Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
SEO Hizmeti Veren Firmalar

SEO Hizmeti Veren Firmalar

Harika içeriğe sahip çekici bir web sitene çaba ve para biriktirmiş olabilirsiniz. Ancak, arama motorlarının web sitenizi dizine eklemelerini veya yanlış sinyal gönderilmesini önleyen teknik sorunlar varsa – önemli ziyaretçi trafiği ve satışlarında potansiyel olarak eksiksiniz.

Bu nedenle, derhal ele alınması gereken sorunları belirlemek için her zaman bir SEO Hizmeti Veren Firmalar Teknik SEO Denetimiyle başlıyoruz ve genellikle en iyi sonuçları getirebiliriz.

Teknik SEO ve SEO Hizmeti Veren Firmalar, sayfa içi optimizasyonu ve sayfa dışı optimizasyonu içeren SEO yaklaşımımızın önemli bir bileşenidir .

Müşteriler yerel işletmeleri bulmak için mobil cihazlarına yönelirler ve aramanızın işinize yardımcı olması için SEO Hizmeti Veren Firmalar Yerel SEO’yu kullanmanız şirketinizin başarısı için kritik önem taşır.

Ad, adres ve telefon numarası ve müşteri yorumları gibi yerel sıralama faktörleri şirketinizin ön plana çıkmasına yardımcı olur. Çevrimiçi dizinleri, mobil uygulamalar ve sosyal ağlar ile doğru işletme alıntı listeleri olması, güvenilir bir şirket olduğunuzu arama motorlarına sinyal gönderir.

SEO Hizmeti Veren Firmalar işletmelerin çevrimiçi mevcutlarını SEO Hizmeti Veren Firmalar Yerel SEO aracılığıyla artırmalarına yardımcı olur ve müşterilerin Google Haritalar’da bulmasına yardımcı olur, yol tarifleri alır, olumlu değerlendirmeleri okur ve telefon numaranızı ve çalışma saatlerinizi bulmanıza yardımcı oluruz.

Kapsamlı SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO Denetimlerimiz web sitenizin arama motoru gücünün iç işleyişine derinlemesine dalıp, en güçlü rakiplerinize karşı kendi web mülkleriniz için potansiyel olumsuz ve olumlu faktörlerin tümünün ortaya çıkarılmasını sağlar.

 • Deneyler
 • Rakip Analizleri
 • İçerik ve Anahtar Kelime Stratejisi
 • Sayfa İçi Optimizasyon
 • Sayfa Dışı Optimizasyon
 • Teknik Denetim Bulguları
 • Site Mimarisi

Bu temel bulgulara ek olarak, önerilerimizi kullanarak daha güçlü meta veri ve anahtar kelime stratejisi geliştirirken, bilinen sorunları düzeltmede etkinliğini artırmak için kapsamlı ekler ve çalışma sayfaları da sunuyoruz. Ayrıca yerel SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO gücünü artıracak atıf günlükleri için özelleştirilmiş bir çalışma sayfası da içeriyoruz .

SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO Denetimimiz elinizin altında, dikeyinizde SEO’yu hakim kılmak için gereken her bilgi sine sahip olacaksınız. Müşterilerimizin birçoğu, önerilen teknik düzeltmelerimizi uygulamak için kısa sürede anlık sıralamadaki terimlerinde görür. Bununla birlikte, bu başlangıçtaki patlamanın ötesinde sizi önümüzdeki yıllar için devam eden iyileştirmelere yönlendirmek için uzun vadeli sayfa içi ve sayfa dışı optimizasyon perspektifi ve stratejisiyle donatıyoruz.

SEO PAZARLAMA NEDİR?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) SEO Hizmeti Veren Firmalar, arama motoru sonuçlarında bir web sitesinin sıralamasını arttıran ve daha sonra site trafiğini ve geliri artıran süreçtir.

Örneğin, tasarımcı giyim satan bir web sitesi, potansiyel bir müşteri Google’daki “tasarım kıyafetler satın al” kelimesini aradığında ilk arama sonucu olarak görünmek isteyecektir.

SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO birçok farklı stratejiyi kapsayan şemsiye bir terimdir. SEO Hizmeti Veren Firmalar içeriğinizi yazabilir, bağlantılarınızı oluşturabilir, basınla ilgili bilgi alabilir, PPC kampanyanızı yürütebilir, web sitenizi oluşturup tasarlayabilir, sitenizi güçlü anahtar kelimeler için optimize edebilir ve gelirinizi artırmak için başka ne gerekiyorsa onu yapabiliriz.

SEO Hizmeti Veren Firmalar, her zamanki SEO taktiklerinin yanı sıra, sektörümüzün en iyi uygulamalarını tanımladığımız bir yenilikçi. Sitenizi optimize etmenin yeni ve daha iyi yollarını araştırıyoruz ve geliştiriyoruz.

Reklam panolarına ve TV reklamlarına dayanan günler geçmişte çok uzaktadır. SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO bir seçenek değil, bir zorunluluktur. Her geçen gün her geçen gün daha çok iş başlatılıyor. Bir zamanlar niş ürünler veya hizmetler ne tüketicilerin ne yaptıklarını bildiklerinden daha fazla seçeneğe sahip oldukları kalabalık pazarlardır. İnternet, toplumların iş yapma biçiminde devrim yarattı. Yeni bir fikir geldiğinde, anında yüzlerce şirket onu kullanmaya çalışıyor. SEO bu kaotik dünyaya emir getiriyor. SEO, işletmelerin kendilerini nasıl birbirlerinden ayırdıklarını, aynı gelir elde ettikleri rakiplerin bolluğuna rağmen tüm geliri nasıl elde ettiklerini gösterir.

Büyük şirketler her gün başarısız olur, çünkü kimse onları tanımıyordu. SEO Hizmeti Veren Firmalar, çevrimiçi pazarlama sorunlarınızın çözümüdür. 10.000 kişinin günde gördüğü ancak ürününüze / hizmetinize ihtiyacı olmayan bir billboard bulunan paranızı boşa harcamayın. Sizin gibi ürünler ve hizmetler için aktif olarak arama yapan 1.000 kişiye sahip olabilmeniz ve sizden satın almaya hazırsınız diye SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO kullanın. SEO’nun gücü budur ve bu yüzden ihmal etmeyi göze alamazsınız.

NEDEN MÜŞTERİ BULMAK İÇİN SEO GEREKLİ?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), daha sonra site trafiğini ve gelirini artıran Arama Motoru Sonuç Sayfaları’nda bir web sitesinin sıralamalarını arttırma işlemidir. İşiniz için yararlı olabilecek birçok SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO hedef stratejisi bulunmaktadır.

SEO Hizmeti Veren Firmalar, web sitenizi daha görünür hale getirerek potansiyel müşteriler oluşturmanıza yardımcı olur. Sitenizi bir arama motorunun ilk sayfasına yerleştirebilir ve bu da araştırmacıları tıklama olasılığının çok yüksek olmasını sağlar. Ziyaretçilerin sitenizin sunduğu içeriği tam olarak bildiklerinden emin olarak, SEO, size daha fazla kişi getirip potansiyel müşteriler yaratma özelliğine sahiptir.

YEREL İŞLETMELER İÇİN NEDEN SEO GEREKLİ?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) arama motoru sonuçlarında bir web sitesinin sıralamasını arttırma işlemidir. Kullanıcılar ve arama motorları tarafından kolaylıkla yönlendirilebilen bir site oluşturmak, sitenize yetki ve değer katar ve sunduğunuz ürünler ve hizmetler için SEO Hizmeti Veren Firmalar Arama Motoru Sonuç Sayfaları’nın üst kısmında yer almanızı sağlar.

Site uzantıları, yerelleştirilmiş anahtar kelimeler ve topluluk yönlendirmeli içerik, bölgenizdeki insanlar için daha iyi marka ve site tanıma özelliği sağladığı için, SEO Hizmeti Veren Firmalar yerel pazarlamanın ayrılmaz bir parçasıdır. Ölçülebilir büyüme ve sonuçlara odaklanan Koalisyon, işinizi bölgenizin ön planına getirecek ve uzun vadeli bir başarı sağlamanıza yardımcı olabilecek bir strateji oluşturmak için SEO uzmanlığını kullanıyor.

Arama Motoru Optimizasyonu, SEO Hizmeti Veren Firmalar işlemlerimizin özünde yer almaktadır. SEO yapmadan bir web sitesi sahibi olmak benzinsiz bir otomobil sahibi olmak gibidir. Orada oturabilir, var olabilir, ancak herhangi bir yere ulaşmaz.

SEO Hizmeti Veren Firmalar, arama motorlarının sonuçlarında belirli bir web sitesinin konumunu etkileme sürecini ima eder. Uygulama, web sitesini web ziyaretçilerine daha görünür kılmayı amaçlıyor. İnternet kullanıcılarının daha yüksek sayfa sıralamaları olan web sayfalarına daha fazla ziyarette bulunduğu için kritik önem taşıyor. SEO Hizmeti Veren Firmalar Arama Motoru Optimizasyonu, genellikle ücretsiz veya organik arama sonuçlarını etkiler.

NUMARALARLA SEO

İnternet Canlı İstatistikleri ve Arama Motoru Aracına göre, tanınmış bir teknoloji yayınında, Google’da her saniye 40.000’in üzerinde arama sorgusu bulunmaktadır ve bu da, günde 3.5 milyar arama yapar. 2016’da şirket, geçen sene 2 trilyon sorunun üstünde olduğunu bildirdi! SEO Hizmeti Veren Firmalar yararlarını kullanmayan bir web sitesinin sahibi iseniz, potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak için değerli fırsatlar kaçırıyorsunuz demektir

SEO’yu Kullanmayan Bir Web Sitesinden Kaynaşan Sık Karşılaşılan Sorunlar

 • Durağan web trafiği
 • Düşük satışlar
 • Web siteniz çok küçük bir net atıyor
 • Sunduğunuz bir hizmeti veya ürünü arayan potansiyel müşteriler sizi bulamazlar.
 • Tüketicilerin çevrimiçi işletmeler buldukları en yaygın şekilde en üst düzeye çıkararak kaçırılmış fırsatlar

SEO Hizmeti Veren Firmalar, en iyi performansı gösteren anahtar kelimeleri izlemek için endüstrinin en güçlü analiz araçlarından yararlanır. Üstünlük ve fırsat için keskin bir gözle SEO uzmanlarımız, hangi anahtar kelimelerin en çok aranılan, en rekabetçi olanı ve sizin için en iyi dönüşüm olasılığı olduğuna dair bilgi sağlayacaktır.

SEO HİZMETLERİ TUZAKLARI

Kendinize ait bir web siteniz varsa veya bir serbest web geliştiricisini istihdam ettiyseniz, sitenin SEO Hizmeti Veren Firmalar göz önünde bulundurularak oluşturulmadığı çok muhtemeldir. Serbest çalışan veya nikel-ve-denizaşırı firmaları kiralayanların, hizmetin Google ve diğer büyük arama motorları tarafından belirlenen uygun SEO yönergelerini izlediğine dair herhangi bir güvence genellikle alınmaz. SEO Hizmeti Veren Firmalar, yalnızca doğru müşteriyi hedeflemede değil, diğer yönleriyle de büyük bir şemsiye oluşturuyor:

 • İçerik pazarlama
 • Arama Sıralaması
 • Entegre Dijital Reklamcılık
 • Harita Listeleri ve Yerel Hedefleme
 • Halkla İlişkiler ve Basın Bülteni Yaratma
 • İtibar yönetimi
 • Sosyal medya
 • Tescilli Performans Analizi

SEO Hizmeti Veren Firmalar, işletme sahiplerine ve bir SEO kampanyasının alt satırında bulunabilecek etkileri hakkında bilgi almak isteyen kişilere ÜCRETSİZ strateji oturumları sunan SEO uzmanlarından oluşan bir ekibe sahiptir.

Ürettiğimiz tüm web siteleri SEO dostudur. Web sitenizin başarıyla organik trafiği çekmesi için doğru anahtar kelime kümesini uygulamalısınız. Sektörünüzü analiz ederiz ve en güçlü anahtar kelimeleri belirleriz. En çok çevrimiçi trafik oluşturmak için hangi anahtar kelimelerin web siteniz için en uygun olduğuna karar verirken sizi dahil edeceğiz. Bizim içerik yazarlarımız web sitenizin sıralamasını artırabilir SEO içeriği ve 1 ay boyunca ücretsiz SEO hizmeti web tasarım müşterilerimize fayda sunuyoruz. Sunduğumuz sayısız SEO hizmetleri arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Sayfa Başlığı Optimizasyonu
 • Meta Açıklaması
 • H1 ve H2 Başlık etiketleri için optimizasyon
 • Google Analiz
 • Meta anahtar kelimelerin optimizasyonu
 • Txt dosyası oluşturma
 • HTML ve XML site haritasının oluşturulması ve sunulması
 • Elle web dizini gönderme
 • Büyük arama motorları gönderimi
 • Sosyal yer imleri
 • Makale oluşturma
 • Forum bağlantıları
 • Makale sunumu
 • Aylık sıralama raporu
 • Aylık bağlantı kurma

 

Gelen pazarlama internette reklam yapmak için modaya uygun bir yol haline geldi, ancak insanlar dikkatli davrandı ve reklam kesintilerini etkili bir şekilde engelledi. Bu nedenle müşterilerin sizi arzulamak için sunmak esastır. Bu amaçla daha aranabilir olursunuz. Her zaman ilgili arama sorgularıyla ilgili birinci sayfalık bir sıralamayı garanti etmemiz mümkün değilse de, web sitenizin arama motoru örümcekleri tarafından görünür durumda kalmasını sağlamak için tüm uygun adımları atıyor ve bu, müşterilere daha iyi görünürlük sağlayacaktır.

SEO Hizmeti Veren Firmalar, videoya veya akademik aramalara, resim aramalarına ve sektörel özel dikey veya yerel aramaları hedefleyebilir. Başarısı, arama motoru işlevleri, tercih edilen arama motorları ve daha özel olarak, arama gerçekleştirmede kullanılan anahtar kelimelerle ilgili nüanslı bilgiye dayanan stratejik bir pazarlama stratejisi haline geldi. Web sitenizi arama motorları için optimize ederek bir takım avantajlar elde etmek için duruyorsunuz:

 • Talebi ve trafiği iyileştirin
 • Marka güvenilirliğini geliştirin
 • Yeni pazarlara ulaşın
 • Web sitenizin pratikliğini arttırın
 • Yüksek getirili bir yatırım getirisi elde edin

SEO Hizmeti Veren Firmalar ve aktif web profillemesi şimdi 20 yıl öncesine dayanıyor ancak çeşitli endüstrilerdeki işletmeler üzerindeki etkileri oldukça etkileyicidir. İşletmeler, iyi bir web varlığı gereksinimlerini genişletmeye odaklandı. Sayfanızın Google’ın sayfa sıralaması ölçeğindeki sıralamasını Alexa trafik sıralamanızla birlikte bilmek çok önemlidir. Sayfa bilgilerinizi görüntülemek için aşağıdaki araçtan çekinmeyin.

Muhtemelen daha önce duymuş olduğunuz ortak bir ifade: içerik kraldır. Ancak kaç kişi gerçekten bunu anlıyor? SEO için Kalite içeriğinin önemi hâlâ pek fazla göz ardı edilmemiştir. Ancak, büyük sıralamalar elde etmek ve belirsizlik içinde batmak arasında fark yaratan bu iyi içerik; ya da daha da kötüsü, ciddi bir ceza alma.

SEO Hizmeti Veren Firmalar ile kaliteli içeriğe yatırım yapmak, çevrimiçi görünürlüğünüzü önemli ölçüde artırır. Yüksek kaliteli, orijinal ve alakalı bilgiler sunmak şirketinizle arama motorları arasındaki anlaşmanın sizin bir parçası. Bu tür bilgiler sadece yazmayı sınırlamaz. Ayrıca video, ses ve sunumları içerir. İnsanları bilgilendirmek, eğlendirmek veya öğretmek gerekiyor.Aslında, görsel-işitsel içerik YouTube SEO’nun ortaya çıktığı noktaya giderek daha fazla etki yapıyor . YouTube’un, yalnızca en önde gelen Google’ın başında gelen ikinci en güçlü Arama Motoru olduğunu düşünürsek bu hiç de şaşırtıcı değil.

SEO İÇİN KALİTELİ İÇERİĞİNİZİ OPTİMİZE ETME

Google, her gün 3.5 milyar aramayı işlemektedir. Değerli ilk yerlerde sayfaları sıralamak için izledikleri ölçütler sizce ne düşünüyorsunuz? Cevap basit: kalite. 1998’den beri Google’ın misyonu “dünyanın bilgilerini organize etmek ve onu evrensel olarak erişilebilir ve kullanışlı kılmak”. Bu nedenle algoritmaları sürekli evrim geçiriyor. İçerik, kullanışlı, özgün, güvenilir, iyi yazılmış ve ilgi çekici olmalıdır. Buna ek olarak, optimize edilmesi gerekiyor.

Optimize edilmiş bir içeriğin temeli, doğru anahtar kelime ve cümle seçimi. Bu anahtar kelimeleri kullanarak, içeriğinizin bu anahtar kelimelerle alâkalı sayfalara bağlanması gerekir. Okumayı daha kolay ve keyifli hale getirmek için içeriğinize kolay bir format da vermelisiniz. SEO Hizmeti Veren Firmalar Başlık etiketi, Meta açıklaması ve URL, SEO için optimizasyonun ABC’si.Google’ın en yeni güncellemesi, Meta açıklamaları için yalnızca ilgili bilgileri içermekle kalmayıp aynı zamanda bir harekete geçirici mesaj içermesi gereken karakter sayısını artırdı.

Kalite İçeriği, AdWords Yönetiminizi de etkiler . Teklifiniz ne kadar yüksek olursa olsun, reklamınızın hatalı yazılmış, alakasız veya herhangi bir yararlı bilgi içermiyorsa, iyi sıralanmaz. Aslında, AdWords çabalarınızdaki yüksek bir puan, reklamınızın daha yüksek bir teklifle, ancak o kadar iyi olmayan içeriğe göre daha da yüksek olmasını sağlayabilir. Bu, çifte fayda sağlıyor: PPC stratejiniz için daha iyi sıralama ve düşük maliyet.

# 1 DİJİTAL PAZARLAMA UZMANIYLA BİRLİKTE TAKIM ÇALIŞMASI YAPIYORUZ

İşletmeniz sizi bu çabalara yatırım için yeterli zaman harcıyorsa, Web Siteleri Deposu hizmetlerini kiralamanız gerekir. Google Partners’tan gurur duyuyoruz ve sayfalarınız ve wp_betawppostslarınız için taze, kaliteli ve optimize edilmiş içerik sunabilen kurum içi uzman yazarlar var.

AD, ADRES VE TELEFONU TEMİZLE

Yerel sıralamalarda Google’a en güçlü sinyallerden biri, sitenizi kaydettiğiniz tüm web sitelerinde adınız, adresiniz ve telefon numaranızın tutarlılığından kaynaklanmaktadır. Örneğin, Sarı Sayfalar, Yelp, Facebook, vs. Bu özelliklerin her birinin yerel sıralama çalışmalarınıza yardımcı olması için işletmeniz için aynı bilgilere sahip olması gerekir. Her şeyin tutarlı olduğundan emin olmak için bilgilerinizi elle inceleyelim.

GOOGLE MY BUSİNESS OPTİMİZASYONU

SEO Hizmeti Veren Firmalar GMB listeniz işinizin yüzü olacaktır, bu nedenle size en iyi adımınızı atmanıza yardım etmemiz hayati önem taşımaktadır. Doğru kategori, açıklama, saat, telefon numarası ve resimler için giriş optimizasyonuna yardımcı olacağız. Sonuçta, tüm ayrıntılarınızın güncel olduğundan emin olmak istiyoruz.

YEREL SAYFA İÇİ OPTİMİZASYON

Sitenizin yerel anahtar kelimeleriniz için optimize edilmesi gerekiyor. İçeriğinizi, başlıklarınızı, başlık etiketlerini, şema verilerini ve meta verilerinizi içerir. SEO Hizmeti Veren Firmalar her şey, Google’ın o bölgedeki otorite olduğunuzu anladığından emin olma etrafında dönecektir.

ŞEMA İŞARETİ VE YAPILANDIRILMIŞ VERİLER

SEO Hizmeti Veren Firmalar Google, Googlebot’un dilini konuşmaya yardımcı olması için kodunuzda şema işaretlemeyi kullanmayı tercih eder. Şema işaretleme, kullanıcıya daha bilgilendirici sonuçlar verir. Rakiplerinize karşı size küçük bir avantaj sağlayabilir ve zaman geçtikçe daha da önem kazanmaya başlar.

Backlink

Yerel olarak sıralama için en önemli faktör rakiplerinizden daha fazla yetkiye sahip olmaktır. SEO Hizmeti Veren Firmalar Diğer web sitelerinden sitenize geri bağlantılar kurarak zaman içinde bu otoriteyi oluşturuyoruz. Bağlantılar Google’ın sıralama algoritmasının en büyük bölümünü oluşturuyor.

İşiniz geçiminizdir. Orada çalışan herkesin özenle seçilmesini isteyeceksiniz. Onlarla ilgili bir şey bilmek isteyeceksiniz ve şirketinize ve şirketinizin ihtiyaçlarına uygun olup olmadıklarını belirlemek isteyeceksiniz.

SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO hizmet ajansı seçimi söz konusu olduğunda, kimin seçeceğiniz konusunda kayıtsız kalmak istemezsiniz. Diğer şirketlerle yılların deneyimini ve başarısını sergileyen bir ajans seçmek isteyeceksiniz.

Sektörde en iyisi olarak defalarca kendini kanıtlamış bir şirket seçmek isteyeceksiniz. Saygın ve hedeflerinizi anlayan birini istiyorum. Bu, en iyi ihtimalle hassas bir denge olabilir.

SEO Hizmeti Veren Firmalar şirketi bu faturaya uymayacaktır. Bazıları, aramakta olduğunuz uzmanlık yıllarına sahip olmayacaktır. Dolayısıyla, sizin için ne ödeme yapacağınızdan emin olmak için ciddi bir araştırma yapmak zorunda kalacaksınız.

Ne yazık ki, büyük şirketlerin birçoğu o kadar çok talepkar ki siz onları zaten çok meşgul oldukları için kiralamanız gerekecek. Müşterilerle dolup taşıyorlar. Öyleyse nasıl bu mükemmel şirketi bulacaksın? Bu basit ve takip etmesi kolay ipuçları sizin için en doğru şirketin bulunmasında size yardımcı olacaktır.

Ne aradığınızı bildiğinize göre, dışarı çıkıp onları alıp işinize devam edebilirsiniz. SEO Hizmeti Veren Firmalar İyi bir internet pazarlama ajansı işe almak, işinizi daha iyi yapmak için zamanınızı boşaltmanın harika bir yoludur.

İPUÇLARI EN İYİ SEO HİZMET AJANSI KİRALAMA 

Birçoğunun yaptığı hatayı yapmayın ve yalnızca arama motorlarına ve filtrelere güvenin. Kiralayabileceğiniz büyük şirketleri araştırmak ve araştırmak zorunda kalacaksınız. Bu biraz zaman ve sabır alacaktır. Bu ipuçları size yardımcı olmalıdır.

Tüm çözüme uyan tek bir boyut olduğuna inanmak için av almayın. Bazı SEO Hizmeti Veren Firmalar ajansları, küçük bir işadamına oranla büyük bir çalışma için çok daha uygundur. Hangi şirketlerin belirli işletme ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirleyerek başlayın.

Şirket yöneticilerinizle birlikte oturun ve şirketinizin bir SEO Ajansı’nda tam olarak neye ihtiyacı olduğunu belirleyin. Hedeflerin ne? Mali beklentileriniz nedir? Bütçeniz nedir?

Hedeflerinizi belirleyerek başlayın. Kendinizi web ziyaretçilerinizin ayakkabılarına yerleştirin. Ne arıyorsunuz? Aradığınız bilgiyi nasıl bulacaksınız? Hangi anahtar kelimeleri arıyorsunuz? Burada çok belirgin olmalısınız.

Ardından, kendinize ve ekibinize yüksek nitelikli yöneticilere, hedeflerinizin trafik için ne olduğunu sorun. Sitenize daha fazla ziyaretçi gelmesini nasıl öngörüyorlar? Sosyal medyayı kullanıyor olacak mısınız? Organik aramalara ne dersin? SEO Hizmeti Veren Firmalar ne kadar yatırım yapmaya hazırsınız? Geliri nasıl artıracaksınız?

Bu soruların üzerinden geçerken ihtiyaçlarınızın bir SEO Hizmeti Veren Firmalar ne olduğunu iyi bir şekilde göreceksiniz. Dışarı çıkacak ve makul bir fiyat için ne istediğinizi elde eden bir kazanan takımı istiyorsunuz.

Sitenize herhangi bir trafik istemiyorsunuz, satışları artıracak ve gelirinizi artıracak trafiği istiyorsunuz. SEO Hizmeti Veren Firmalar kendi şebekeleriniz aracılığıyla büyük şirketinizle ilgili haberi paylaşacak olan trafiği istiyorsunuz.

Birçok kişi, diğer sitelerin söz konusu SEO Hizmeti Veren Firmalar arama motorlarında nasıl sırada yer aldığına ilişkin seçimlerini temel alır. Her zaman en üstteki oyunda olmakla ilgili olmadığını unutmayın. Üstteki yuva olması için iyi bir yer olmasına rağmen, her zaman çok fazla kazanç elde ettiğinizden emin olmak isteyeceksiniz.

Artan gelir, sayfa sıralaması ve trafik hassas dengelerini isteyeceksiniz. Organik görünümlerin yanı sıra sosyal medya ve anahtar kelime optimizasyonu yoluyla yönlendirilen videoların karışımını da isteyeceksiniz.

Artık istediğiniz hedefler ve fikirler listesine sahip olduğunuzdan, aramanıza başlayabilirsiniz. Potansiyel SEO Hizmeti Veren Firmalar bir listesini toplamaya ve soru sormaya başlamanın zamanı geldi.

Potansiyel SEO Hizmet Ajanslarına Sorulacak Sorular

Fiyat Aralığı: Fiyat aralığını ve ne ödemeniz gerektiğini bilmek istersiniz. Hepsinin aynı olmayacağını düşünüyorsanız, alıntılanan fiyatın ne kapsayacağını bulmaya dikkat edin.

Hangi İşlemi Kullanacaksınız? : Hedeflerine ulaşmak için hangi işlemi kullanacaklarını sorun. Onlara neden bir işlemi bir diğerinden daha çok kullandıklarını sorun ve cevapları dinleyin ve birlikte hareket ederken aklınıza takılan soruları sorduğunuzdan emin olun.

İletişim Süreci Nedir?: Birbirinize nasıl ulaşacaksınız? Hangi bilgileri ve ne sıklıkla iletişim kuracağız?

Ne İş Kaynakları Sağlayacağım ?: SEO Ajansı işi yapacak mı, yoksa yapılması gereken şeyleri mi önerecek? Onlar sizin için web sitesini kullanıp devam edecekler mi, yoksa webmasterinizin ne yapması gerektiğini önerecekler mi? SEO Hizmeti Veren Firmalar web sitenizde iş yapan kişi ise daha fazla ödeme yapabilirsiniz.

Yöntemler Çalışmıyorsa? İletişim, SEO Ajansı kullanıcılarının çalıştıkları yöntemlerin sağlanmasında çok ilerleyecektir. Metodolojiyi ileri ve geri bildirmek ve ne kadar iyi çalıştığını iletişim halinde olmak zorundasınız.

Birkaç farklı SEO Ajansı ile görüştükten sonra, işiniz ve ihtiyaçlarınız için en uygun olanın oldukça iyi bir fikriniz olacaktır. Şirketiniz ile iyi çalışacaklarını düşünürseniz ve etkileşimlerin nasıl ilerleyeceğini ayırt edebilecektir.

SEO Hizmeti Veren Firmalar doğru uyum içinde olacak, ancak iyi bir uyum bulduğunuzda, onlarla iyi çalışacak ve işletmenizle ilgili onlarla dünyadaki tüm güvene sahip olacaksınız. ve arama motorlarında olmanız gereken yerleri sıralamanıza yardımcı olan yöntemleri. Ayrıca, gelirinizdeki artışa teşekkür edeceksiniz.

Rekabetin, tüm arama sorguları için Google’ın ilk sayfasında nasıl göründüğünü fark ettiniz mi? Uzun süredir işyerinde olduysanız (ve açıkçası daha iyi iş çıkarırsanız), bunlar daima listenin başında gelir.

Cevap muhtemelen SEO ile ilgisi vardır. Arama Motoru Optimizasyonu veya SEO, arama motorlarının kim olduğunuzu ve ne yaptığınızı anlaması için web sitenizin bölümlerini (ve diğer çevrimiçi mülkleri) en iyi duruma getirme uygulamasıdır. Bu, arama motorlarının bir kullanıcı sorgusuna tepki olarak web sitenizi göstermesini kolaylaştırır.

Tabii, size SEO temellerini öğretecek ve kendiniz yapmanın bir çok makalesi çevrimiçi bulunmaktadır . Küçük işletme sahiplerinin SEO’yu anlamalarına yardımcı olmak ve daha sonra tüm en iyi uygulamaların nasıl uygulanacağını bulmak için daha fazla zaman harcamak için binlerce kılavuz okuyarak vakit geçirebilirsiniz.

Gerçekten bu şekilde vakit geçirmek mi istiyorsun? SEO Hizmeti Veren Firmalar Teknik, sayfa ve sayfa dışı öğeleri nasıl optimize edebileceğinizi öğrenmek mi? İçeriğinize link verebilecek güvenilir web siteleri bulma?

SEO HİZMETİ VEREN FİRMALAR SEO UZMANLARI

Çözüm, eğilimlerin üstünde duran SEO uzmanlarıyla çalışmak ve buna gerek kalmadan çalışmaktır. Müşterilerimize organik saflardan yükselmelerine yardımcı olur ve işlerini büyütmek için en çok önemi olan sonuçlarda görünürüz.

 

SEO’nun size nasıl yarayabileceği aşağıda açıklanmıştır:

 • SEO Hizmeti Veren Firmalar ile web sitenize gelen trafiği artırın. Siteniz iyi optimize edildiğinde, insanların sizi çevrimiçi olarak bulması daha olasıdır. Ve sana ihtiyaç duyduklarında seni daha çok buluyorlar.
 • SEO Hizmeti Veren Firmalar yatırımınıza daha iyi geri dönüş yapın. Hayır, SEO ücretsiz değil. Ancak, ücretli tıklamalar için harcanan her bir dolara karşı SEO’ya harcanan her doların getirisi daha yüksek olma eğilimindedir. Artı, sizi organik olarak bulan ziyaretçilerin dönüşme olasılığı daha yüksektir.
 • Oyun sahası seviyesini korur. Hayatta çoğu şey için geçerli bir argüman olmasa da, herkes SEO yapıyor, bu yüzden de bunu yapmanız gerekiyor. SEO, her sektördeki işletmeler için en çok kullanılan çevrimiçi pazarlama araçlarından biri haline geldi. Bunu yapmıyorsan, kesinlikle kaçınılmazsın demektir.
 • İşinize makam ödünç verir. Google’ın ilk sayfasında görünürseniz, onunla birlikte gelen bir güven algısı var. SEO Hizmeti Veren Firmalar Google, gezegendeki en iyi arama motorudur ve Google sizi son derece beğeniyorsa, harika olmalısınız.
 • Çevrimdışı satışları yönlendirir. Bir dükkanda alışveriş yaparken bile insanlar satın alma kararlarında onlara yardımcı olmak için İnternet’i kullanıyor. Müşterileriniz paralarını harcamak için hazır olduğunda gösteriliyor mu?
 • Yapmadığın zaman bile işe yarar! Web siteniz 24 saat erişen bir satış görevlisine benziyorsa, SEO, günün saatine bakılmaksızın müşterilerin satış görevlisine ulaşmasına yardımcı olan dönüşüm hunidir.

Bütün bunların anlamı nedir? Çevrimiçi olarak gerçekten rekabet etmek için SEO’ya ihtiyacınız olduğunu biliyorsunuz ve rekabetinizin zaten bunu yaptığını biliyorsunuz. Kendini sürekli değişen SEO manzarasını anlayan bir ekipten yardım alarak biraz zaman (ve hayal kırıklığı) yaşayın.

Bu 2010 SEO ortamı değil. Ülke çapında binlerce SEO şirketi var ve bunların çoğu siyah şapka yöntemler kullanıyor.

Firmamız SEO endüstrisinde boşluğu doldurmak için yaratılmıştır. Ankara, İstanbul ve İzmir’de hiç kimseye benzemeyen bir hizmet sunuyoruz.

İşinizle gerçekten “ortak” yapıyoruz ve sanki kendi işimizmiş gibi davranıyoruz. Verdiğimiz ve yaşadığımız tavsiyeleri alıyoruz. SEO Hizmeti Veren Firmalar Danışmanlık gelirinizi arttırmada etkili değilse, işimiz biter. İşiniz rakiplerimizden çok bizim için daha önemli. Tam hizmet SEO planımız, stratejik olarak ay boyunca sıralama ayını artırıp korumak için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri kapsar. Hizmetlerimiz şunlardır: Araştırma ve Planlama, Stratejik Danışmanlık, Site İçi SEO ve Site Dışında SEO.

Araştırma ve Planlama

SEO Hizmeti Veren Firmalar, Site Optimizasyonu ve Site İçi Optimizasyon Teknikleri Kapsamında web sitenizi sıralamak için kanıtlanmış en iyi uygulamaları kullanmaktadır. İş hedeflerinize ve hedeflerinize dayalı kişiselleştirilmiş bir SEO kampanyası hazırlıyoruz. Kârınızın %80’ini oluşturan anahtar kelimeleri belirleme ve bunlara odaklanma konusunda uzmanız. Her ay, Google analizi kullanarak web sitenizin sıralamaları, trafik ve ziyaretçi verilerinin gelişimine tam bir bakış sunuyoruz.

Stratejik Danışmanlık

SEO Hizmeti Veren Firmalar rahatsız eden kusurlardan biri de, diğer iş unsurlarıyla ilgili deneyim ve bilgi eksikliğidir. Kampanyanın optimum başarıyla erişebilmesi için SEO ile simbiyotik çalışması gereken bir takım unsurlar var. Web sitesi, SEO, PPC, pazarlama stratejisi, marka bilinci oluşturma, arama ve webform alımı, takip etme, takip etme, müşteri tutma ve e-postanın hepsinin en iyi sonuçları elde etmek için birlikte çalışması gerekir. Gerçek hayat tecrübemiz ve yukarıda sayılanların hepsinde kanıtlanmış bir sicili var. Müşterilerimize bir “SEO şirketi” den çok daha fazla. Onların stratejik danışmanları bizleri daha büyük başarıya götürüyoruz.

SEO HİZMETİ VEREN FİRMALAR SEO HİZMETLERİ ÜZERİNE

Araştırma ve Planlama – Yıllardır birçok kişi tarafından erişilemeyen verilere ve bilgilere erişebilmek için değerli araçlar, kaynaklar ve deneyim topladık. Bu, bir müşterinin yerinde stratejisi oluşturulduğunda bize bir rekabet avantajı sağlar.Anahtar Kelime Analizi – Gelir açısından en yüksek potansiyele ve rekabetin en düşük seviyesine sahip olan kısa vadeli ve uzun vadeli anahtar kelime aramalarını belirleyin. SEO şirketlerinin ve müşterilerinin yaptıkları en büyük hatalardan biri bu sürece bakmaktır. Yanlış anahtar kelimeleri seçmek, başlamadan önce bir kampanya yapabilir.

Başlık Optimizasyonu – SEO Hizmeti Veren Firmalar Site optimizasyonunda uygun başlık etiketlerinin seçilmesi anahtardır.

Anahtar Kelime Zengin URL’leri – URL’ler , web sitenizin yapısının temelini oluşturur. Doğru adlandırma başarı ile başarısızlık arasındaki fark anlamına gelebilir.

Meta Tag Optimizasyonu – Bazı arama motorları tarafından sıralama algoritmalarında halen değerlidir. SEO Hizmeti Veren Firmalar Meta etiketleri zaman ayırmaya değer ve oldukça görünür durumda. Meta etiketleri, genel SEO puanı etkileyen yüksek tıklama oranıyla sonuçlanabilir.

İçerik Oluşturma – Web sitenizin sayfalarında yer alan içerikler, hedeflenen anahtar kelimeleri içermeli ve geniş pazarlama stratejisini takip etmelidir. Sitede geçirilen süre, SEO Hizmeti Veren Firmalar SEO puanını etkileyen giderek önemli bir metriktir.

Dahili Bağlantı Yapısı – Interlinking, arama motorlarının web siteniz üzerinden akması için bir yol haritası sağlar.

Dizin Yapısı – Web sitesi dizinlerini kullanırken, kullanılan yapı ve anahtar kelimeler önemlidir.

Alan Araştırması / Satın Alma – İlginç olmanız gerekirse, alan araştırması ve işinizi mümkün olan en hızlı sıralamaları getiren alan nişlerini belirleme konusunda uzmanız.

Sayfa Hızı – Sayfa Hızı, Google’da iyi sıralama yapmak için kritik bir unsurdur. Sayfaların bir arama motoruna uygun bir şekilde kodlandığından emin olmanıza yardımcı olabiliriz.

HTTPS – Google bunu açıkça belirtti. Tüm web sitelerinin https olması ve güvenli olması gerekir. SEO Hizmeti Veren Firmalar Https kullanmamak web sitenizin sıralamalarını olumsuz yönde etkilemektedir.

Duyarlı Tasarım – Google bunu açıkça belirtti. Web siteniz mobil cihazlara uygun değilse, web siteniz mobil aramalarda iyi sıralanmayacaktır. Duyarlı tasarım bir zorunluluktur.

Yapısal Veri İşaretleme – Google ile iletişim kurmak için kod kullanarak gelişmiş arama sonuçları.

SAYFA DIŞI SEO HİZMETLERİ

Backlink/ Reklamcılık – SEO Hizmeti Veren Firmalar ile bağlantı kurma, site dışı SEO uygulamalarının tek önemli özelliğidir. SEO şirketleri, müşterileri için bulabilecekleri bağlantılarla ayrılmıştır. Bağlantı kurma ay boyunca ay boyunca ödediğiniz bütçenin büyük bir yüzdesidir. Sıralamaları artırmak ve korumak için web siteniz için güçlü bağlantılar oluşturuyoruz.Editörel Marka Kapsamı – Bu, rakiplerimizden ayırdığımız bir alandır. Yıllar geçtikçe, bazı büyük çevrimiçi yayınlarda yazarlar ile ilişkiler kurduk . Müşterilerimizin web sitelerini bu web sitelerindeki makalelerde yer alan web sitelerine geri dönen bağlantılarla donatabiliyoruz. Bu yetkili gücü arttırmak ve kaliteli geri oluşturmak için en doğal yollardan biridir.

Yerel Arama Dahili Ekranı – SEO Hizmeti Veren Firmalar Yelp, Google+ Yerel, Bing Yerel ve daha pek çok şey gibi çevrimiçi çevrimiçi yerel arama dizinlerine işinizi yönlendirmek için dahil edilmesi.

İçerik Yazımı – Değerli içerikler yazmak ve internette paylaşmak, bağlantılar oluşturmak ve trafik oluşturmak için etkili bir yoldur.

Google Haberler – Siteniz haber değeri olan bir site olarak nitelendirilirse, Google Haberler’e girmenize yardımcı olabiliriz.

Basın Bültenleri – Basın bültenleri eskiden olduğu gibi değildir ve yalnızca duyurulması gereken gerçek haberler olduğunda kullanılır. Bağlantı kurmanın uygun bir yolu değil, sunduğumuz bir hizmettir.

Yetkili Dizin Kapanımları – SEO Hizmeti Veren Firmalar Bağları güvence altına almanın etkili bir yolu olabilecek sınırlı sayıda niş dizin vardır.

 

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz.SEO Hizmeti Veren Firmalar için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

SEO Hizmeti Veren Firmalar yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı