Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
E-ticaret SEO Hizmeti

E-ticaret SEO Hizmeti

Bir web sitesi, arama motoru tarafından taranarak hemen dizine alınır.  Süreç basittir, botlar, (genelde tarayıcılar ve örümcekler olarak anılır) tüm web’i bir sayfadan diğerine sıçrayarak tarar.Verilerin dizinini derleyen bir veritabanında saklanan bilgileri toplarlar. Bu veriler önceden hesaplanan algoritmaya uygulanır ve sonuç olarak web sitelerinin önem derecesi, güvenilirliği ve alaka düzeyi için bir puan oluşturur. Bu puanla, arama motorları kimlerin daha güvenilir bir siteye sahip olduğunu belirleyebilir ve arama sonuçlarında buna göre sıralar. E-ticaret SEO Hizmeti ile e-ticaret sitenizdeki ürünlerin organik arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmasını sağlarsınız.

Arama motorları, tüketicilerine güvenilir kalabilmek için en güvenilir sonuçları sunmalıdır; bu nedenle, her yıl algoritmaları her zamankinden daha da karmaşık hale gelir. Yahoo ve Bing de benzer kurallara uymaktadır. Google, Yahoo ve Bing’in mümkün olduğunca çok pazar payı elde etmesi için her aramanın, arama çubuğuna girilen anahtar kelimeniz veya kelime öbeği ile alakalı bir web sitesi döndürmesi şarttır. E-ticaret SEO Hizmeti Arama Motorları algoritmaları şunları içerir: sitelerin içeriğindeki anahtar kelime yoğunluğu, içerik alaka düzeyi, uygun yerinde programlama, trafik kalıpları, alan adı (URL), sosyal medya, iç ve dış bağlantılar, yüzlerce faktör arasında etki alanı yaşı.

Sayfa Dışı SEO Faktörleri:

Harici optimizasyon faktörleri “sayfa dışı optimizasyon” olarak da bilinir. Bu öğeler, web sitenizin yapısında doğrudan etkili olmayan her şeyi ilişkilendirir veya etkiler. Dışarıdan pazarlama, “geri bağlantılar” ya da diğer sitelerdeki web sitesine işaret eden bağlantıları, uygun çapa ile birlikte içerir. E-ticaret SEO Hizmeti Çapa – Metin, arama motoru sıralamasında ve bir siteyi optimize etmede önemli bir rol oynamaktadır. E-ticaret SEO Hizmeti Sosyal Medya Bağlantıları, Makale bağlantıları, wp_betawpposts bağlantıları, basın bültenleri ve bir web sitesine yapılan çevrimiçi başvurular “harici optimizasyon” olarak kabul edilir.

Birçok harici davranış, sitenizin sıralamasını nasıl etkiler. E-ticaret SEO Hizmeti Facebook, twitter, Google Plus’da ne kadar konuştuğunuzu, sıralamalarınızı etkiliyor. Arama motorları, eğer bir çok insan sizin hakkınızdan bahsediyorsa, sektörünüzde bir otorite figürü olarak görülmesi gerektiğini biliyoruz. Arama motorları Sosyal medyanın sıralamalarını ne kadar etkilediğini kusursuz bulmazken, her “yeniden tweet” “Facebook benzeri” ve “artı bir” sıralamanızı etkileyecektir.

Arama Motoru Optimizasyonu:

E-ticaret SEO Hizmeti Arama motoru optimizasyonu veya yaygın olarak SEO olarak anılacaktır yani internet arama motorları için bir web sitesi optimize süreci. Arama sonuçlarının sonucunu belirleyen birçok farklı eşsiz unsur vardır, bunların birçoğu kontrol edilebilir. Arama Sorguları, yerinde olmayan sayfadan öğelere kadar çok sayıda faktörden etkilenir. Google, Yahoo ve Bing, kendi web sitelerinin belirli anahtar kelimelerle daha alakalı olduğunu ölçmek ve belirlemek için kendi algoritmasını kullanmaktadır. Bu faktörler sonuç olarak, her web sitesinin her saygın arama motorunda yer aldığını belirler.

Web siteleri ile ortak bir yanlış anlaşılma, web sitenizin daha iyi görünmesi, web sitenizin sıralaması daha iyi olmasıdır. Durum böyle değil.E-ticaret SEO Hizmeti  Arama Motorları bir Web sitesinde her şeyi anlayabilir, bu nedenle bir web sitesi oluştururken SEO’yu her zaman aklınızda tutmalısınız. Çoğu İnternet sitesi iyi görünecek şekilde tasarlanmıştır, ancak sitenizin online sıralamasını nasıl bozduğu sıklıkla yanlış programlanmıştır.

Arama motorları E-ticaret SEO Hizmeti içeriğinizi ve programlamayı düzgün bir şekilde dizine eklemediğinde, basitçe farklı bir web sitesine veya web sitenizin daha iyi bir sınıfa başvururlar. Her yıl milyonlarca web sitesinin oluşturulduğunu tahmin edebildiğiniz gibi Google gibi arama motorları, sunmaya çalıştığınız hizmeti “tahmin etmek” için zaman ayırmaz.

E-ticaret SEO Hizmeti sitenize trafik çekmek için tek etkili yoludur. Bir E-ticaret SEO Hizmeti  bileşenini içermeyen herhangi bir kampanya yetersizdir. Bu sebeple, Arama Motoru Optimizasyonu tekniklerimizin ve ürünlerimizin her zaman keskin olmasını sağlamak için 180füzyonda yıllarca analiz ve deney yapmaya özen gösterdik. Kurduğumuz her kampanyayla bu uzmanlığı ve tecrübeyi müşterilerimize aktarıyoruz. Ulusal SEO, Yerel SEO ve Google My Business  kampanyalarımızda uzmanız .

Neden Arama Motoru Optimizasyonuna (SEO) Yatırım Yapmalısınız?
 1. Rakipleriniz Yapıyor

  Hâlâ çevrimiçi olarak kalamazsınız, iyi bir arama motoru sıralamasını elde edersiniz ve daha sonra sonsuza kadar sahiller boyunca devam edersiniz. E-ticaret SEO Hizmeti Arama motoru optimizasyonu tek bir işlem değildir, çünkü arama motoru algoritmaları her zaman büyüyor ve gelişiyor. Rakipleriniz SEO’ya yatırım yaparken siz değilseniz, web siteleri sıralamada yukarıya çıkacak ve sizinki görünmez olana kadar itilecektir.

 2. SEO Kullanıcıların Web Sitenizi Bulmasına Yardımcı Olur

  E-ticaret SEO Hizmeti Potansiyel müşteriler sunduğunuz ürünleri veya hizmetleri aradığında, arama motoru sonuç sayfalarının  ilk sayfasının çok ötesine bakmaz. Kullanıcılar web sitenizin bağlantısını görmezse, ürünlerinizin ne kadar büyük olduğu önemli değil. Seni asla bulamayacaklar. E-ticaret SEO Hizmeti Arama Motoru Optimizasyonu, dikkat çekecek bir konumda web sitenizi sıralamak için arama motorlarını ikna etmek için anahtardır.

 3. Maliyet Etkili

  Pazarlama bütçenizi online olarak harcamanın pek çok yolu vardır ancak birkaç strateji SEO ile elde ettiğiniz YG türlerini sunar. E-ticaret SEO Hizmeti, geniş, sağlam bir sonuç yelpazesi sağlayan bir yatırımdır: Web sitenize iyi hedeflenmiş trafiği artırır, satışları geliştirir, rakiplerin reklam kampanyalarından yararlanır, markanızı geliştirir, otoritesini ve güvenilirliğini geliştirir ve çok daha fazlası.

 4. Daha Fazla Kullanıcı Arama Motorlarına Dönüyor

  E-ticaret SEO Hizmeti Son zamanlarda yapılan araştırmalar, tüketicilerin %81’i ve B2B müşterilerinin %77’si arama motorlarını, satın almadan önce ürün ve hizmetleri araştırmak için bir tuğla-harç yerinde satın almak istiyor olsa bile kullanıyor. Bu yüzde her yıl büyür. E-ticaret SEO Hizmeti olmadan, şirketiniz bu aramalarda fark edilmeyecektir.

 5. Hala çalışıyor

  E-ticaret SEO Hizmeti ölü değil, ancak yeni bir gelişmişlik seviyesine ihtiyaç duyuyor. Arama motorları sürekli olarak daha akıllı hale gelir ve araştırmacıları tam olarak bulmak istediklerine bağlarlar, ancak bu motorlar insanların yapabileceğinden çok farklı şekillerde web siteleri duygusu yaratır. Günümüzün derinlemesine E-ticaret SEO Hizmeti stratejileri ve teknikleri, arama motorlarını web sitenizin araştırmacılara  güçlü bir konuma çeken talep edilen anahtar kelimeler için en iyi çözümü sunduğuna ikna etmenin tek yoludur.

SEO’ya Nasıl Yaklaşırız?

İçerik Anahtar

İçerik stratejisi E-ticaret SEO Hizmeti stratejisi ile ilgili olarak daima önemlidir, ancak Google’ın Hummingbird Algoritması güncellemesinin tanıtımıyla içeriğin nasıl oluşturulduğu ve anahtar kelimelerin hedeflendiğinin temeli değişti. E-ticaret SEO Hizmeti müşterileri, proaktif içerik stratejisi setimizden yararlandı. Pek çok kuruluş müşterileri için ilk sayfa sıralamalarını düzeltmek için mücadele etmekteyken Google’ın güncellenmiş arama motoru, pek çok müşterinin anahtar kelime portföylerini birkaç sektörde arama motoru sayfalarının tepesine fırlatarak E-ticaret SEO Hizmeti vizyon ve yaklaşımını ödüllendirdi. İçerik çeşitliliği ve yetkili bağlantı stratejileri, müşteri başarısı ve yatırım getirisi artışımızın önemli bir bileşenidir.

Kalite Değil Miktar

Arama motoru yerleşimi ile ilgili son zamanlarda meydana gelen en büyük kaymalardan biri, bir geribildirim miktarından bir şirketin geri bağlantı portföyünün kalitesine odaklanmaktır. E-ticaret SEO Hizmeti, doğru kaynak türlerinden kaynaklanan doğru içerik türünün bağlantı kurmaya odaklanarak, eğrisinin daima önünde olduğunu gösteren başka bir yerdir. E-ticaret SEO Hizmeti “arama motoru algoritmaları ile sürekli değişime dayalı olarak yeniden işlenmiş ve ayarlanmış bağlama stratejileri kullanan E-ticaret SEO Hizmeti,” duvara atmak ve sopalar mı “metodolojisine inanmıyor, bunun yerine müşterileri için ölçeklenebilir bir plan hazırlıyor.

Uzmanlarla Tırmanmaya Başlayın

Online arenada E-ticaret SEO Hizmeti ile daha üst katlara ulaşın! SEO uzmanlarımız, sektördeki en son eğitim ve tecrübeleriyle gurur duyuyor ve sizi en iyi sonuçları alabilmek için elimizden gelen ne var. Sosyal medya ve arama motoru pazarlamacılarımız, en güncel araçları kullanan ve tüm kampanyalarınızda en etkili sonuçlar için bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. E-ticaret SEO Hizmeti, Arama Motorları Pazarlama ve kalite PPC yönetim hizmetlerinizi çalıştırmak için uzman ekipler kullanmaktadır. Çevrimiçi pazarlama kampanyanızla birlikte yere basmanıza yardımcı olmak için son derece kararlıyız.

Neden SEO Sağlayıcınız olarak E-ticaret SEO Hizmeti Seçmelisiniz?

Zamanla test edilmiş süreçlerimiz ile çevrimiçi rekabetin üstesinden gelip gerçek ve kalıcı sonuçlar elde edersiniz. E-ticaret SEO Hizmeti, tüm çevrimiçi pazarlama kampanyalarınız için en iyi seçenektir. Yetenekli uzman ekibimiz, eşsiz pazarlama deneyiminizi, yenilikçiliğinizi ve en son çevrimiçi teknolojileri E-ticaret SEO Hizmeti ve çevrimiçi pazarlamacılığınızı ele alacak şekilde birleştirir. E-ticaret SEO Hizmeti ile çalışırken hem deneyim hem de profesyonellik kazanacaksınız. Tüm SEO ve  ihtiyaçlarınız için E-ticaret SEO Hizmeti daha fazla benzemeyin.

Yerel SEO Hizmetleri

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çevrimiçi pazarlamayı yeni mekanlara taşıdı ve yerel SEO, yerel bir servis alanı ve odağı olan KOBİ’ler için daha hayati hale geldi. E-ticaret SEO Hizmeti, rekabetçi pazarlama uzmanlarımız olmaktan gurur duyuyoruz. Sürekli sıkı çalışma ve yenilik sayesinde, müşterilerimiz için kalıcı sonuçlar elde etmekteyiz. Web sitenizi sıralamak için ürünlerinizi veya arama motorlarınızı satın almaya çalışan kişileri kandırmaya çalışan içeriğimizi “telaşlandırmıyoruz”. Hizmetlerimiz, işletmenizin ve markanızın gelişmesine ve yerel E-ticaret SEO Hizmeti stratejilerini kullanmaya yönelik benzersiz ve otoriter içerik üretmeyi kapsar . Pazarlama uzmanlarımız, arama motorlarında, özellikle hayati mobil aramalarda, işletmenizin yüksek sıralamasına yardımcı olmak ve kalıcı sonuçlar almak için kararlıdır.

Bununla birlikte, sıralamalar, E-ticaret SEO Hizmeti yerel SEO pazarlama stratejisinin yalnızca bir yönüdür. Kapsamlı bir yerel SEO kontrol listesinin ardından pazarlama ekibimiz, yerinde olmayan içerik oluşturmada olduğu kadar, site dışı bağlantı kurma web sitenizin mimarisini optimize edecektir. Bu strateji, işletmenizin online görünürlüğünü başlatır ancak web sitenizin arama motorlarındaki sıralamalarını iyileştirir. E-ticaret SEO Hizmeti pazarlama uzmanlarımız tarafından kullanılan bu organik, yerel SEO stratejisi, yerel müşterileri ve trafiği artıran Bing, Yahoo! Ve Google’da daha iyi sonuçlar görmenize yardımcı olacaktır. Tek bir fiziksel konumunuz varsa ancak daha geniş bir alana hizmet ediyorsanız, E-ticaret SEO Hizmeti işinizin görünmesine yardımcı olur

Hizmet Alanının Önemi ve Alaka Düzeyi

Arama motorları, fiziksel olarak bulunduğunuz şehre dayalı olarak yerel aramalarda işinizi göstermek açısından çok iyi. Zorlayıcı kısım E-ticaret SEO Hizmeti, kendi adresinizin ötesinde hizmet verdiğiniz alanlar için görünür, çünkü arama motorları postane kutuları veya diğer sanal adresler değil fiziksel adresler ister. Diğer şehirlerde uydu ofisleriniz varsa bu fiziksel adresler, tipik yerel SEO stratejilerinin ötesinde organik SEO teknikleriyle diğer şehirlerdeki arama sonuçlarında bu alanlarda ürünleriniz ve hizmetleriniz için yapılan aramalarda işletmenizin iyi bir sıralamasına yardımcı olacaktır.

“İAT” Nedir ve Neden Önemlidir?

İAT, şirketinizin ismi, adresi ve telefon numarasıdır. Bu, arama motorları tarafından işletmenizi gerçekten belirlediği şekilde arama motorlarının arama sonuçlarında sıralarken kullandığı en önemli verilerden biridir. Anahtar tutarlılıktır. İşletme bilgilerinizin her yerde çevrimiçi olarak, bir Google işletme sayfasından veya Facebook listesinden Yelp, TripAdvisor gibi dizinlere listelenirse, İAT’ınız aynı olmalıdır. Arama motorları, işletmenizin kaç tane alıntı bulunduğu, bu listelerin kalitesi ve İAT’ın tüm alıntılar arasında tutarlı olduğunu düşünüyor. Yerleri taşırsanız, işletme adınızı değiştirirseniz veya telefon numaranızı değiştirirseniz, çevrimiçi atıflarınızı temizlemek için yapılması gereken çok iş var.

İncelemeleri Alma

E-ticaret SEO Hizmeti İncelemeler, çevrimiçi pazarlamanın en hayati yönlerinden biridir. Ne yazık ki, inceleme alma ve yönetme tamamen sizin kontrolünüz dışında. İncelemelerin, işletmenize olumlu veya olumsuz etkileri olduğunu, hatta bir araştırmacının web sitenizin bağlantısını tıklamayı istemediği de dahil olmak üzere birçok veri var. İncelemelerin de arama motoru sıralamasında bir miktar etkisi olduğu görünüyor. Online incelemelerinizin farkında olduğunuz ve müşterilerinize, incelemelerini değerlendireceğini bildirecek olmanız önemlidir. Ancak, işinizi gözden geçirmelerini hatırlatan bir işaret, ancak gidebileceğiniz kadarıyla ilgilidir. Gözden geçirme karşılığında hiçbir zaman inceleme talep etmeyin veya özel bir anlaşma veya kuponla teşvik etmeyin. Bu, değerlendirme satın almaya eşdeğerdir ve sizi ısırmaya gelecektir. Müşterinin deneyimi, bir inceleme oluşturmak için yeterli olmalıdır.

Yerinde Optimizasyon

Etkili E-ticaret SEO Hizmeti için web siteniz optimize edilmelidir. İşletmeniz, şirketinizin fiziksel olarak bulunduğu şehir veya kasabanın ötesinde bir alana hizmet veriyorsa, bu kritik önem taşır. Hizmet verdiğiniz ek alanlar için yerel olarak işletmenizin sıralamasını yapmak için, her alanın kendi açılış sayfasına sahip olması gerekir. Bu sayfaların her bir alanla alâkalı olacak şekilde uyarlanmış benzersiz içerik içermesi gerekir.

Profesyonellerle Çalışmak

İşiniz sonuç elde etmek ya da yakındaki rekabetle mücadele etmek için mücadele ediyorsa, yerel SEO yardımcı olabilir, ancak onu uygulamak ezici olabilir. E-ticaret SEO Hizmeti Yerel SEO uzmanlarından oluşan ekibiyle iş birliği yaptığınızda, çevrimiçi pazarlama kampanyanızı yeni boyutlara taşıyabiliriz; böylece şirketinizin çevrimiçi müşterilere görünürlüğünü önemli ölçüde etkiler ve ayak trafiğini iyileştiririz. Hizmet alanınız boyunca şirketinizin görünürlüğünü sağlamak için tüm stratejileri ve teknikleri biliyoruz. Yerel SEO taktiklerimizi, Google’ın Coğrafi hedeflemesi aracılığıyla ücretli reklamcılık gibi güçlü seçeneklerle birleştirerek, web sitenize gelen yerel trafiği artırmaya, mobil aramalarda görünüşünüzü sağlamaya ve daha fazla yerel tüketiciyi ürün ve hizmetlerinizi satın almaya teşvik ediyoruz.

Trafiğinizi artırın

 • İşletme bilgileriniz ön sayfada değilse, rakiplerinize potansiyel bir iş kaybediyorsunuz.
 • Listenizi diğerlerinden öne çıkarılmasına yardımcı olabiliriz.

İnsanlar Aranıyor Bulun

 • Tüm çevrimiçi aramaların  %183’ü yerel bir iştir.
 • Tüm mobil aramaların %270’i işe bir telefon görüşmesiyle sonuçlanır ve % 59’u ziyaret edilir!
 • Tüketicilerin %389’u satın almadan önce çevrimiçi ürünler araştırmaktadır.
 
Google Haritalar neden yerel işletmeler için kritik önem taşıyor?

E-ticaret SEO Hizmeti Mobil arama her zamankinden daha büyük, artık birçok kişi bilgisayarlar yerine bir mobil cihaz (akıllı telefon, tablet) kullanarak İnternet’te arama yapıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, kendi bölgelerinde bir işletme için mobil arama yapan kişiler genellikle acil bir ihtiyaç duymak ister. Google, Google’ın arama sonuçlarının üstünde ya da yakınında görünen Haritalar listeleriyle, bir araştırmacının ihtiyaçlarını karşılayan yerel işletmeleri görüntülemek için Haritalar paketini tasarladı.

İşletmeniz Haritalar’da görünüyorsa, araştırmacıların dikkatini çekme şansınız var demektir. E-ticaret SEO Hizmeti Bununla birlikte, Google Haritalar sonuçlarını organik sonuçlardan daha üretmek için farklı bir algoritma kullanmaktadır. Optimize edilmiş bir işletme web sitesi, işletmenizin ihtiyaç duyduğu yerel pozlamayı sağlamak için artık yeterli değildir.

Google Listenizi İddia Etme ve En İyileştirme

Bir Google Rehber girişi, işletmeniz için, özellikle fiziksel konumunuza yapılan ziyaretleri yönlendirirken, yerel dikkat ve trafik üretmenin hayati bir parçasıdır. E-ticaret SEO Hizmeti Yerel sonuçlar istiyorsanız, işletmenizin mobil arama Haritalar paketinde olması gerekir ve Haritalar’daki bir görünüm, hak talebinde bulunulan ve optimize edilmiş Google girişinize büyük ölçüde bağlıdır .

Neden kaydınızı yaptırmanız gerekiyor?

Birçok işletme, Google Rehber dizininde, telefon rehberine otomatik olarak oluşturulmuş bir girişiniz olduğu gibi, basit bir listeye sahiptir. Yalnızca varolan bir giriş, işletmenizin Haritalar listelerinde görünmesini sağlamak için yeterli değildir, arama sonuçlarının üst kısmında daima önemli yerleşimi vardır. İşletme girişinizi talep ettiğinizde sahiplik kazanırsınız ve varolan bilgilerin herhangi birini düzeltebilir; ayrıca, işletmenizin bölgenizdeki arama yapanların önünde sunmanız gereken şeyleri isteyen müşterilere yardımcı olacak ekstra içerik de ekleyebilirsiniz.

Ne Optimize Etmelisin?

E-ticaret SEO Hizmeti Girişinizi optimize etmek için eksiksiz bir profil oluşturmanız gerekir. Bu, isteğe bağlı bilgileri içeren ve gerekli alanları dolduran anlamına gelir. İmkân ve doğruluk önemlidir ve anahtar kelimeler kullanmak isterseniz bunları doğal olarak ve yalnızca Açıklama alanında kullanın. İşinizi doğru yerde göstermiyorsa, harita işaretleyicisini düzeltmek isteyeceksiniz. Ayrıca, işletmeniz için adres veya addaki varyasyonlarla birlikte listelerin çoğaltılmadığından emin olun.

İŞ TANIMI

E-ticaret SEO Hizmeti İşletme açıklaması, işletmenizin iyi yazılmış, doğru bir açıklaması ve potansiyel bir müşterinin ürünlerinizi veya hizmetlerinizi neden kullanması gerektiğine ilişkin etkin bir adım olmalıdır. Zorlayıcı, ancak kısa ve noktaya düşünün. Buradaki anahtar kelimeleri kullanmak iyi bir uygulama olmasına rağmen, doğal olarak, doldurmalar yapmadan kullanılmaları gerekir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Çalışma saatlerinizin dahil edilmesi, optimizasyon uğruna girişinizi daha eksiksiz hale getirir ve potansiyel müşteriler için daha fazla değer yaratır. Bu hayati bilgiler, tam önünde duruyorlar; böylece, ne zaman açık olduğunuzun ayrıntılarını aramaya gerek kalmıyor.

FOTOĞRAF VE VİDEOLAR EKLE

Fotoğraflar ve videolar arama sonuçlarında girişinize dikkat çekmeye ve potansiyel müşterilere bağlanmaya yardımcı olur. Bu tür görseller bir etki yaratır ve müşterileri çeker ve onları konumunuzu ziyaret etmeye ya da en azından E-ticaret SEO Hizmeti web sitenize tıklamaya yönlendirir.

HİZMET KATEGORİLERİNİ SEÇ

Google girişinizdeki hizmet kategorilerinin doğru seçilmesi, işletmenizi potansiyel müşterilere doğru bir şekilde tanımlamak açısından önemlidir. E-ticaret SEO Hizmeti Elinizden geldiğince spesifik olun ve en fazla beş kategoriyi dahil edin. Google, genel güncelleme kategorileri için arama sonuçlarına otomatik olarak daha spesifik alt kategoriler ekler, bu nedenle kategori seçeneklerinizi genel şartlarla boşa harcamayın.

İleriye Dönük: Google Haritalar’a hakim olmak, sadece optimize edilmiş bir listeden daha fazlasını gerektiriyor

Google, bir Arama sırası oluşturmada ek faktörleri tarttığı için, optimize edilmiş bir liste, işletmenizi bir Harita paketi arama sonucunun en üstüne koymak için yeterli değildir. Temel formül, alakalılığı veya işletmenizin bir kişinin aramasına ne kadar yakın olduğunu; mesafe veya işinizin potansiyel müşteriye ne kadar uzakta olduğunu; ve öne çıkması veya işinizin ne kadar iyi bilinen olması. Şirketinizin büyük dizinlerde görünmesi, öne çıkma varsayımını ekleyebilir ve şirketinizin varlığını kanıtlamaya yardımcı olabilir.

Yerel Pazarlama Hizmetleri ve Tıklama Başına Ödeme ve Yerel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Hizmeti ile birlikte

Tuğla ve harç konumuyla yerel bir işletme mısınız? Belki işletmeniz yerel bir bölgeye bir tür mobil hizmet sunmaktadır ? Sonra bu hizmetler sizin için. E-ticaret SEO Hizmeti, herkesin tam ölçekli bir çevrimiçi pazarlama kampanyası yürütmek için pazarlama bütçesine sahip olmadığını anlıyoruz . Google Rehber, tüm yerel işletmeler için mükemmel bir sonuç elde etmek ve çok uygun bir fiyata yüksek bir yatırım getirisi sağlamak için bir çözümdür .

Bir zamanlar, Sarı Sayfalar’da bir reklamla pazarlama, yerel işletmelerin görünürlük kazanması ve yeni müşteriler kazanması için ucuz ve kolay bir yoldur . Bugün böyle bir durum söz konusu değil . Google Rehber, Sarı Sayfalar reklamına benzer şekilde çalışır. Sarı Sayfalar ile, en büyük reklamın bulunduğu mektubun altındaki ilk sayfadaysanız, en iyi sonucu almışsınızdır. Benzer şekilde, bir Google Rehber girişiyle arama sonuçlarının ilk sayfasına yerleştirildiğinde en iyi sonuçlar alınır.

İnsanlar sıklıkla kendilerini arabada bulurlar ya da tatilde oldukları gibi, hizmet veya eğlenceye ihtiyaç duyuyorlar. Akıllı telefonu olmadan kimse evden çıkmaz . İnsanlar bilgi bulmak için telefonlarını her gün kullanırlar. Bu, Google Rehber’deki görünümünüzü her zamankinden daha önemli hale getiriyor, çünkü potansiyel müşteri, Google’ın kendileri için tüm çalışmaları yaptıklarını biliyor ve onlara yerel alanda kendi ihtiyaçlarını karşılayacak harika bir şirket gösteriyor .

Günümüz bilgi süper otobanı, yıllar önce küçük, iki şeritli otoyolların yerini alan Interstate sistemleri gibidir. Daha büyük bir yol küçük bir kasabayı atladığında, küçük kasabadaki pek çok işletme hayatta kalamadı. Konum her şey ve yeni Interstate’de bulunan işletmeler, gelişen yerdeydi.

Pazarlamanın net eğilimi İnternet reklamlarına bir geçiş ve işletmenizin Google organik arama sonuçlarında ve Google Rehber’e yerleştirilmesidir. Aylık araba ödemesinden daha az bir sürede, internetin bilgi otoyolunda ve inanılmaz iş büyümesine gidebilirsiniz .

 • Google’daki tüm aramaların %90’ı yerel işletme içindir.
 • İş  Maps (Organik) ve Ücretli aramada sonra değiştirmenizi %89 oranında trafiği artırır.
 • Aramaların %60’ı ilk önce bir akıllı telefon veya tablette yapılır.
 • M aps listesi , mobil cihaz aramalarının üst kısmındaki reklamların hemen altında görünüyor .
 • Eşleştiren bir ppears reklamların altında ve bilgisayar ve dizüstü aramalarda bir veya iki derece optimize edilmiş web siteleri.
 • C tıklayın ost başına bir üzerinde Haritaları (yerel SEO) listeleme Sıfır olduğunu .
 • E-ticaret SEO Hizmeti , yerel işletmelere nitelikli trafik kazandırabilmek için en iyi SEO’lar tarafından 1. sırada yer almaktadır .

“B2B pazarlamacılar sosyal pazarlama programlarına yılda milyonlarca dolar harcıyorlar, ancak yaklaşık yüzde 30’u sosyal medya programlarının kurşun üretimi ve satışları üzerindeki etkisini izlemiyor” dedi.

Ağızda ağızda birkaç saniye içinde viral bulaşmanın yaşandığı bir dünyada, sosyal medya, resminizi markalamanın önemli bir yoludur. E-ticaret SEO Hizmeti, sosyal medyanın gücünü ve işletmeniz üzerindeki etkisini anlıyoruz. Bir milyondan fazla sosyal medya kullanıcısı online olarak, arzu ettiği ürünleri, hizmetleri, giysi ve yeni bilgileri bulmak için sosyal medyayı kullanıyor. E-ticaret SEO Hizmeti sizi işinizi arayan binlerce potansiyel müşteri ile bağlarız.

Kurumsal sosyal medya stratejimiz sayesinde trafik ve gerçek insanları sosyal medya mekanlarına götürebiliyoruz. İşte sizin için neler yapabileceğimizin hızlı bir pasajı:

 • Sosyal Medya Stratejisi ve Uygulaması
 • Sosyal Kimlik Yönetimi
 • Sosyal Medya Duyarlılığı İzleme ve Analizi
 • İçerik Birleştirme ve Ekim
 • Widget’ları ve Rozetleri ve diğer Sosyal Medya Araçları’nı oluşturun

Facebook:

E-ticaret SEO Hizmeti Başarılı bir facebook kampanyasına sahip olmanın çeşitli yolları vardır. Facebook’ın “Beğenilen”, Trafik, Etkileşim ve yeni müşteri olasılığını artırmaya yardımcı olmak için birçok yol öneriyoruz. İlk adım fanlar çekmek, ilgi çekici kavramlar, etkinlik yaratma ve müşteri tabanınızla etkileşim kurmaya yardımcı olan bir iş facebook profili oluşturmaktır. İşte eğlenceli bazı gerçekler:

 • Dünyada her 9 kişiden biri facebook’ta.
 • İnsanlar facebook’ta ayda 700 milyar dakika harcıyor
 • Her kullanıcı, sitesinde ayda 15 saat 33 dakika harcıyor
 • 250 milyon insan facebook’a erişiyor.
 • B2C Facebook sonuçları pazar günleri ortalamasının% 30 üzerinde.
 • Tüketicilerin yüzde 56’sı Facebook’ta hayran olduktan sonra bir markayı bir arkadaşa tavsiye etme olasılıklarının daha yüksek olduğunu belirtti.
 • Facebook’ta markaların beğenisine gelince, nedenler çeşitlidir, ancak katılımcıların çoğu, bir müşteriymiş oldukları için (% 58) Facebook’ta bir markayı “Beğen” dediklerini veya indirimler ve promosyonlar almak istediklerini belirttiler (57 %)

Twitter:

E-ticaret SEO Hizmeti Twitter, dünyayı fırtınayla götüren en yeni sosyal medya kuruluşu. Twitter insanların haber bulmak, etkileşim kurmak ve bir hashtag kullanma biçimini başarıyla değiştirdi. Twitter en iyi üç biçimde kullanılabilir: Topluluk Odaklı, Etkileşen veya İşlemsel. Sosyal medya kampanyalarımızla bir takipçi kiti oluşturabilir, sektörlere özel takipler ekleyebilir ve yeni işler kurabiliriz. İşte bazı eğlenceli twitter gerçekleri:

 • Günde 1.6 Milyar Tweet
 • Günde 500k yeni kullanıcı ekliyorlar
 • Twitter’ın 2012’de öngörülen reklam geliri 259 milyon dolar
 • Tweet’ler daha yüksek Klout puanı olan kullanıcılar için 67 kat daha uzun süre dayanır
 • Pazarlamacılardan yüzde otuz dört, Twitter’la yol açtı ve yüzde 20’si Twitter’u kullanarak anlaşma yaptı

Youtube:

E-ticaret SEO Hizmeti Videoları bulmak için kutsal kap, Youtube sitenize trafik çekmek için heyecan verici fırsatlar sunar. İster talimat videoları, ister yeni bir satır veya ürün pazarlama, ister sanatsal bir ustalık parçası yaratma olsun, video pazarlaması öfkelidir. Google, videoların arama sonuçlarının bir parçası olarak aktif olarak teşvik edilmesine karşın videonuzun sıralamasını kolaylaştırır. İşte eğlenceli Youtube bazı bilgiler:

 • Her ay 490 benzersiz vistors
 • 92 milyar sayfa görüntüleme
 • Kullanıcılar, her ayda 2.9 saat harcama yapıyor

Google +:

Google + 2011 yılının ortalarında başlatılan Google, insanların arama biçimini değiştirecek bir sosyal medya yayını düzenledi. E-ticaret SEO Hizmeti Google + ‘ın arkasındaki kavram, sosyal medya ve arama arasındaki Platform olacak. İnsanları daha çok yayınlayıncaya ve çevrenize ne kadar eklerseniz, Google, insanların neler bulmasını istediğini daha iyi anlar. Google Plus programımızla, Artıları, içeriği ve işletmenizi yönlendiren pazarlama materyali ekleyebilirsiniz.

Sosyal Medya İstatistikleri:

 • Tüketicilerin% 77’si öncelikle markalardan mesajlar ve güncellemeler okurken [….] Ankete katılanların% 17’si markalarla ilgili deneyimler ve haber hikayeleri paylaşarak markalarla etkileşimde bulunduklarını söyleyerek Facebook’le etkileşime girdiğini belirtti ve sadece% ankete katılanların çoğu, beğendikleri markalarla ilgili güncellemeleri gönderdiklerini söyledi.
 • Tüm çevrimiçi tüketicilerin yüzde kırk üçü sosyal medya hayranları veya takipçileridir
 • Asya Mobil Pazarlama Derneği, gezegendeki 6 milyar insandan 4,8 milyarının cep telefonuna sahipken sadece 4,2 milyarının bir diş fırçasına sahip olduğunu belirtti.
 • % 37’si akıllı telefonlarını kullanarak, tabletlerini kullanmayı düşünenlere kıyasla neredeyse üç kat daha fazla bir satın alma niyetinde.
 • Facebook, Twitter ve YouTube artık büyük şirketlerin çoğundaki sosyal medya stratejilerinin temel taşları olarak kabul edilmektedir. Ankete katılanların yüzde doksan dörtü Facebook’un ilk üç sosyal medya platformu önceliklerinden biri olduğunu söyledi. Twitter,% 77 ile ikinci sırada ve YouTube,% 42 ile ikinci,

E-ticaret SEO Hizmeti içerik yazımı bir web sitesi için çok tahmini unsur altında motoru optimizasyonu aramaktadır. E-ticaret SEO Hizmeti içeriği çok ciddiye alıyoruz. Arama motorları ve müşteriler için yazma, ortalama Türkçe dersinde yazmaktan çok farklıdır. İyi içerik sadece iyi dereceler elde etmez; şirketlerine benzersiz bir hikaye anlatmanıza yardımcı olur.

E-ticaret SEO Hizmeti – Kelimelerin sayfanın dışına çıkmasını sağlamak için mücadele ediyor musunuz? Web sitenizin müşteri tabanınıza güçlü bir hikaye anlatmadığını hissediyor musunuz? SEO içerik uzmanları E-ticaret SEO Hizmeti ekibi, içerik öne yapacaktır. Kabul edelim ki çoğu iş dünyası profesyoneli oturup oturup yeni içerik yazmaya zaman ya da enerjiye sahip değil. Arama motorları gün geçtikçe gün geçtikçe, wp_betawpposts yazısı daha büyük bir etki yarattığında, güvenebileceğiniz bir şirkete metin yazıcınızı dış kaynak kullanmanız gerekir.

SEO Reklam Yazarlığı E-ticaret

E-ticaret SEO Reklam Yazarları için pazarın içinden? O zaman doğru yere geldiniz. E-ticaret SEO Hizmeti, sosyal medya kampanyaları, makale, basın bültenleri ve tabii ki aka wp_betawpposts yazarlığı yaratıcı metin yazarlığı için ala cart içerik hizmetleri vardır. E-ticaret SEO Hizmeti wp_betawpposts hizmetleri, birden fazla yerde dağıtılabilen niş dikey içerik oluşturmanızı sağlayacaktır. Birkaç kendiliğindeni yazı arayan küçük ama orta boy bir şirket iseniz, ancak bir kol ve bir bacak geçirmek istemiyorsanız, E-ticaret SEO Hizmeti başka bir yere bakmayın.

wp_betawppostslamanın sıkıcı olması gerekmez. wp_betawpposts yazarken orijinal bir siteye içerik pazarlamacılığı ilham verebiliriz. E-ticaret SEO Hizmeti wp_betawppostsging hizmetimiz, tekrar eden müşterileri, ziyaretleri ve gelen potansiyel müşterileri de çeken kaliteli içerik üretmek için hazırlanmıştır. wp_betawppostslamanızın bilgilendirici olmasını, ancak ilgi çekici olmasını istiyorsunuz. wp_betawppostscular çalışanlarımız, içerik pazarlamacılığı ve izlenim puanı alanlarının tümünde deneyim sahibidirler. Yaratıcı yazma, her tür içerik küratörlüğü ve dağıtım yöntemlerini artırabilir. E-ticaret SEO Hizmeti bilgilendirici bilgi grafikleri, videoları veya sosyal medya mesajı için yaratıcı kopyalar oluşturmanın keyfini çıkarmaktayız. Bilgi grafikleri, pazarlama materyallerini, satış materyallerini ve diğer dağıtım metodolojilerini göndermenin mükemmel bir yoludur.

Bilgi Grafikler ve diğer yaratıcı yazma hizmetleri de kullanıcıların ilgisini çekebilir. Sadece mesajınızı iletmekle kalmaz, aynı zamanda Google Resim bölümünde daha kolay bulunmanızı sağlar. PDF gönderimleri, güç noktaları, web 2.0 türü yönlendirme bağlantıları, yüksek sıralamaların bir parçası. İnsanın gerçekten paylaşmak istediği yaratıcı içeriğe aslında yatırım yaparak bir sıralama oluşturmak için daha iyi bir yol.

E-ticaret SEO Hizmeti Metin Yazarlığı, Google’ın gözünde alakalı kalmanızı sağlar. Yeni Panda güncellemesi yürürlüğe girdikçe, bir çok şirket sitenize spam içerikli çoğaltılmış içerik bulunduğundan cezalandırılıyor. İçeriğinizin benzersiz ve taze olduğundan emin olun, size Google’ın gözünde daha yüksek bir puan verir. Google, daha akıllı hale geliyor ve arama daha popülasyon haline geliyor. Hizmetlere ve bazı ürünler için güncellenen yeni wp_betawpposts yazısına sahip olmak yeni iş kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ne kadar fazla içerik üretilirse, şirketinizi viral hale getirmek zorunda kalırsanız o kadar iyi olur.

Dikey SEO Reklam Yazarlığı

Sektöre özel içerik, E-ticaret SEO Hizmeti endişelenmeniz gerekmeyen bir şeydir. Farklı bir yaş, cinsiyet, kişilik ve profesyonel geçmişi olan varyasyonlara sahip olduğumuz anlamına gelen bir metin yazarlığı ekibimiz var. Veteriner pazarlama, pazar otoriteleri ve sektör liderleri olarak hüküm sürmek için pazar segmentleri için ideal bir stratejidir. Örnek olarak tıbbi bir şirketten iseniz ve yalnızca raporlama deneyimine sahip bir yazar tutarsanız, programlama şekliniz ve içeriğinizi düzgün bir şekilde nasıl yapılandırdığınızın farkına bile gelmeyebilirler. Anahtar kelime yoğunluğu, başlıkların sayısı, anahtar kelimeleri kullanma, anahtar kelime siloları oluşturma ve bunların hepsinin tasarım içinde işlediğinden emin olma, sadece yanlışlıkla gerçekleşmiyor.

Dikey metin yazarlığı, hemen hemen her sektörde hizmet vermemizi sağlar. Gıda ve içecek endüstrisinde, finansal, tıbbi, atletizm, üretim, moda endüstrisi, telefon cevaplama hizmeti, elektronik cigs, rehabilitasyon tesisleri ve daha pek çok alanda işbirliği yaptık.

SEO İlgili Sosyal Medya:

Yaratıcı metin yazarlığı hizmetlerimizin bir sonraki öğesi, sosyal medyadaki yayınınızda hashtag’lar ve yaratıcı yazı yazmayı kullanıyor. Doktora tezini yazmak zorunda kalmadan basit ve şık bir mesaj kullanmak için mükemmel bir yoldur. Marka mesajınızı geliştirmeye yardımcı olmak için yaratıcı sosyal medya mesajı kullanıyoruz, aynı zamanda her yayının E-ticaret SEO Hizmeti dostu olmasını sağlıyoruz. Facebook ve Twitter kampanyanızdaki belirli hashtag’lar için entegre edip optimize ederek, robotların web sitenizle bütün olan iletiyi görmesini sağlayabiliriz.

Yaratıcı yazım, pazarlama kampanyanız dahilinde her türlü biçimde yapılabilir.

wp_betawppostslama ve Açılış Sayfası Hizmetleri

E-ticaret SEO Hizmeti wp_betawppostslama, şirketinizin yalnızca işyerinde yeni bilgiler paylaşmasına değil mevcut müşteri tabanınızla etkileşime girmesine olanak tanır. wp_betawppostslama, 3. aşama içerik oluşturmadır; bu, yaratıcılı wp_betawpposts yazanların çoğunun, mevcut çalışanlar, satış ekibi, mezunlar, ilk 10 liste ve diğer pazarlama kavramları için olması gerektiği anlamına gelir. Belirli açılış sayfaları için içerik yazarken, yazı stili türü tamamen farklıdır. Her şeyden önce, içeriğinizi yerleştirdiğiniz değer, paniküldür. Google’da arama yaptığınızda, bir hizmet için çok nadir ve değer teklifi bir wp_betawpposts’da ilk 10 listelemede bulunur. wp_betawppostslama yaparken, insanlara cevap arayan uzun kuyruklu anahtar kelimeler için entegre olun. Sosyal Medya, wp_betawppostsunuzu halka açmanın mükemmel bir yoludur. Tweeting, Facebook’ta içerik yayınlama,

Sosyal Makamda Konuk Yazı Servisi

Önde gelen sosyal platformlarda konuk yazımı, marka bilinirliğini yaygınlaştırır. Ortak bir yanlış kanıtı, küçük veya orta ölçekli şirketlerin konuk ayarlarında bir içerik yerleştirilememesidir. Aynı zamanda, mali açıdan yüksek risk gerektiren bir hizmet değildir. İçeriğinizi Linkedin veya Google Plus gibi gelen lead web sitelerinde yayınlamak, çevrimiçi olarak sıralamaya başlamanıza yardımcı olabilir. Kavramsal olarak, konuk wp_betawpposts yazışmalarının veya büyük web siteleri için hayalet yazmanın izlenmesi birçok farklı varyasyonla yapılabilir. Konuklar pek çok kapasitede yazıyor, ancak birçok PR şirketi E-ticaret SEO Hizmeti bu hizmeti nasıl entegre edeceğini bilmiyor. Çevrimiçi varlığı üretmek için büyük bir yayında bir konuk noktasına ihtiyacınız yoktur. Bir müşterilerimiz genellikle bizi almak için beklenen yaratıcı bir yön vermek için arayın.

E-ticaret SEO Hizmeti Şirketi veya hizmetleri ararken, şirket markanızı, hedeflerinizi anlayan ve yaratıcı bireylerden oluşan bir ekip oluşturan bir şirket aramalısınız.  E-ticaret SEO Hizmeti en iyi E-ticaret SEO Şirketi ve SEO hizmetleri danışmanlık firması, çeşitli SEO Şirketleri dışında notları bir üçüncü taraf web sitesi göre.

E-ticaret SEO Hizmeti ve Web Tasarımı

Markalaşma! Markalaşma! Markalaşma! SEO, bulunmanın en iyi yoludur, ancak SEO kavramlarını anlayan ve web tasarımınız içinde kullanan bir şirket hakkında ne dersiniz? E-ticaret SEO Hizmeti, çekirdek verileri web sitenizin mevcut performansından alır ve verileri reklam öğesiyle eşleştirir. Bu, Web Tasarımı ve E-ticaret SEO Hizmeti hizmetleri için tek elden bir mağazayla çalışmanızı sağlar . İşinizi büyütmenin anahtarı budur. Marka kimliğini geliştirmeye en çok istekli olan kişi, çevrimiçi olarak en kârlı iş olmaya son verecek kişidir. Bir sürü rakibiniz var ve online, yalnızca E-ticarette bir çevrimiçi pazarlama ve internet reklamcılığı şirketi seçmeniz gerektiği için oyun alanını genişletiyor. Bu sadece SEO ile değil, marka bilinci oluşturma ve geliştirme ile ilgilidir.

 

 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. E-ticaret SEO Hizmeti çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

E-ticaret SEO Hizmeti yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek