışmaları mutlaka incelemelisiniz.

Evren Web Tasarım çalışmanızı yaptıracağınız ajansı belirledikten sonra ajansa giderek ekiple tanışabilirsiniz. Web sitenizi tasarlayacak kişi önce sizi dinlemeli ve işiniz hakkında ve müşteri profiliniz hakkında detayları belirlemeli. Sizin işinizi sizden daha iyi kimse bilemez. Ancak tasarım aşamasına gelindiğinde siz de onları dinlemelisiniz ille bu renk ya da grafik şöyle olacak diye diretmek yerine onlara da bir şans vermelisiniz. Bu işin uzmanı da onlar. Karşılıklı fikir alışverişleri ile web siteniz kusursuz olacaktır.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği deneyim ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Evren Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Medanis Bilişim AŞ., yetenekli tasarımcıların tutkulu bir ekibi ve çalışmalarımız, yaptığımız şeyleri sevdiğimizi açıkça gösteriyor.

Bir çok farklı kökenden geliyoruz ve karmaşık teknolojik sorunları şık ve basit tasarım çözümlerine dönüştürmek için ortak bir coşku ile bir araya getiriyoruz.

Becerilerimizi yalnızca bir kaç saat boyunca uygulayarak değil, kendi duyarlı tasarımlarımızı nasıl uygulayacağımızı da öğreneceğiz, böylece detaylara gözümüzün nihai üründe yansıması sağlanıyor. Detaylı olarak mükemmel bir tasarım olduğuna inanıyoruz, bu yüzden her piksele dikkat ediyoruz.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Evren Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Evren Web Tasarım Kullanıcı Deneyimi

Her iyi ürünün kalbi, kullanıcılarına sunduğu olumlu, kişisel deneyimler ve etkileşimlerdir. İnsanlar için web ve mobil uygulamalar yaparız ve bunu daima akılda tutmalıyız. Zaman ve / veya bütçe sıkı olsa bile, kullanıcılarımızın ve deneyimlerinin her zaman önce gelmesi gerekir.

TESLİM

  • Wireframes
  • Maketler
  • Kullanıcı Testi

Evren Web Tasarım Görsel Tasarım

Ekibimiz her ayrıntıyı önemsiyor ve zamanımızın çoğunu uygulamanın tamamında ve parlatılmasında harcıyoruz. Görsel tasarım süreci en heyecan verici adımlardan biridir. Renk ve doku katmanlarını eklerken ve tipografinin kullanımını mükemmelleştirirken her şey bir araya gelmeye başlar.

TESLİM

  • Web Tasarımı
  • Mobil Arabirim
  • Kimlik

Evren Web Tasarım Ön Uç Geliştirme

Medanis Bilişim AŞ. en büyük tutkularımızdan biri yapılıyor. Tasarımcılarımız sadece yaratıcı görsel ve UX tasarımcılar değil, aynı zamanda yaratıcı ön uç geliştiricilerdir. Çerçevelerimizi oluşturmanın en iyi yollarını her zaman araştırıyoruz ve uyguluyoruz ve dayanıklı, kolayca değiştirilebilir düzenler kullanmayı severiz.

TESLİM

  • HTML
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı