Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
En İyi SEO Firmaları

En İyi SEO Firmaları

En İyi SEO Firmaları ‘ndan biri olan MEDANİS Bilişim A.Ş. keşfetme süreci güçlü bir temel oluşturur. Ekibimiz, geçmiş ve geleceğin güçlü yanları üzerine kurulu olan, işletmenizi gelecekteki büyüme ve başarıya ulaştırmaya yardımcı olmak için işinizi tam olarak anlamak için zaman ayırıyor. Belirli pazar segmentinizle ilgili araştırma, doğru kitleye hitap etmek için çevrimiçi varlığınızı düzeltmemizi sağlar. Her öğe, müşterilere veya müşterilere ve dönüşümlerde olumlu bir yanıt oluşturmak üzere tasarlanmıştır.

Tutkumuz, İnternetin Gücü İle İşiniziArtırmaktır

4 kişiden 3’ü, ürün ve hizmetleri bulmak için arama motorlarını kullanmaktadır. Arama sonuçlarının ilk sayfası trafikte %91, ikinci sayfada sadece %4.8 oranında artış olur ve bunun da ötesinde daha da azalır. İşletmeniz ilk sayfada değilse değerli potansiyel müşterileri kaçırırsınız. Bu yüzden En İyi SEO Firmaları ile çalışmalısınız.

Sertifikalı ve Kanıtlanmış SEO Uzmanları ve En İyi SEO Firmaları

Tam hizmetli bir arama motoru pazarlama şirketi olan En İyi SEO Firmaları, işinizi, yalnızca güvenilir, gelecekte kanıtlanmış, beyaz şapka SEO teknikleriyle ön sayfanın başına getirmek için kapsamlı bir dizi profesyonel SEO hizmeti sunmaktadır:

 • SEO Danışmanlık hizmetleri – En İyi SEO Firmaları hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacağız.
 • Anahtar kelime ve pazar araştırması.
 • Rekabetin derinlemesine değerlendirilmesi.
 • Uzun vadeli sonuçlar için En İyi SEO Firmaları Organik SEO taktikleri, hızlı artırımlar için ücretli reklamlarla birleşti.
 • Kapsamlı yerinde SEO – En İyi SEO Firmaları başlık etiketleri, meta açıklamalar, alt etiketler, orijinal kalite web içeriği oluşturma, iç bağlantı vb.
 • Sitenizin içeriğini taze tutmak ve geri dönüş trafiğini teşvik etmek için kaliteli içerik yazma.
 • Dikkatli bağlantı kurma – En İyi SEO Firmaları elle, yüksek etki alanı yetkisine sahip çeşitli alanlarda bağlantılar yani backlink kurar.
 • Makalelerin sosyal medyada, küratörlüğündeki sitelerde ve haber yayınlarında dağıtılması.
 • Gelen bağlantıları teşvik etmek için yem oluşturma bağlantısını yapın.
 • Eğilimler, trafik ve daha fazlasını öğrenmek için Google Analiz ve diğer veri izleme yazılımı.
 • SEO Danışmanlık hizmetleri – Hizmetlerimizi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayacağız.

ÇEVİK SEO METODOLOJİSİ

En İyi SEO Firmaları kanıtlanmış, verimli ve etkili bir metodoloji kullanarak, müşterilerimize yüksek kaliteli, ölçülebilir sonuçlar elde edebiliyoruz. En İyi SEO Firmaları SEO aşağıdaki adımların etrafında kurulmuştur:

 1. keşfet
 2. çözümle
 3. strateji
 4. gerçekleştirmek
 5. Tedbir
 6. Rapor
 7. Ayarlamak

EN İYİ SEO FİRMALARI SEO ETİK KURALLARI

En İyi SEO Firmaları İnternet Pazarlamasında, çalışmalarımızda dürüstlük ve kişisel hesap verebilirlik taahhüdümüz vardır. Tüm firmalar bu tür prensiplere uymaz ve müşterileri genellikle bedelini ödemektedir. Müşterilerimize İnternet pazarlama ve Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmetleri sağlayıcısı olarak, ana hatlarıyla belirtilen Etik Kurallarımıza bağlı kalırken müşterilerimizin web siteleri için daha yüksek sıralamalar, daha iyi trafik ve dönüşüm elde etmeye ve pozitif yatırım getirisi elde etmeye çalışıyoruz .

ADANMIŞ SEO UZMANI

En İyi SEO Firmaları, işimiz, müşterilerimiz için mümkün olduğunca basit, teknik, karmaşık ve bazen ezici bir İnternet pazarlama prosesi yapmaktır. Bunu başarmanın birçok yollarından biri, En İyi SEO Firmaları SEO müşterilerimizin her birine projenizi ve sorularınızı yönetmek için tek bir irtibat noktası sunarak sağlamaktır. En İyi SEO Firmaları SEO Uzmanı’nı iyi tanımış olacaksınız ve işinizi tanımış olacaksınız ve eşsiz ihtiyaçlarınızı anlayacaklar. Dışarıdan tedarik edilen çevrimiçi pazarlama departmanı olacağız.

AŞIRI MÜŞTERİ ODAKLILIĞI

En İyi SEO Firmaları ‘nda aşırı müşteri odaklı bir kültür inşa ediyoruz. John Spence,  Awesomely Simple  kitabında “günümüzde birçok işletmeye bırakılan tek sürdürülebilir rekabet ayrımı yapıcı bir inovasyon kültürünün oluşturulması ve son derece yetenekli kişilerin yönlendirdiği aşırı müşteri odaklılık oluşturmaktır” dedi . Müşterilerimizin sesine sahip olmak ve sıkı çalışmaktayız. Bunu basit şeylerle göstermek için:

 • Zamanında gösteriliyor
 • Sözlerimizi tutmak
 • Son derece nazik olmak
 • Beklenenden biraz fazla verme

ŞEFFAF RAPORLAMA

Rakiplerimiz duman ve aynalar kullanırken, tam şeffaflığı koruyoruz; böylece çabalarınızın çevrimiçi gelirinizi nasıl arttırdığını ilk elden görebilirsiniz. Özel kapsamlı ayrıntılı raporlama önlemleri şunları içerir:

 • Sitenizin SEO performansıyla ilgili tam bir bakış sağlayan Google Analiz raporları.
 • Ayın SEO iyileştirmelerini ve stratejisini inceleyen çok kendi SEO uzmanınızdan aylık video özeti.
 • En İyi SEO Firmaları SEO uzmanları, sahip olmak istediğiniz soru veya tartışmalara yanıt vermek için e-posta veya telefon yoluyla ulaşılabilir.

 

Bir SEO kampanyasıyla nasıl yardımcı olabileceğimizi konuşmak isteriz.

 

Başlamaya hazır mısınız?

Sonuç Veren Bir SEO Şirketi

En İyi SEO Firmaları, İstanbul, Ankara, İzmir, başta olmak üzere tüm ülkedeki müşterilere arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunan tam hizmetli bir internet pazarlama ajansıdır.

İstanbul’da SEO Hizmetleri Sağlama: İstanbul’da Kadıköy, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa ve tüm İstanbul geneli.

Ankara’da SEO Hizmetleri Sağlama: Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala , Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ve tüm Ankara geneli.

En İyi SEO Firmaları ile yerel arama motoru optimizasyonu (SEO) hizmetleri yerel arama sonuçlarında daha üst sıralarda ulaşmada işinizi yardımcı olabilir. En İyi SEO Firmaları bir yerel topluluğa veya birden fazla yere hizmet veren tek bir konumunuz olursa olsun, rekabetinizin üstünde yükselmenize yardımcı olacak stratejiler ve taktiklerimiz olduğunu kanıtlamıştır.

 • İşletme bilgilerinizi büyük veri sağlayıcı veritabanlarında denetleyeceğiz. Yerel arama ekosisteminde, diğer yerel işletme dizinleri için “birincil yayın” olarak kabul edilen birkaç üst düzey veri sağlayıcısı vardır. Bu veri sağlayıcılarından birindeki herhangi bir hata, şebekelerinden gönderilecek ve yerel çevrimiçi görünürlükünüzü olumsuz olarak etkileyebilir. İş bilgilerinizin doğru olmasını ve yerel arama için optimize edilmesini sağlamak için zaman ayırıyoruz.
 • Google+, Bing ve Yahoo Yerel optimizasyon gerçekleştiririz. Türkiye’deki üç büyük arama motorunun her biri, işletmelerin listeleneceği kendi yerel portallarına sahiptir. Google+ Yerel, üç yerel arama portalının en büyüğüdür ve web sitenize en çok arama ve trafik dağıtma olanağı sağlar. Google+ Yerel girişlerini optimize etmenin yanı sıra, Yahoo Yerel ve Bing Yerel’deki girişleri de optimize ederiz. Bu işletme profillerinin aynı marka kimliğini taşıdığından ve hedef konumunuz veya hizmet alanınız için optimize edildiğinden emin olun.
 •  Ekibimiz ayrıca sektörünüze dayalı niş dizinleri araştırır ve işletme bilgilerinizi gönderir.
 • İş ilanları oluşturacağız. Bir iş ilanı, işletme adınızın ve adresinizin başka bir web sitesinde referans olarak tanımlanabilir. Örnek bir atıf, yerel Ticaret Odası web sitesinde iş bilgilerinizi referans aldığı bir liste olabilir, ancak web sitenize geri dönen bir bağlantı bulunmamaktadır. İşletmeniz için alıntılar oluşturmak için yüksek kaliteli üçüncü taraf sitelerinden yararlanıyoruz
 • Çevrimiçi incelemeler almanıza yardımcı olacağız. Tüketicilerin %88’i, yerel hizmetleri satın almadan önce online incelemelere danışmaktadır. Çevrimiçi incelemeler, şirketiniz hakkında olumlu bir sosyal kanıt sağlayabilir ve müşterilerinizle olan güvenin artmasına yardımcı olabilir. En İyi SEO Firmaları etkili bir çevrimiçi inceleme edinme stratejisi uygulamanıza ve müşteri inceleme pazarlaması için en iyi yazılım hakkında öneriler sunmamıza yardımcı olabiliriz.

Ödemekte olduğunuz miktarı aldığınızdan emin olmak istiyorsanız, yerel arama motoru optimizasyonu etkinliğini izlemek için istediğiniz zaman kontrol edebileceğiniz düzenli ayrıntılı raporlar ve kayıtlar almış bulunmaktayız.

 • Sitenizin yerel En İyi SEO Firmaları SEO performansıyla ilgili kapsamlı bir genel bakış için Google Analiz raporlarınızı kontrol edebilirsiniz.
 • İşletmenizin belirli aramalar için nasıl bir saflığa ulaştığını görmek için her zaman ziyaret edebileceğiniz bir anahtar kelime sıralama aracı.
 • Aylık olarak gönderilen sitenizi ve arama sonuçlarınızı nasıl geliştirdiğimizi gösteren bir saat ve görev raporu.
 • Ayın yerel En İyi SEO Firmaları SEO iyileştirmelerini ve hedeflerini gözden geçiren çok kendi SEO uzmanınızdan video özeti.
 • Konuşmanız gereken bir şey varsa, yerel SEO uzmanınız telefon veya e-postayla da mevcuttur. Sizinle ne kadar çok iletişim kurarsak, hedeflerinize ne kadar iyi ulaşırsak o kadar iyi olur.

Tüketicilerin %42’si yerel işletme bilgilerini bulmak için arama motorlarını birincil araç olarak kullandı. Sitenizin yerel SEO hizmeti ile gördükleri en iyi sonuç olduğundan emin olun.

İşletmeniz Google’ın “Yerel Harita Paketi” nde yer alıyor mu? Bu, Google sonuçlarının en üstünde görünen 3 Yerel yerel listeler paketi. En İyi SEO Firmaları Yerel Harita Paketi’nde, hedeflenen anahtar kelime öbeklerinin altında bulunmak, web sitenize olağandışı miktarda ziyaretçi getirebilir.

“Peki … işimi Harita Paketi’nde nasıl alabilirim?”

Nasıl
Yapıyoruz Google işinizin yasal olduğunu düşünmek istiyor. En İyi SEO Firmaları buna “Google Güven Algoritması” diyoruz. Google, web sitenizle ilişkili işletme adı, adres ve telefonun  tutarlılığını doğrulamak için 70’in üzerinde büyük üçüncü taraf web sitesine güvenir. UYU’nuz ne kadar tutarlı olursa, Google sonuçlarının üst kısmındaki haritalar bölümünde bulunma olasılığınız da o kadar yüksek olur. İşletmelerin, harita paketinde listelenmelerine yardımcı oluyoruz. İşletme girişinizin doğru ve yerel olarak iyi sıralamak için Google gereksinimleriyle tutarlı olduğundan emin olun.

Bilmeniz Gerekenler
Harita paketinde yer almak için de fırsatlar vardır. Burada listelenmek de son derece önemlidir. Burada da derecelendirmenize yardımcı olacağız.

 

Ulusal SEO

En İyi SEO Firmaları Ulusal SEO hedefi “ulusal niyet” (coğrafi olmayan) olan anahtar kelime öbekleri için iyi hedef ve sıralama yapmaktır. Tüketici, şehir dışında satın almak istediği bir ürün veya hizmet arıyor olabilir. Başka bir deyişle, işletmenizin yeri muhtemelen onlarla alakasızdır. Bu anahtar kelime öbekleri daha rekabetçi olabilir ve işletme sahipleri genellikle profesyonel SEO danışmanlık hizmetleri olmadan burada iyi derecelendirilmek için mücadele eder. Örnekler arasında “vergi danışmanlığı”, “yatırım bankacısı” veya “iPhone davası” bulunmaktadır.

Nasıl yapıyoruz:
1. Adım: İş hedeflerinizi ve kazanmanız için ne düşündüğünüzü anlamak için şirketinizle yakın işbirliği içerisindeyiz. 2. Adım: İşletmeniz için en mantıklı anahtar kelimeleri belirlemek için bir anahtar kelime analizi yapın ve hangi kelimelerin Google’a en çok hangi kelimeye göre yazıldığını belirleyin. Rekabetçi 2 ve 3 kelime cümleciklerini hedef alacağız, ancak uzun cümleler olarak adlandırdığımız 4 ve 5 kelime anahtar kelime öbeklerini de hedef alacağız. Bu, başarılı bir SEO kampanyasına en etkili yaklaşım.

Bilmeniz Gerekenler
En İyi SEO Firmaları Ulusal kampanyalar daha rekabetçi olabilir, bu da sıralama, yeni web siteleri için biraz daha uzun sürebilir anlamına gelir. İyi haber şu ki, ulusal ifadeler için trafik sayıları çok daha yüksek olabilir. İyi derecelendirmelerle, web siteniz büyük trafik alabilir.

 


E-ticaret SEO

Bazı alışveriş sepetlerini doldurmaya hazır mısınız? Başarılı e-ticaret şirketleri ortak bir önemli hususu paylaşmaktadır. Güçlü bir En İyi SEO Firmaları SEO stratejisine sahipler ve sürekli yatırım yapıyorlar. SEO’ya öncelik verdiler ve en iyi trafik üreticisine yaptık. En İyi SEO Firmaları Web sitenize ÜCRETSİZ organik ziyaretçiler getirmek, satın alma başına maliyetinizi önemli ölçüde düşürür. Paketin geri kalanı (diğer% 95) ilk sayfanın en altında veya daha altta yer alır. Bu şirketler tekneyi kaçırıyor. Web geliştiricilerin en tekniklerinin bile web sitelerini iyi derecelendirmesini sağlamakta sorun yaşayabildiğini bulduk.

Bunu nasıl yapacağız (problemi nasıl çözdük ):  E-ticaret SEO, En İyi SEO Firmaları ekibimiz için favori. E-ticaret müşterilerinin yüzlerce benzersiz kategori ve açılış sayfası ile farklı anahtar kelime öbeklerini yüzlerce hedefleyebilmeleri avantajlıdır. En İyi SEO Firmaları’nda size “geniş bir ağ atma” konusunda yardımcı olacağız ve bu büyük fırsatı değerlendiriyoruz.

Bilmeniz Gerekenler (Gerçekliği Netleştirin).  E-ticaretin çok fazla anahtar kelime hedefleme fırsatı bulunduğu için başkalarına göre bir avantajı vardır. Her ürün, potansiyel olarak iki veya üç anahtar kelime öbekleri ilişkili olabilir. Eğer 2000 ürününüz varsa, bu, 4000 ila 6000 arasında potansiyel anahtar kelime öbekleri, uzun metinden bahsetmiyorum. E-ticaret web sitelerinde diğerlerinden daha fazla etkide bulunabiliriz.

 


Sosyal medya pazarlamacılığı

Sosyal Medya burada ve gerçek! İşletme sahipleri, CEO’lar ve karar vericiler, herkes gibi sosyal medyada büyük bir kişisel vakit harcıyor. Çoğu şirket Sosyal
Medyada (Facebook, Instagram vb.) Pazarlama fikrine açıktır , sorun şu ki … nereden başlayacaklarını bilmiyorlar.

Nasıl Yapıyoruz?

En İyi SEO Firmaları İşletmelere, potansiyel müşterilerinizin dikkatini çeken yaratıcı yollarla ilgi çekici mesajlar vermelerine yardımcı oluyoruz. Sosyal medya stratejisini oluşturuyoruz, mesajlaşıyor ve izleme oluşturuyoruz. Müşterileri web sitenize yönlendiren çekici resim reklamlar, video ve kurşun üreticisi atlıkarınca da üretiyoruz.

Bilmeniz Gerekenler
En İyi SEO Firmaları Başarılı olabilmek için mükemmel bir mesaj, frekans ve tutarlı, sürdürülebilir bir teslimat programı olması gerekir. Sosyal medya ile, tüketicinizi coğrafi konuma, yaşa, cinsiyete, evlilik durumuna ve / veya maddi duruma göre hedefleyebilirsiniz. Geçmişte web sitenizi ziyaret eden müşterilere de yeniden pazarlama yapabilirsiniz.


Tıklama Başı Ücret (PPC)

En İyi SEO Firmaları ile Gazı gerçekten yükseltmek isterseniz, tıklama başı ödeme yöntemini, özellikle de Google Adwords’ü öneririz. PPC her zamankinden daha pahalı ve daha etkili. Şimdi ücretli arama için çok seçenek var (Metin reklamlar, Yeniden Pazarlama, Gmail Reklamları, Öne Çıkanlar) … Peki … işiniz için en iyi strateji nedir?

Nasıl Yapıyoruz?


Anahtar kelime öbeği, coğrafi yer, yaş, cinsiyet, evlilik ve / veya mali duruma göre müşterilerinize işinizi pazarlamamıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca En İyi SEO Firmaları web sitenize gelen, rakibinizin web sitesine veya hatta Google’da sunduğunuz benzer bir ürünü veya hizmeti araştırmış olanları hedefleyebilirsiniz.

Bunların hepsi, her işletme sahibinin kendilerine bu günlerde sormaları gereken yasal sorulardır. İnternet dünyayı ele geçirdi ve zamanlarla gelin ya da geride kalmanız gerekiyor! En İyi SEO Firmaları arama motoru optimizasyonu (SEO) pazarlamanın geleceğidir ve şirketinizin hayatta kalmasını istiyorsanız hemen trenle uğraşmanız gerekir!

Web sitenizle yeni hedefli müşteriler çekiyor musunuz?

Diyelim ki size binlerce dolara ve / veya çok sayıda saat harcayan inanılmaz bir web sitesi kurdunuz … Harika görünüyor ve müşterilerin seli altında kalmaya hazırlanıyor …

En İyi SEO Firmaları Google, Bing ve Yahoo gibi arama motorları için doğru şekilde optimize edilmemişse – Kimse sizi bulamaz! Siteniz aslında değersizdir.

İnternetten kimse bulamazsa bir web sitesinin değeri nedir?

Sunduğunuz şeyi isteyen hedeflenmiş trafiği yönlendiriyoruz. Her şey maruz kalmayı artırmak ve geliri arttırmakla ilgilidir.

Hedefimiz sizi internette müşterileriniz gibi görmek isteyen insanlar tarafından bulunmaktır – ancak biz orada durmayız.

LOS ANGELES, CA’DA SEO DANIŞMANLIĞI

Arama motoru optimizasyonu, en çok En İyi SEO Firmaları SEO olarak bilinen, Google, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarında web sitenizin sıralamasını arttırmak için yöntemlerin oldukça teknik bir birleşimidir. Birinde bir sanat ve bir bilim sayılır. Arama motorları, sitenizi sıralama sıralamasında olanlar olabilir ancak kalite En İyi SEO Firmaları SEO, bu sonuçları üretmek için kullandıkları şeydir.

Her anlamda internet pazarlama uzmanıyız ve sayısız dijital pazarlama hizmetleri sunmaktayız ancak En İyi SEO Firmaları SEO yaşıyoruz ve nefes alıyoruz. Müşterimiz olarak, bunu yapmadığınız sürece başarılı olamayız. Yıllarca bu işe girdikten sonra bile, müşterilerimizin Google sıralamalarını ilk sayfaya çıktıklarını gördüğümüzde son derece heyecanlanıyoruz.

Müşterilerimizin web sitelerinin en iyi arama motoru sıralamalarını almalarına ve onları orada tutmalarına yardımcı olan etik ve güçlü En İyi SEO Firmaları SEO stratejilerini uygulamaktan gurur duyuyoruz!

En İyi SEO Firmaları tekliflerimiz, küçük işletme için büyük işletme düzeyindeki şirketlere kadar olan maksimum görünürlük ve yetki yaratmak için özel ve bütünleşik pazarlama çözümleri sunmaktadır. Benzersiz yaklaşımımız, müşterilerin işletmelerini kendi endüstrilerinde # 1’e yükseltmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Yerel En İyi SEO Firmaları

SEO danışmanı İstanbul ve Ankara firmalarını işe alırken yapmanız gereken ilk karar: pazarlama çabalarınızı yerel İstanbul pazarına, küresel piyasaya veya her ikisi için optimize etmek ister misiniz? Ya size yardım edebiliriz.

Yerel İstanbul ve Ankara SEO ve ülke geneli hizmetlerimiz, müşterilerimize ait web sitelerini haritada göstermek için tasarlanmış coğrafi olarak merkezileştirilmiş girişimlerdir. En İyi SEO Firmaları arama motoru optimizasyonunun amacı, potansiyel bir müşteri çevrimiçi sunduğunuz ürün veya hizmetleri sunan bir sağlayıcı aramaya başladığında, web sitenizi arama sonuçlarının üstünde (veya yakınında) konumlandırmaktır.

Yerelleştirilmiş yollar, En İyi SEO Firmaları alan şirketleri için en önemli öncelik taşır. Dünyanın en büyük ekonomilerinden biri olan ve sürekli büyüyen bir nüfusa sahip olan yerel En İyi SEO Firmaları iş dünyası, kişi başına en çok kazanç sağlayan, kar amacı gütmeyen, dünyanın önde gelen dönüşüm oranlarını sağlayan ve pazarlamanın büyük yatırım ROI’sine eşit olan en değerli unsurdur.

İnternet üzerinden dünya çapında faaliyet gösteren işletmeler için, global pazar içinde online yetki ve marka bilinci oluşturmak için uluslararası En İyi SEO Firmaları hizmetleri sunuyoruz.

En İyi SEO Firmaları vs Yerel SEO’yı düşündüğünüzde, yapabildiğiniz için dünya çapında satmanızın gerekmediğini unutmayın. Yerel topluluktaki tüketiciler, 5.000 mil uzakta olanlardan daha kolay satılabilir. Sınırlı bir bütçeniz varsa, global arenaya girmeden ve dünya çapında rekabet etmeden önce yerel pazarda optimizasyon yapmayı düşünün.

Yerel veya global olsun, web sitenizin mevcut arama motoru optimizasyonu ihtiyaçlarını ücretsiz analiz etmek için lütfen bugün bizi arayın.

Bireysel / işletme / web sitesine ve her bir müşterinin tanımlanabilir hedeflerine bağlı olarak, çok etkili stratejilerin bir kombinasyonu aracılığıyla bireyselleştirilmiş ihtiyaçları ve beklentileri karşılamak için özel olarak uygun bir kampanya oluşturuyoruz. Her iş birçok yönden farklıdır, bu nedenle hiçbir çözümün tümüne uymamaktadır ve bu gerçeği pek çok diğer internet pazarlama şirketlerinden farklı olarak anlıyoruz. Kapsamlı internet pazarlama kampanyalarımıza dahil ettiğimiz bazı hizmetler şunları içerir:

 • Web Sitesi Analizi ve Temizliği
 • Yerinde Optimizasyon
 • Stratejik Bağlantı Bina
 • Yerel Alıntılar
 • Basın yayınları
 • wp_betawppostsger Outreach
 • Sosyal medya pazarlamacılığı
 • PPC Reklamcılık
 • İçerik yaratımı
 • Video Yapımı
 • Artı Çok!

Sadece sıralamayı kovalamaya değiliz. Bunun yerine, SEO En İyi SEO Firmaları, çok kanallı maksimum pozlama için modern dijital ortamların tam bir dizilimini kullanan kapsamlı ve bütünsel bir çevrimiçi pazarlama yaklaşımına güveniyoruz. Sonuç, ölçülebilir sonuçlarla ve daha fazla yatırım getirisi ile kanıtlanmıştır!

Unutmayın, yalnızca arama sonuçlarının birinci sayfasında (en iyi 10) bulunuyorsanız bulunursunuz. Hiç kimse hiç 2. sayfaya ya da ötesine gider.

1) Arama Motorları, Tüm Web Trafiğinin %64’ünü Sağlıyor

310 milyonun üzerinde web sitesi ziyareti analiz eden bir çalışma, Google gibi arama motorlarının tüm trafiğin %64’ünün kaynağı olduğunu tespit etti.

Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya şimdi bu rakamın içine giriyor. Ancak organik arama, çoğu web sitesine aslanın ziyaretçi payı vermeye devam ediyor.

2) SEO, Yüksek Katma Değerli Satışları Sunabilir

En İyi SEO Firmalarının yeni bir anketi, organik arama yoluyla web sitenizi bulan potansiyel müşterilerin, zamanın % 14,6’sı oranında bir satışa neden olacağını gösterdi. Bu, tele-satış veya e-posta patlaması gibi giden pazarlamayla bulduğunuz umutlar için %1.7’lik yakın bir değere kıyaslanıyor.

Bilmeniz Gerekenler: SEO, giden pazarlamadan yaklaşık %900 daha etkilidir.

Ve bu mantıklı. Birisi bir sorunun çözümünü ararken sizi bulursa, teklifinizi daha iyi karşılar ve satın alma ihtimali daha yüksek olur. Bu, “sıcak” veya “sıcak” kurşun tanımının aynısıdır. Kesintili olan ve sizi ilgilendirmeyen insanlarla konuşmaya zorlayan giden pazarlama ile bunun aksine, yani soğuk yol açar. SEO nakavt kazanıyor.

3) SEO, Satın Alma Döngüsüne Eklenir.

Hemen hemen tüm tüketiciler satın almadan önce bir ürünü veya hizmeti online olarak araştırmaktadırlar. Bunun doğru olduğunu biliyorsun çünkü bunu kendin yapıyorsun.

SEO, insanların satın alma sürecinin bu aşamaları sırasında şirketinizi bulmalarına yardımcı olarak satışlarınızla çarpabilirsiniz:

-Bilgi: Bu genellikle “araba stereo’ları” veya “en iyi kurumsal hediyeler” gibi geniş arama terimleri tarafından gösterilir
-Eğer değerlendirme: Burada, “Yamaha araba stereo fiyatları” veya “20
doların altındaki tükenmez kalemler” gibi – arama terimleri daha dar hale gelir -İşlem : Burada, arama terimleri, “satın alan Yamaha X-300” veya “Parker kalem Fargo” gibi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeye yöneliktir.

Gördüğümüz araştırmalar, alışveriş yapan kişilerin% 81’inin satın almadan önce çevrimiçi olarak öğeleri inceleyeceğini ve karşılaştırdığını göstermektedir. Ve B2B alıcıları için %94 gibi yüksek bir oran.

4) Fırsatlarınız Genişliyor

Google’a göre, arama sorgularının %50’den fazlası artık akıllı telefonlarda ve diğer mobil cihazlarda gerçekleştirildi. Fakat bu rakam muhtemelen % 60’a yakın – ve yükseliyor.

Bu işiniz için iyi bir haber. Mobil kullanımdaki dramatik artış, yerel arama optimizasyonu ve mobil cihazlara uygun web sitesi tasarımı gibi yeni En İyi SEO Firmaları SEO teknikleri getirdi. Bu size daha önce hiç bulunmadığından daha fazla arama yolu bulmanızı sağlar, ancak yalnızca avantajlı olmanız durumunda.

5) Halo Etkisi

Web siteniz Google ya da Bing gibi güvenilir bir arama motorunda yer alıyorsa, TV’de veya gazetede görünmek gibidir. Ödenmemiş görünürlükle gelen zımni onay sayesinde işletmeniz çok büyük fayda sağlıyor. En İyi SEO Firmaları PR terimlerinde bunun “kazanılan medya” adı verilir ve reklamlar gibi “ücretli medya” reklamcılığından çok daha etkili olabilir.

6) SEO Trafiği Ücretli Reklamları Kabul Edilir

Bu, yukarıda görülen halo etkisi üzerine bindirilir.

Araştırmamız, Google AdWords gibi ücretli aramanın tüm web sitesi trafiğinin yalnızca % 10-15’ini oluşturduğunu tespit etti. Bununla birlikte, ücretsiz, organik arama sonuçları, web sitesi trafiğinin % 60-75’ini yönlendirir. Bu da ücretli arama, pazarlama buzdağının yalnızca bir ucudur.

Bunun sizin için anlamı nedir: En İyi SEO Firmaları SEO ve organik arama göz ardı ederseniz potansiyel web sitesi ziyaretçileri ve müşterilerin % 75’i kadar masada para bırakıyorsunuz.

Ancak SEO madalyonun başka bir yanı var. Yanlış anlayın ve boşa zaman ve para bakımından dik bir fiyat ödeyebilirsiniz. Burada …

Kaçınılması Gereken 4 Pahalı SEO Hatası

1) Mobil-Uyumlu Olmayan Web Sitesi

En İyi SEO Firmaları ile arama motoru optimizasyonu, içerik ve anahtar kelimelerden daha fazlasını içerir. Kullanıcıların web sitenizi ziyaret ettiklerinde sahip oldukları deneyimi içerir. İnsanların yüzde 50’den fazlası bir akıllı telefon veya tablette bulacağından, siteniz mobil cihazlara uygun bir deneyim sunmalıdır.

Artık 21 Nisan 2015’teki Google’ın Mobilegeddon algoritması güncellemesi, bunu başaramayan web sitelerine ceza verdi, web sitenizin tasarımının SEO için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

2) Kırık Linkler

Sanırız kırık linklerden nefret eden birçok kişi var? Google da aynı şekilde nefret ediyor. Kötü bağlantılar, web sitenizi kötü bir kullanıcı deneyimi yaşadıklarından Google’da indirgenir. Bu, içerik oluşturma ve SEO’daki tüm zorlu çalışmalardan mahrum kalabilir.

Ayağınıza ateş etmeyin. Kırık linkleri bulmak ve temizlemek için web sitenizi düzenli olarak tarayın.

3) Eksik Linkler

Kırık bağlantılar size zarar verebileceği gibi, yüksek kaliteli giden bağlantıların eksikliği, web sayfanızın Google’da kötü sıralanmasına neden olabilir.

İyi üne sahip, yüksek rütbeli ilgili web sitelerine harici bağlantılar eklemek için zaman ayırın. Ayrıca, arama sıralamalarınızı ve web trafiğinizi daha da artırabileceğinden, size bağlantı veren yüksek kaliteli web sitelerine geri bağlantı kurmayı unutmayın.

4) Analytics’i Yoksayma

Bu çok  açık,  ancak birçok insan onu özlüyor.   En İyi SEO Firmaları SEO çalışmalarınızın başarılı olup olmadığını öğrenmenin tek yolu ilerlemenizi analiz etmektir. Web siteniz için trafik verilerini kurmamak ve gözden geçirmek için başarısız olmak ciddi bir hata.

Ancak yapmak kolaydır. Google, web sitenizin performansını ölçmek ve analiz etmek için size inanılmaz iki kaynak – En İyi SEO Firmaları Analiz ve Web Yöneticisi Araçları – verir. Dönüşüm hedefleri ve haftalık raporlar oluşturarak, örneğin tarayıcıları alıcıya çeviren web sayfalarını görebilirsiniz.

Neyin işe yaradığını, neyin olmadığını ve optimizasyonunuzda nelerin yapılması gerektiğini bilmek çok önemlidir. Aksi takdirde, sadece kör uçtuğunu göreceksin.

Biz nasıl çalışırız

1. Adım : En İyi SEO Firmaları  İşletmenizi tanımak ve ihtiyaçlarınızı tanımak için DİNLERİZ.

2. Adım : Size ve pazarınıza özgü özelleştirilmiş bir SEO planı oluşturduk. Çünkü başka hiçbir iş sizin gibidir.

3. Adım : 2006 yılından beri test edilmiş ve kanıtlanmış özel araçlarımızla SEO kampanyanızı başlattık.

4. Adım : Web sitenizin içeriğini, mimarisini ve bağlantılarını sürekli olarak ayarlayarak ve iyileştirerek, Google’daki ve diğer arama motorlarındaki sıralamalarını iyileştiriyoruz.

5. Adım : Google’ın düzenli güncellemelerine göre ayarlayarak yeni ve daha yüksek sıralamalarınızı Korumaktayız. Diğer En İyi SEO FirmalarıSEO hizmetlerinin aksine, sizin için suç ve savunma oynuyoruz!

Bu 5 Adımlı SEO Sistemi, web sitenize daha nitelikli ziyaretçiler gönderebilmenin bir nedeni. Ve bu ziyaretçiler sizi ücretsiz, “organik” arama içinde bulduklarından, sizinle iş yapmak için önceden ayrılmışlardır.

En İyi SEO Firmaları Bize katıldığınızda, % 96 memnuniyete sahip 1,000’den fazla müşteriye katılırsınız. Bu, bildiğimiz herhangi bir SEO hizmetinin veya dijital pazarlama ajansının en yüksek tutma oranıdır.

Sosyal medya yönetimi, kullanıcıların içerik oluşturup paylaştıkları çevrimiçi platformlarınızı (Facebook, Twitter vb.) Izleme ve güncelleme uygulamasıdır.

NEDEN ÖNEMLİDİR?

Sosyal medya o kadar büyük büyüdüğü için, bazıları tarafından “geçilen bir soluk” olarak görüldü ve böylece pazarlama dolarınızın kârsız bir şekilde kullanılması.

Yanlış.

Hubspot’a göre, sosyal medya, anket yapılan pazarlamacılardaki% 80’e kadar daha yüksek web sitesi trafiğini sağladı. Ve 2015 yılında “sosyal satış” (sosyal medya izlenebilir satış geliri) dünya çapında 30 milyar dolar olarak tahmin edildi.

Dolayısıyla, satışlarınızı artırmak için sosyal medya pazarlaması için büyük potansiyel var.

 

 

Yeni Piyasalara Açılın

Her gün 1,7 milyardan fazla kişi sosyal medya hesaplarına giriyor. Müşterileriniz ve umutları neredeyse kesinlikle aranızda. Bu insanlara sosyal medyada ulaşmak için ne yapıyorsunuz? Peki rakipleriniz ne yapıyor?

Sosyal medya, size sınırsız fırsatlar sunan geniş ve hala kullanılmayan bir reklam kanalıymış. Şimdi harekete geçerek, işletmenizi müşterilerin ve umutların önüne hızlı ve uygun maliyetle yükleyebilirsiniz.

NASIL YARDIM EDEBİLİRİZ?

Öncelikle, mevcut sosyal medya hesaplarınızı yönetiyoruz. En İyi SEO Firmaları Bazı alanlarda Google AdWords’ü sosyal medyayla çarpıcı bir şekilde aşabiliriz. Hizmetlerimiz arasında:

– İçerik oluşturma ve yayınlama (satarken markaya)

– Hedefli reklamcılık (sonuçlarınızı çarpıtmak için)

– İtibar denetimi (işinizi korumak için)

– Kitleyi hedefleme ve analiz etme (çabalarınızı kısaltmak ve kazançlarınızı artırmak için)

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. En İyi SEO Firmaları çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

En İyi SEO Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı