Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Güdül Web Tasarım

Güdül Web Tasarım

Profesyoneller her zaman iş yerlerinin, kıyafetlerinin ve konuşmalarının müşterilerin dikkatlerini çekeceğini bilir. Web siteniz de diğer her şey gibi işinizin bir parçası hem de önemli bir parçası. Güdül Web Tasarım çalışmanızı bu yüzden profesyonel şekilde yapmalısınız.

Web sitenizin profesyonel olarak yapılması firmanızın itibar kazanmasını sağlayacaktır. İnternet kullanıcıları bir ürünü almadan önce Google arama motoruna girerek önce araştırma yapıyorlar. Web siteniz onlarla ilk temas kurduğunuz yer olacak. Web sitenizin kaliteli ve profesyonel olması müşterilerinizin ilk izlenimlerinin olumlu olmasını sağlayacak. Web siteniz kalitesiz ve ucuz göründüğü takdirde potansiyel müşteriniz firmanızın da kalitesiz olduğunu düşünerek firmanıza güven duymayacak ve başka bir web sitesine girecek. Belki de yıllarca firmanızın itibarını kazanmak için verdiğiniz emekleriniz kötü bir web sitesiyle bir anda yok olup gidecek. Güdül Web Tasarım çalışmanızın kalitesi kazandığınız parayı doğrudan etkileyecektir.

Profesyonel bir Güdül Web Tasarım web sitesi yaptırdığınızda siteniz bütün tarayıcılarda sorunsuz açılır. Internet Explorer, Netscape, Mozilla, Safari vb. tarayıcılar web sitelerini görüntülemek için farklı standartlara sahiptir. Internet Explorer’da mükemmel görünen şey, Chrome’da düzgün  olarak ortaya çıkmayabilir. Profesyonel web tasarımcıları, web sitelerinin birden çok tarayıcıda düzgün şekilde görüntülenmesini sağlamanın bilincindedir. Etkili bir web tasarımcısı, tarayıcılarda web sitenizi test ederek, farklı tarayıcılardaki insanların çoğunun web sitenizi görüntüleme biçiminde görüntüleyebileceğini garanti eder. Güdül Web Tasarım çalışmanızın her tarayıcıda çalıştığından emin olmalısınız.

Öneden yapılmış bir şablon web sitesi uygun maliyetli ve kolay görünebilir, ancak uzun vadede işletmeniz profesyonel bir tasarımcı tutmak daha yararlı olacaktır. Şablon siteleri birçok kişi tarafından kullanılır. Aynı şablonlar kullanıldığı için birbirine benzeyen birçok web sitesi ortaya çıkar. Türkiye’de bulunan 8 milyon aktif web sitesinin kaçı hazır şablonla yapılıyor ve sizin web siteniz bunlardan kaçına benzeyecek? Birbirine benzer web siteleri Google arama motoru tarafından algılanır ve aynı oldukları için geri sıraya düşerler.

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle sizlere özel web tasarım paketleri hazırladık. Güdül Web Tasarım çalışmanız için bizimle iletişime geçerek uygun fiyata kaliteli bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Güdül Web Tasarım Danışmanlık

Yeni web sitenizi veya dijital girişiminizi nasıl planlamaya başlayacağınızdan emin değil misiniz? Bu ortak bir sorundur ve uzun vadede size yalnızca para yardımı yapmanın yanı sıra tasarruf da sağlayamayız. Hizmetlerimiz derin keşif oturumlarıyla başlar ve atılabilecek sonraki adımlar ve açık belgelerle sona erer.

Danıştığımız müşterilere yönelik web sitelerini sık sık tasarlar ve geliştirirken, hesap verebilirliği sağlamak, proje başarısını sağlamak ve değer sağlamak için diğer tasarımcılar, geliştiriciler ve ajanslarla birlikte çalışmanıza yardımcı olabiliriz.

UZMANLIK

  • İhtiyaç analizi
  • Proje Kapsamı Belgeleri
  • RFP Geliştirme
  • Satıcı Seçimi
  • Proje Yönetimi
  • Tasarım Danışmanlığı
  • Kalite Kontrolü ve Kullanıcı Deneyimi Testi
Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
Güdül Web Tasarım için 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Güdül Web Tasarım yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı