Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlakçıların Satışlarını Arttırabilecek 5 Drone Özelliği

Emlakçıların Satışlarını Arttırabilecek 5 Drone Özelliği

Daha önceki yazımızda bir emlakçının drone almasının gerekip gerekmediği ve bir drone almanın size avantajlarından bahsetmiştik. Eğer bu yazımızdan sonra bir drone aldıysanız cihazınızı emlak için nasıl kullanabileceğinizi anlatan bir yazı hazırlamaya karar verdik. Drone birçok özellik barındırıyor. Emlakçıların Satışlarını Arttırabilecek 5 Drone Özelliği satışlarınız için cihazınızı nasıl kullanabileceğiniz konusunda ilham verebilir. Henüz bir drone almadıysanız belki de bu yazıdan sonra almaya karar vereceksiniz.

Herkes bir kamerayı açarak bir şeyler çekebilir. Ancak ilgi çekici ve satışlarınıza etki edecek görüntüler elde etmek istiyorsanız birkaç temel drone özelliğini bilmeniz gerekir.

Emlakçıların Satışlarını Arttırabilecek 5 Drone Özelliği

İNİŞ

Bu özelliği kullanmanın temel amacı evin üzerinde ve biraz önünden çekime başlamaktır. Kamerayı aşağı bakacak şekilde konumlandırın, kamerayı evle birlikte izlemek üzere eş zamanlı olarak yukarı doğru kaldırarak yukarıdan aşağıya gidebilirsiniz.

Bu çekimde güzel bir varyasyon, kamera ileri doğru bakacak şekilde yere başlamak ve ardından fotoğraf makinesini aşağı doğru indirirken (temelde aşağı doğru hareketin tersi) yükselmektir.

Bu çekimlerin her ikisi de çekimlerinize sinematik ve profesyonel bir görünüm kazandıracaktır, çünkü bu biraz eşgüdüm gerektirir. Kamera yönünü değiştirmeden herhangi bir kişi sadece bir evin üzerinden uçabilir ancak bir kere gerçek bir emlak görüntü yönetmeni olarak yeteneklerinizi geliştirmeye başladıktan sonra, mülkün son sunumu üzerinde önemli bir etkiye sahip olacak.

Tepegöz

Listedeki muhtemelen en kolay çekim bu, çünkü kameranızı doğrudan aşağıya doğru yönlendirmeniz ve mülkün üzerinden uçmanız gerekiyor. Drone kullanırken, mülkiyetin odak noktasının üzerinde düşük bir noktaya gelin ve drone cihazını döndürürken yüksek frekansı daha yüksek bir seviyeye taşıyarak başlayın. Bu, sadece mülkiyetin yanı sıra yakın çevresini de güzel bir şekilde görüntüleyecektir. Çekim boyunca yeni ortamlar sunduğu için, izleyici için heyecan verici ve ilginç bir görsel deneyimdir.

 

Tepegöz atışını vurmanın bir başka yolu da mülkiyetin sonundan başlamak ve diğer ucuna uçmaktır.(sanki geçip gidiyormuş gibi).

Spot Işığı

Videonuzun bu bölümünde, kamera nesnenin odak noktasına kilitlenmiş halde iken, evin, alanın veya binanın etrafında yatay olarak uçmak hedeflenmeli. Bu tür bir kamera hareketi biraz beceri gerektirir, çünkü mülkte ne kadar hızlı hareket ettiğinizin zamanlamasını koordine etmek zorunda kalacaksınız, çünkü mülkiyetin kendisine kilitli kalmak için kamerayı ne kadar hızlı çeviriyorsunuz.

 

Bazı dronlar artık herhangi bir hareketli nesneye (örneğin bir araba, bir kişi, bir köpek vb.) Kilitlenmenize izin verecek bir “spot ışığı” izleme özelliğine sahiptir ve kamera nerede olursa olsun o noktada kilitli kalacaktır.

Ortaya koymak

Bu, gayrimenkul videosunu açmanın veya kapatmanın harika bir yoludur. Bu çekimde, mülke odaklanmak için yavaşça kamera eğilirken, bir mesafeden mülke yaklaşmak ve sonuçta uçmak gerekli. Bu çekimde makul bir miktarda koordinasyon gerekir, ancak biraz uygulama ile, muhtemelen çok zor olmayacaktır. Bunu her zaman kullanabilirsiniz ve herkes bu görünüleri izlediğinde gerçekten iyi olduğunu düşünecek.

 

 

Kaydırıcı

Günümüzdeki dronlarla ilgili en iyi özelliklerden birisi, yeteneklerini gittikçe daha dinamik hale getirmeleridir. Fotoğraf makinenizle “sürgü” efekti elde etmek için kamera ekipmanının tamamına ek bir set satın almak yerine, benzer bir perspektif yakalamak için droneunuzu etkili bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bu çekimde, göz seviyesinde veya biraz daha yüksek irtifada dronenunuzu başlatabilir ve drone cihazını yana veya ileri ve geri hareket ettirebilir ve atışa bir kaydırıcı etkisi katabilirsiniz.

 

 

 

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlakçıların Satışlarını Arttırabilecek 5 Drone Özelliği yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

About Author

WMwcZ9zI1x

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir