Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Elmadağ Web Tasarım

Elmadağ Web Tasarım

Web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde fiyat konusu aklınızı karıştıran ilk konulardan biri olur. Elmadağ Web Tasarım çalışmanız  için ne kadar ödemelisiniz?

Bu soru “Bir arabaya ne kadar ödemeliyim?” gibi genel bir soru. Bir arabayı alırken fiyatına göre değil görünüşüne, performansına ve ihtiyaçlarımıza göre seçeriz. Aile arabası olacaksa hızdan çok güvenlik önemlidir, iş için kullanacaksan gösterişli olması önemlidir. Elmadağ Web Tasarım çalışmamız içinde bu geçerli. Web sitesini ne amaçla kullanacaksınız? İhtiyaçlarınız neler? E-ticaret mi yapacaksınız yoksa sadece firma bilgileri ve ürün listeleme için mi kullanacaksınız?

Elmadağ Web Tasarım çalışmanızın fiyatı sahip olduğu özelliklere göre değişir. Küçük ya da orta ölçekli bir işletme iseniz özel web tasarıma ihtiyacınız olmayacaktır. Ancak web sitelerinin olmazsa olmazsa bazı özelliklerinin de bulunması gerekir.

Elmadağ Web Tasarım çalışmanızda mutlaka CMR yani yönetim paneli mutlaka olmalı. Yönetim paneli olmayan bir web sitesine içerik giremezsiniz, bilgilerinizi güncelleyemezsiniz. Web sitenize her içerik eklemek istediğinizde bir tasarımcıyla anlaşarak ücret ödemeniz gerekir ve siteniz düşündüğünüzden çok daha pahalıya gelmiş olur.

Mobil cihaz kullanım oranın bu kadar arttığı ülkemizde web sitenizin mutlaka mobil uyumlu olması gerekir. Responsive tasarım yaptırarak web sitenizin her akıllı telefonda, tablette ve akıllı TV’de rahatlıkla açılmasını sağlarsınız. Web siteniz farklı cihazlarda düzgün açılmadığında insanlar web sitenize girer girmez geri çıkacak ve Google arama motoru bu durumu olumsuz algılayarak sizi arama motorunda geri sıralara gönderecektir.  Profesyonel bir web tasarımcısı, arama motorlarının sayfanızı kolayca okuyup derecelendirmesini sağlayacak bir şekilde web sitenizi nasıl geliştireceğini bilir.

Medanis Bilişm AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketler hazırladık. Elmadağ Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişim kurarak uygun fiyata profesyonel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Web sitenizi güncel tutmak için süreçlerimiz oldukça basittir. Tepki yeni duyarlı web sitenize çekmek için sizinle en son teknolojiyi ve pazarlama stratejilerini kullanmak için aylık olarak çalışırız.
Medanis Bilişim AŞ, 13 yılı aşkın işletme deneyimini küçük ve orta ölçekli işletmelere yardımcı olmak için tasarlanmış yepyeni bir hizmetle birleştirmekten heyecan duyuyor.

 
 

ELMADAĞ WEB TASARIM İŞ VE KULLANICI DEĞERLENDİRMESİ

Medanis Bilişim AŞ., Sürecin ilk aşamasında, işletmenizin, iş hedeflerinizin, çeşitli kullanıcılarınızın ve beklenti ve davranışlarının ve web sitenizin tümünün bu unsurları nasıl etkilediğini iyice anlamaktır.

 

 

ELMADAĞ WEB TASARIM ÖZEL TASARIM VE WORDPRESS GELİŞTİRME

Ekibimiz tarafından incelendikten sonra, yeni duyarlı web sitenizin tasarımını başlatmaya hazırız. Web sitelerinin iyi görünmesi ve sorunsuz çalışması gerekmektedir Bu nedenle geliştiricilerimiz tüm web sitelerinin %25’ini aşan platform olan WordPress ile çalışmayı seçmektedir . En iyi SEO uygulamalarını kullanarak, hayal bile edemeyeceğiniz izleyicilere ulaşarak Web’de gelişmek için stratejik olarak şirketinizin konumlanmasına yardımcı oluyoruz.

ELMADAĞ WEB TASARIM İÇERİK ENTEGRASYONU

İçerik kraldır. Elmadağ Web Tasarım, hedeflenen kullanıcılara ve belirlenen hedeflerine dayalı olarak tüm web sitesinin kullanıcı iş akışını özetlemektedir. Alakalı içeriği yerleştirmek, kullanıcılarınızın web sayfalarınızla daha uzun süre etkileşime girmesine yardımcı olur ve bu da Google’ın SEO sıralamanızı belirlemek için kullandığı önemli bir faktördür.

 

ELMADAĞ WEB TASARIM DEVAMLI DESTEK

Sizi proje başlattıktan sonra asmaya bırakmayacağız. Elmadağ Web Tasarım, lansman sonrası bakım planımızla devam eden desteğiyle gurur duyuyor.

SOSYAL MEDYA PAZARLAMACILIĞI

Sosyal Medya hızla Google gibi bir arama motorunun güçlü bir hal aldı. Sosyal medya varlığınız olmasa bile, sosyal medya alanındaki eşsiz yerinizi düzenlemenize yardımcı olabiliriz. Ziyaretçilerinizi web sitenize geri götürecek ve genel markanızla etkileşim kuracak değerli içeriğinizin üretilmesine firmanıza yardımcı olmaya inanıyoruz.

 
 

GOOGLE ANALİZ ENTEGRASYONU

Müşterileriniz için web sitenizin deneyimini optimize etmek için özel Google Analiz araçları kullanan deneyimlerimizle gurur duyan bir Google iş ortağıyız.

Lansmandan sonra, pazarlama ekibimiz, nitelikli müşteriler getirecek, ömür boyu sadakati artıracak ve mevcut metrikleri titizlikle izleyerek yüksek bir yatırım getirisi sağlayacak uzun vadeli bir anahtar kelime stratejisi uygulayacaktır. Bu metrikler zamanla web sitenizin stratejisini hassas ayarlamanıza izin verecektir.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Elmadağ Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.
About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı