Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
İstanbul SEO Firmaları

İstanbul SEO Firmaları

Çevrimiçi varlığınız sizin için önemlidir. Ancak müşteri sitenize hitap ettikten sonra ne olur? İşinizin tamamına odaklanıyor, trafik kazanıyor ve işinizle ilgili verileri toplayarak ve hikayeyi hızla anlatan yaratıcı içeriği tasarlıyoruz. Müşteriniz o anda satın almaya hazır değilse, olana kadar takip ederiz. İstanbul SEO Firmaları için doğru yerdesiniz.

Bizler, veri ve analizin etkili bir şekilde kullanılması yoluyla kendimizi ayrı tutan, insanlar tarafından beslenen ve veri odaklı İstanbul SEO Firmaları Medanis Bilişim A.Ş. olarak profesyonel bir pazarlama uzmanıyız. Deneyimlerimiz ve uzmanlığımız, müşterilerimiz için ölçülebilir ticari sonuçlarla sonuçlanacak entegre kampanyalar oluşturmamızda bize yardımcı oldu. Tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin ve müşterilerimizin sonuçlarını nasıl gösterdiğimizi ve pazarlama yatırım getirisini nasıl kanıtladığımıza bakın.

 

Analizler

İstanbul SEO Firmaları, anahtar teslimi pazarlama analiz ve raporlama servisimizdir. Programlarınızı ve ekiplerinizi daha etkili hale getiren pazarlama analizi ve görüşleri getiriyoruz. Pazarlama teknologlarıyla eşlik eden geliştiricilerden ve analistlerden oluşan ekibimiz İstanbul SEO Firmaları dijital pazarlama zorluklarını çözmek için özel olarak tasarlanmış veri yönetimi altyapısını kullanmaktadır. Tutkumuz karmaşık veriler alıyor ve işletmenizin büyümesi için basit, uygulanabilir öneriler çıkarıyor.

Organik Arama ve İçerik Pazarlama

İş hedeflerinizi kullanıcılarınızın arama davranışlarıyla uyumlu hale getirmek için teknik arama motoru bilgilerini İstanbul SEO Firmaları olarak içeriği uzmanlığı ile birleştiririz. Arama motoru görünürlüğünü artırmaya ve sonuç olarak markanızı geliştirmenize ve daha fazla müşteri kazanmanıza yardımcı olmak için alakalı içerik tavsiyelerini müşterilerinizin ihtiyaçlarıyla hizalayacağız.

Ücretli Reklamlar

Medya uzmanlarından oluşan ekibimiz, PPC, Görüntülü Reklamcılık, Ücretli Sosyal ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm ücretli medyada uzmanlaşmıştır. Ücretli medya yönetimi çözümlerimiz, satın alma yolculuğunun her aşamasında medya yatırımınızdan elde edilen müşteri dönüşümünü maksimize etmeye odaklanmıştır. Doğru zamanda doğru mesajla kitlenize ulaşmanın en uygun maliyetli yolunu geliştiririz.

Kullanıcı Deneyimi

Veri odaklı yaklaşımımız kullanıcı deneyimi uygulamalarımıza uygulanmaktadır. Temel eğilimleri ve kullanıcı davranışlarını analiz eder ve tüm dijital deneyimleri optimize etmek için deneyimimizle eşleştiririz. Veri toplama ve analizinden hipotez ve A / B test tasarımına kadar, tüm dijital platformlarda dönüşüm ve kullanışlılığı iyileştirerek sonuçta yatırım getirinizi artırmak için çalışıyoruz.

Sosyal medya

Sosyal medya sunumumuz sosyal medyanın satın alma yolculuğunun ayrılmaz bir parçası olduğunun farkındadır. Bütüncül bir dijital pazarlama programının bir parçası olarak sosyal medya stratejisi, etkileyici programlar ve gerçek zamanlı izleme sağlıyoruz. Organizasyonunuz ve ücretli sosyal programlar aracılığıyla şirketinizin nerede ve hangi alanlarda bulunabileceğinizi size göstereceğiz.

Farklı Bakış Açısı

İstanbul SEO Firmaları veri analizi uzmanlığımızı, markanızı farklılaştıran ve sizi alıcılarla buluşturan etkileyici pazarlama programları ve fikirleri oluşturmak için kullanırız. Tam satın alma yolculuğu yaklaşımımız, entegre bir yaratıcı yaklaşımla daha iyi bir hikaye anlatarak ticari hedeflere ulaşmanıza yardımcı olan kampanyalar oluşturuyor.


SEO kolay olsaydı, İstanbul SEO Firmaları ‘nın tümü sonuç alabilirdi. Gerçek şu ki, arama motoru optimizasyon programlarımız bilgi, çaba ve kalite üzerine inşa edilmiştir. Sorunları düzeltir ve bir sıralama programı oluşturan wp_betawpposts yazarları, sosyal medya organları ve PR kaynaklarıyla yaşamsal bağlantılar için sürekli yeni yollar ve fırsatlar geliştiririz. İstanbul SEO Firmaları Medanis ile # 1 sıralamalarını ve marka değerini oluşturuyoruz, böylece yalnızca piyasada hayatta kalmayıp başarılı olursunuz.

İstanbul SEO Firmaları ile Neler Kazanırsınız?

 • Yoğun SEO Site İncelemesi ve Denetimleri
 • Anahtar Kelime Araştırma ve Analiz
 • Temel Sıralama Raporu
 • Yerinde SEO Optimizasyonu
 • Markalı, Optimize Edilen Makale ve İçerik
 • Özelleştirilmiş Basın Bültenleri
 • HTML / XML Site Haritaları
 • Robots.txt İncelemeleri
 • 404 Hata Sayfaları
 • Kanonikleştirme
 • 301 Nerede Gerekirse Yönlendiriyor
 • Arama Motoru Önerileri
 • Ücretli Bildirimler Gönderileri
 • Manuel Dizin Önerileri
 • wp_betawppostslama, Tasarım ve Bakım Dahil
 • Mobil Site Optimizasyonu için Görüşmeler
 • Analytics ve Web Yöneticisi Araçları
 • Bağlantı Bina Görüşmeleri ve Kampanyalar
 • wp_betawppostslama
 • Sosyal imleri
 • 24/7 Erişimli Aylık Sıralama Raporları


İSTANBUL SEO FİRMALARI SEO PAZARLAMA NEDİR?

İstanbul SEO Firmaları Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), arama motoru sonuçlarında bir web sitesinin sıralamasını arttıran ve daha sonra site trafiğini ve geliri artıran işlemdir.

Örneğin, tasarımcı giyim satan bir web sitesi, potansiyel bir müşteri Google’da “tasarımcı kıyafetleri satın al” kelimesini aradığında ilk arama sonucu olarak görünmek isteyecektir.

İstanbul SEO Firmaları SEO birçok farklı stratejiyi kapsayan şemsiye bir terimdir. Bir web sitesinin sıralamalarını iyileştirmenin birçok yolu vardır. İçeriğinizi yazabilir, bağlantılarınızı oluşturabilir, basınla ilgili bilgi alabilir, PPC kampanyanızı yürütebilir, web sitenizi oluşturup tasarlayabilir, sitenizi güçlü anahtar kelimeler için optimize edebilir ve gelirinizi artırmak için başka ne gerekiyorsa onu yapabiliriz.

İstanbul SEO Firmaları, her zamanki İstanbul SEO taktiklerinin yanı sıra, sektörümüzün en iyi uygulamalarını tanımladığımız bir yenilikçi. Sitenizi optimize etmenin yeni ve daha iyi yollarını araştırıyoruz ve geliştiriyoruz.

Arama trafiğindeki tüm tıklamaların % 90’ı birinci sayfada gerçekleşir – bu tıklamaları istiyorsanız, İstanbul SEO Firmalarına ihtiyacınız vardır. Arama motoru optimizasyonu sayesinde bir dizi endüstride müşterilere yardımcı olduk: organik aramalardan mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için web sitelerini ve arama içeriklerini fiilen ayarlayın.

SEO’nun ötesinde, Adwords kampanyaları aracılığıyla yeni müşterileri web sitenize çekmek için her parçayı yerleştirmenize yardımcı oluruz. Tekliflerin doğru karışımını bulmak ve bütçelerinizi en üst düzeye çıkarmak için hedeflemeyi bulmak için en etkin anahtar kelimeleri kapsayan arama pazarlama kampanyaları planlıyoruz, oluşturuyoruz ve başlatıyoruz.

Arama pazarlamanızdan daha fazlasını elde etmeye hazırsanız, Kobe Digital’i arayın. Sitenizi denetleyerek başlayacağız, daha sonra arama varlığınızı geliştirmeye yönelik tavsiyelerde bulunacağız ve sonuçları olan bir iş üretiyoruz.

Dijital pazarlama, mesajlaşma, dağıtım ve zamanlamanın mükemmel karışımı ile ilgilidir. İstanbul SEO Firmaları, doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olur – hedefleme, teklif verme, yerleşim – ve kampanyalarınızı profi tablosunda tutma.

İstanbul SEO Firmaları ile hedefler belirlemek, hedef pazarları belirlemek ve bütün korkulukları yerine koymak için ekibinizle birlikte çalışacağız. Ardından, programı yaratmaya çalışacağız – afiş tasarımı, reklam yazma ve özel açılış sayfaları geliştirme.

Birlikte çalışmak, yüksek performanslı çözümler göz önünde bulundurarak iyi tasarlanmış pazarlama üreten bir bilim ve sanat karışımı olacak. Sürekli optimizasyonla, kapsamlı analitik ve yönetimle desteklenir. Ve hepsi, İstanbul SEO Firmaları ile kampanyalarınızın hedeflerinize ulaşmasını sağlamaktır.

İstanbul SEO Firmaları

İstanbul SEO Firmaları Medanis Bilişim A.Ş., yerel ve kurumsal SEO’yu sunan eksiksiz bir Arama Motoru Optimizasyonu şirketidir. İşletmenizin büyüklüğü, doğası veya konumu ne olursa olsun, artan arama motoru görünürlüğü sayesinde daha fazla müşteri elde etmenize yardımcı olacak araçlar ve uzmanlığa sahibiz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU NEDİR?

Arama Motoru Optimizasyonu veya İstanbul SEO Firmaları “SEO”, web sitenizi arama motorlarına daha cazip hale getirme işlemidir. Web sayfalarınızın başlığında ve metninde kullanılan anahtar kelimelere, kullanıcıların web sitenizde geçirdiği zamana ve web siteniz ile olan ve bu sitelerden gelen bağlantıların sayısına kadar birçok faktörü içerir. İstanbul SEO Firmaları SEO uzmanları sıralamaları iyileştirmek için çeşitli taktikler kullanır.

Bundan çok daha karmaşıktır – arama motorlarının herhangi bir anahtar kelime için sıralamayı belirlemek için kullandığı 200’den fazla sıralama faktörü olduğu düşünülmektedir. İstanbul SEO Firmaları sıralamayı belirleyen algoritmalar kilit ve anahtar altında tutulurken, deneyimli pazarlamacılar test ettiler ve neyin işe yarayıp neyin yaramayacağını öğrenmek için verileri analiz ettiler.

Sonuç olarak, arama motorları da sizin gibiler – müşterilerini memnun etmeyi hedefliyor. Kullanıcılar, aramaları için elde ettikleri sonuçlardan memnun değillerse, aradıklarını bulmak için başka yerlere giderler. Algoritma, yıllar içinde Web’deki içeriğin kalitesini artırmak ve kullanıcı deneyimini daha iyi hale getirmek için dramatik bir şekilde değişti.

İlk günlerde, sitenizle alakalı olsaydı ister olmasın, herhangi bir şey için sıralamanız kolaydır – tek yapmanız gereken şey, anahtar kelime doldurma olarak bilinen bir şeyler olan anahtar kelimelerdi ve web sayfanıza gitseniz iyi olurdu. Şimdi? Sıralama daha fazla çaba gerektirir ve öncelikle kullanıcılara ve arama motorlarına odaklanarak hedef kitleniz için değerli bir kaynak yaratmaya dayanır.

İstanbul SEO Firmaları SEO süreci, en iyi uygulamaların kendi serileri ile her biri iki ana bileşene ayrılabilir.

SAYFA İÇİ SEO

Bu, web sitenizde yapılan İstanbul SEO Firmaları SEO’nun bir parçasıdır. Çok sayıda öğe içerir ve doğru şekilde optimize edildiğinde, istediğiniz anahtar kelimeler için sırada olmanız için uzun bir yol kat eder. Sayfa içi SEO sırasında şunlara bakarız:


ANAHTAR KELİME ARAŞTIRMASI

Anahtar kelimeler insanların sizi bulmak için kullandıkları şeydir. İstanbul SEO Firmaları Müşterilerinizin web sitenizi bulmak için kullanacakları en yaygın ifadeleri ve bu kelimeler ve cümleler için hangi tür rekabette bulunduğunu inceliyoruz. Ardından, arama motorlarının kullanıcıları için bir kaynak olduğunuzu bildiğinizden emin olmak için onları web sitenizde ve içeriğinizde kullanırız. Anahtar kelimeleri esasen ana anahtar kelimelerinizle ilişkili olanlar, arama motorlarının da kopyanızda görünmesini beklemektedir.

Örneğin, ana anahtar kelimeniz “köpek tasması” ise, bazı anahtar kelimeleri olabilir:

 • Ucuz deri köpek tasması
 • Özel köpek tasması etiketleri
 • El yapımı köpek tasmaları
 • En çok kişiselleştirilmiş köpek tasması


WEB SİTESİ YAPISI  

İstanbul SEO Firmaları ile iyi bir web sitesi yapısı, iyi bir kullanıcı deneyimi anlamına gelir. Her şey mantıklı bir hiyerarşi kullanarak inşa edilmelidir; böylece kullanıcılar aradıklarını kolayca bulabilir. Artı, web sitenizin yapısı ne kadar iyi olursa, arama motoru botlarının taraması ve dizin vermesi o kadar kolaydır. Botlar, web sitenizdeki her şeyi otomatik olarak keşfedemez, bu nedenle kolaylaştırmak size kalmış.

DUYARLI TASARIM  

Mobil trafik masaüstü trafiğini şaşırttığından, kullanıcının hangi cihaza yönlendirdiğine bakılmaksızın kesintisiz bir kullanıcı deneyimi yaratmak önemlidir. İstanbul SEO Firmaları Duyarlı tasarım web sitenizi bir bilgisayar, tablet veya akıllı telefon için uygun olacak şekilde otomatik olarak ayarlar; böylece kullanıcılar tüm dünyada mükemmel bir deneyim yaşatmaya devam eder. Mobil uyumluluk, Nisan 2015’te bir sıralama faktörü olarak eklendi .

ROBOTS.TXT

Bu dosya arama motoru tarayıcılarına hangi dosyaları okumasını ve hangilerini yoksayacağını söyler.

SITEMAP.XML

Bu dosya arama motorlarına web sitesinde kaç sayfa dizine eklenmesi gerektiğini bildirir. İstanbul SEO Firmaları Web yöneticileri ek sayfa ekledikçe, yeni sayfaların eklenmesi için site haritasını yeniden gönderebilirler.


SAYFA İÇERİĞİ

Burada işler yoğunlaşmaya başlar, çünkü sayfa içeriğiniz anahtar kelimelerinizin ve İstanbul SEO Firmaları ifadelerinin çoğunun olduğu yerdir. Metin okumayı kolaylaştırmak için metni mantıksal olarak parçalamak için başlık etiketlerini kullanın. Yardımcı cihaz kullananların sayfanın içeriğini hala anlamasını sağlamak için her sayfanın da açıklayıcı anahtar kelimeler kullanan tüm resim ve videolarda ALT metni olmalıdır .

GİDEN BAĞLANTILAR

Bunlar kendi olmayan web sitelerine bağlantılardır. Sayfanızdaki içerikle ilişkili olmalı ve yetkili kaynaklardan gelmelidirler.

DAHILI BAĞLANTILAR

Bunlar web sitenizdeki diğer sayfalara bağlantılardır. Giden bağlantılarda olduğu gibi sayfadaki içerikle de ilişkili olmalıdırlar. İstanbul SEO Firmaları Örneğin, yaşam tarzınız için doğru köpek cinsinin seçilmesine ilişkin bir wp_betawpposts yazısı yazdıysanız, çeşitli köpekler hakkında yazdığınız diğer yayınlara bağlayabilirsiniz.

SİTE HIZI

Sayfanızdaki her şey – kod, resimler, videolar ve diğer öğeler verilerdir. Bu verilerin tümü, sayfanızın ne kadar hızlı yüklendiğini etkiler. Çok uzun sürecekse, kullanıcılar başka bir kaynaktan yana tıklarlar. Nitekim, insanların %47’si bir web sitesinin iki saniye içinde veya daha kısa sürede yüklenmesini beklemektedir ve %40’lık bir web sitesi yüklemek üç saniye veya daha uzun sürecek terk edecektir.


SOSYAL PAYLAŞIM  BUTONLARI

İstanbul SEO Firmaları ile sosyal sinyaller sıralamanızda doğrudan bir rol oynamıyor olsa da , kitlenizin içeriğinizi kendileri ile paylaşmasını kolaylaştırmak, içeriğinize daha fazla göz atmaya yardımcı olacaktır. İçeriğinizi gören kişi sayısı arttıkça, birinin bağlantı içeriği o kadar yüksek olur.

SAYFA DIŞI SEO

Adından da anlaşılacağı gibi, bu, başka yerde çevrimiçi gerçekleşen arama motoru optimizasyonunun bir parçası. İstanbul SEO Firmaları Ana odak web sitenize diğer kaynaklardan bağlantılar oluşturmaktır, böylece değerli bir kaynak olarak tanınırsınız. Bunu çeşitli şekillerde ele almaya ve markanızla uyumlu bir strateji hazırlamaya yardımcı oluruz.

Ortak bağlantı oluşturma yöntemleri şunları içerir:

 • Misafir yayınlarını diğer web sitelerine ve wp_betawppostslara gönderme.
 • Nişinizdeki popüler wp_betawppostslarla ilgili yorum yapmak.
 • Diğer web sitelerinin kitlelerini eğitmek için bağlayabileceği değerli bir kaynak oluşturun.
 • YouTube videoları oluşturun.
 • Yeni web sitenizi veya herhangi bir şirket haberi duyuran bir basın açıklaması yazın.
 • E-posta ve forum imzalarınızdaki web sitenize bağlantı verin.
 • Infographics oluşturun ve dağıtın.

İstanbul SEO Firmaları ile binanın geri dönüşümünün ötesinde, fikir, insanların web sitenizden ve markanızdan haberdar olmasını istiyorsanız. Bu, kelimeyi yaymak için çeşitli teknikler kullanmak anlamına gelir.
Seçenekler şunlardır:

 • Sosyal medya gruplarına aktif olarak katılmak veya kendi sosyal medya grubunuzu oluşturmak
 • Trafiği akışı başlatmak için Google AdWords veya sosyal medya platformlarında reklamlar yayınlama
 • Web sitenizi uygun çevrimiçi dizinlerde listeleme
 • SideShare gibi harici web sitelerinde sunumlar ve broşürler gibi iş belgelerini paylaşma
 • Quora, Yahoo Cevapları ve Yanıt Çantası gibi soru cevap web sitelerine aktif biçimde katılın

İstanbul SEO Firmaları Sayfa üstünde SEO’yu ele aldıktan sonra, trafiğiniz hakkında ne öğrendiğinize bağlı olarak düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Google Analiz ve Google Web Yöneticisi Araçları’nın kullanışlı olduğu yer burasıdır. İstanbul SEO Firmaları Analiz’i her zaman yükleyin, böylece web sitenizde hangi sayfaların en popüler olduğu ve kitleniz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz – bunlar ne kadar süre sitenizde kaldıkları, hangi sayfalara girdikleri, nereden gidecekleri sayfalar, nerede oldukları gelen tarayıcı, hangi tarayıcıyı kullanıyor ve daha fazlası. İstanbul SEO Firmaları Google Web Yöneticisi Araçları, sitemap’unuzun düzgün bir şekilde gönderildiğinden, bozuk bağlantılarınızın olup olmadığından bağımsız olarak sürünmenize yardım edebilir.

İstanbul SEO Firmaları SEO devam eden bir çabadır. Yeni web siteleri ve rekabet her zaman açılıyor. Sıralamaları yüksek tutmak için sürekli çabalar gereklidir, çünkü sıralamalar asla statik değildir.

İşletmeniz için İstanbul SEO Firmaları SEO’yu gezmenizde size yardımcı olalım. Bugün bizi arayın.

İSTANBUL SEO FİRMALARI KURUMSAL SEO

Kurumsal SEO (arama motoru optimizasyonu), şirketinizin boyutuna değil, web sitenizin / ürün kataloğunuzun boyutuna işaret eder. Binlerce ürününüz varsa, İstanbul SEO Firmaları kurumsal SEO’dan fayda sağlayacak bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

 

Fortune 1000’de listelenen birçok şirket var, Alliance Holdings gibi küçük ve orta ölçekli web siteleri bu yaklaşımdan fayda sağlamıyor. Bu sayfaların çoğunda finansal raporlar ve basın bültenleri. Bunun gibi daha küçük siteler kurumsal taktiklerden fayda sağlayabilir, ancak SEO uzmanlarının çoğu muhtemelen onları kurumsal web siteleri olarak adlandırmazlar.

 

Öte yandan, sınırlı küçük bir ekiple çalışan ve kamuya açık bağışlara dayanan Wikipedia gibi web siteleri , muazzam miktarda içerik içeriyor – İstanbul SEO Firmaları kurumsal SEO’nun kendileri için faydalı olacağı anlamına gelen 88 milyondan fazla sonuç var.

Binlerce sayfa içeriği bulunan web siteleri, en iyi WordPress , Drupal veya Joomla gibi bir içerik yönetim sisteminde (CMS) çalıştırılır . Bu sistemler, içeriği gerektiği gibi yaratmayı, yönetmeyi ve düzenlemeyi kolaylaştırır.

İstanbul SEO Firmaları SEO’nun temelleri hala burada önemli – ancak beş ila 10 sayfayı optimize etmek zorunda kalmadan, şimdi 500’ü optimize etmeniz mi gerekiyor +? Her biri için uzun biçime sahip, anahtar kelime açısından zengin içerik makalelerini nasıl yayınlayacağınızı ve sonra her birine geri bağlantı kuracağınızı mı düşünüyorsunuz? Bir sayfanız mı yoksa bir milyonunuz olup olmadığınıza bakılmaksızın, çekirdek SEO ilkelerini faktör haline getirmeniz gerekir, ancak strateji ve yaklaşımınız buna göre ayarlanmalıdır.


ANAHTAR KELİMELER

Anahtar kelime seçimi, herhangi bir İstanbul SEO Firmaları SEO stratejisinin temelini oluşturur; kullanıcıların sizi bulmak için kullanacağı anahtar kelimeleri, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi açıklayan uygun kelimeleri ve cümleleri bulmanız gerekir. Kategorilere ve alt kategorilere hizmet eden uzun ve orta kuyruklu bir dizi anahtar kelime seçeceğiz ve ek anahtar kelime öbekleri hazırlamak için diğer kelimelerle birlikte çalışacağız.

İstanbul SEO Firmaları ile devam edin, anahtar kelimeler eklemek için sayfalarını yapılandırdıklarına bir göz atın.

Dükkan altında, şunu görüyoruz:

 • Apple iPhone
 • Samsung Galaksi
 • Android Telefonlar
 • LG Telefonları
 • HTC Telefonları
 • Ekonomik Telefonlar
 • Web Mükemmellikleri

Bu kategorilerin her birinde, her bir telefonun cihazla ilgili bilgileri içeren kendi özel sayfasına sahip olduğu ve 18 aylık bir kira veya 24 aylık taksitlere dayalı fiyatlandırmaların tam bir listesini elde ederiz.


 

Bu URL kapsam haritasını seçer ve dinamik yapı analitiklerin, bağlantıların nerede tıklandığını belirlemesine olanak tanır – en üstteki gezinme çubuğu veya altbilgi.

Oluşturmak için esnek otomasyon kuralları oluşturacağız:

 • URL’ler
 • Başlık Etiketleri
 • H1 etiketleri
 • Breadcrumb gezinme bağlantıları
 • Kanonik etiketler


OPTİMİZE EDİLMİŞ ŞABLONLAR

Şablonlar HTML, CSS ve JavaScript gibi sayfa kodunun temelidir. Bu şablonların veya planların her bir sayfa türü için geliştirilmesi gerekecek ve sayfanızın doğru içeriğini veritabanınızdan çekmek için içerik sistemi ile birlikte çalışacaklar.

Şablon, meta açıklaması, resim ALT ve diğer biçimlendirmeler gibi gerekli tüm etiketleri içerir, böylece sayfalar otomatik olarak doldurulur ve optimize edilir. Bu, sayfaların tek tek optimize edilmesi gerekmediği anlamına gelir.

İstanbul SEO Firmaları Kurumsal SEO, boş bir veritabanı alanı nedeniyle metinde delik bulunan sitedeki sayfalardan kaçınmak için daha akıllı şablonlar gerektirir. İstanbul SEO Firmaları ekip, verilerin ne zaman bulunmadığını belirleyebilir ve bunları buna göre ayarlayabilir; aynı zamanda – sayfadan sayfaya değişen görüntü sayıları gibi – varyasyonların da ele alındığından emin olunur. Bu, eksik verileri tanımak ve buna göre tasarım ayarlamak için şablonun kodlanmasında yatar.

Optimize edilmiş şablon, web sitenizin tüm cihazlarda (bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler) mükemmel görünmesine yardımcı olan duyarlı tasarım bileşenini kullanma da dahil olmak üzere web sitesinin genel tasarımında rol oynar.


VERİ GİRİŞİ

En iyi otomasyon kurallarına ve şablonlarına sahip olsanız bile, içerik orada değillerse bunlar iyi olmayacaktır. Bu, birisinin veritabanına giren her şeyi yazması ve kategorilerin ve alt kategorilerin seçiminin tutarlı olmasını sağlamalıdır.

İstanbul SEO Firmaları Tedarikçilerden hisse senedi metnini kullanmaktan kaçının, çünkü aynı tedarikçiyi kullanan herkes sizinle aynı metni alacaktır. Yinelenen metin kaçınılması gereken bir konudur – ve rekabeti geri kalanından farklı kılmak için her şeyi yeniden yazmaya zaman ayırmak, en üstteki sayfalarda yer almanızda size yardımcı olacak şey olabilir.

Hayır, her şey için 2000 kelimelik uzun biçimli içerik oluşturmanız gerekmez – ürün açıklamaları için uygun olmadığı gibi, ancak müşterilerinize değer katan anahtar kelimeleri zengin kopyalamayı kullanmak daima uygundur.

İstanbul SEO Firmaları Kurumsal SEO söz konusu olduğunda, BT sorumluluğunun çeşitli bölümler arasında bölünmesi – IT / geliştirme, yaratıcı tasarım ve pazarlamanın görülmesi sık görülür. Her bölümün farklı hedefleri olacaktır. İçerik oluşturma ekibi, BT ekibi mümkün olan en etkili web sitesini geliştirmeye odaklanacak ve pazarlama ekibi, bunu etkilemek için en az beceriye sahip olmasına rağmen arama motoru performansına odaklanacak şekilde, kopyalanan ve kullanıcıyı bilgilendiren kopya işleme üzerine yoğunlaşacaktır. .

İstanbul SEO Firmaları, şirketin boyutuna bakılmaksızın, web siteniz için uyumlu bir strateji oluşturmak ve yürütmek için İstanbul SEO Firmaları SEO için yatırım yapmaya katılan C düzeyindeki yöneticiler de dahil olmak üzere işletmenizde gerekli tüm departmanlarla birlikte çalışacaktır. Daha fazla bilgi için hazır mısınız? Bugün iletişime geçin.

Çevrimiçi bir marka geliştirmek için uygulanabilir bir dizi yöntem olduğunu kabul ediyoruz. İstanbul SEO Firmaları çevrimiçi iş geliştirme konusundaki temel yaklaşımımız her zaman organik olacaktır – İstanbul SEO Firmaları SEO geliştirme ve sosyal medya temel hizmet sunumlarımız olmaya devam edecektir . Buna göre, optimize edilmiş iyi bir tıklama başına ödeme kampanyasının, dönüşüm testi için şaşırtıcı bir araç olarak ve organik gelişimin bir parçası olarak kullanılabileceğini biliyoruz.

Tıklama başı ödeme kampanyalarının yalnızca %29’unun dönüşümlerini etkili bir şekilde izlediğini biliyor muydunuz ? AdWords hesaplarının neredeyse dörtte üçü, gerekli dönüşüm izleme sisteminden yoksun veya birisi reklamı tıkladığında ve bir web sitesini ziyaret ederken neler oluyor hakkında gerçek bilgiler sağlayan yöntemler içermiyor. İstanbul SEO Firmaları PPC etkinliğinden nerede ve ne zaman dönüşüm gerçekleştiğini bilmiyorsanız, zaman ve para harcıyorsunuz demektir.

İster tıklama başına ilk ödeme kampanyanız olsun, yoksa yıllarca çalıştırıyordunuz, her zaman gelişme için yer var.

İstanbul SEO Firmaları, tıklama başına ödeme kampanyalarınızı optimize etmenize yardımcı oluruz, böylece boşa harcanmış reklam harcamalarını en aza indirebilir ve kurşun üretimini en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Tıklama başına ödeme optimizasyon hizmetlerimiz, çeşitli bütçe düzeyindeki kampanyalarla çalışacak şekilde tasarlanmıştır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, aşağıdakiler dahil olmak üzere genel kampanya performansınızı artırmak için bir takım taktikler kullanacağız:

KAPSAMLI ARAŞTIRMA

İşletmenizi, nişinizi ve rekabetinizi araştırmak, İstanbul SEO Firmaları PPC optimizasyonunun önemli bir parçasıdır. Bununla, kaliteyi artırmak için kullanılabilecek en iyi anahtar kelimelerin sitenize yönlendirildiğini bulacağız.

ANAHTAR KELİME GRUPLAMA

İstanbul SEO Firmaları Doğru anahtar kelime gruplaması olmadan, kampanyalarınız sırasında hata için çok fazla yer var. Büyük anahtar kelime listelerini mantıksal anahtar kelime gruplarına ve kampanyalara bölmek önemlidir. İstanbul SEO Firmaları Bu yaklaşım, reklamlarınızın hedeflenmesini sağlar; bu da, tıklama oranlarının daha yüksek olmasına neden olur.

METİN YAZARLIĞI

İstanbul SEO Firmaları İçerik yazma, PPC reklamınızın performansını sağlayabilir veya bozabilir. Dönüşme şansını artırmak için, kopyadaki mesajlar açılış sayfasındaki mesajlarla eşleşmelidir. Reklam metninizin birkaç sürümünü oluştururuz ve hangi sürümlerin hedef kitlenizle çakıştığını görmek için test ederek test edeceğiz. Bu, trafiği artırır ve kalite puanlarını geliştirir.

AÇILIŞ SAYFASI OPTİMİZASYONU

Ziyaretçilerinizin bir reklamı tıkladıktan sonra açılış sayfasına gelmesi, bunun olması beklenenden farklı değildir ve kullanıcılar dönüşüm sağlamıyorsa, trafik çekmek için herhangi bir PPC kampanyası yürütmek hiç de iyi değildir. İstanbul SEO Firmaları Tasarım ekibimiz her şeye göz atacak ve dönüşümün teşvik edilmesinde muhtemelen en iyi seçenek olduğundan emin olacak. Bazı öğelerin yerleştirilmesinden düzene, kopyaya ve hatta renk şemasına kadar her şeyi test ettiğimiz için bölme testi burada da geçerli olacak.

REKLAM TESTİ

Burası, tıklama başına ödemeli kampanyalarınız için en iyi olanları belirlemek için reklam çeşitlerini test edeceğimiz yerdir. İstanbul SEO Firmaları tek bir reklam türü ile başarı elde ettiyseniz, bu, tekrar başka bir anahtar kelime grubu veya başka bir kampanya grubu ile sahip olduğunuz anlamına gelmez; bu nedenle testler, her bir kampanya için en iyi eşleşmeyi sağlar.

YENİDEN HEDEFLEME

Hiç bir web sitesini ziyaret ettiğinizde sizi nereye giderseniz gidin takip ettiğinizi fark ettiniz mi? Bir siteye gider ve daha sonra ziyaret ettiğiniz sonraki sitedeki banner reklamlarınızda veya Facebook’ta fark ederseniz? Çünkü şirket, işlerini zihninizin üstünde tutmak için yeniden hedefleme kullanıyor. Ve sen de yapıyor olmalısın. İstanbul SEO Firmaları Ziyaretçilerin% X’si ilk ziyaretlerinde alışveriş yapmaz ve Google AdWords ve diğer birçok PPC platformu sayesinde yeniden hedefleme işlemi kolaydır. En iyi sonucu almanın yolunu izleyerek optimize eder ve ayarlarız. İstanbul SEO Firmaları AdWords bütçenize önemli maliyetler katmadan, dönüşüm oranınızı artırmanıza ve cebinizde daha fazla para harcamanıza yardımcı olur.

KAMPANYA İZLEME

Tıklama başı ödeme kampanyalarınızın her aşamasında ekibimiz, ilerlemeyi başarı başarısını takip etmek için izlemektedir. İstanbul SEO Firmaları Değişen piyasa koşullarına ve değişebilecek her türlü iş gereksinimine dayanarak düzeltmeler yapacağız.


NEDEN İSTANBUL SEO FİRMALARI?

İstanbul SEO Firmaları Google AdWords’ü veya tıklama başı ödeme kampanyalarınızı yeni bir göz kümesine sahip olmak, yalnızca uygun dönüşüm izlemenizi sağlamamanızı değil, aynı zamanda tekliflerinizden dönüşüm sağlamayan anahtar kelimeleri de ortadan kaldırmanızı sağlar. Bu, kampanyalarınızın genel verimliliğini arttırırken, uzun vadede para tasarrufu sağlar. Bütçeniz Büyük bir bölümü boşa bulursanız, dönüp bildiklerini bu fonların tahsis edebilirsiniz edilir sizin için daha akıllı çalışmasını sağlamak, çalışma. Daha fazla yol ve daha fazla ROI geliştirerek uzaklaşırsınız. Ne kaybetmek zorundasın

Medanis Bilişim AŞ olarak yılların verdiği tecrübe ve profesyonellikle Web Tasarımı çalışmalarınızın her aşamasında size yardımcı olabiliriz. İstanbul SEO Firmaları çalışması için bizimle iletişime geçerek genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla birlikte fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

İstanbul SEO Firmaları yazımıza yorum bırakarak makalemizi geliştirmemizde destek olabilirsiniz. Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederiz.

About Author

Medanis Destek

Önceki Yazı

Sonraki Yazı