Blog Yazılarımız

Editörlerimiz tarafında sizlerin bilgi alması için hazırlanmış yazılarımızı inceleme unutmayın.
Emlakçılar Web Tasarım Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Emlakçılar Web Tasarım Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bir emlakçı olarak web sitesi tasarımından anlamamanız çok doğal. Bugüne kadar müşterilerimizden en sık duyduğumuz şeyler “Web sitem çok iyi görünüyor ama çok fazla kişi web siteme gelmiyor.” “Web siteme birçok kişi geliyor ama telefonlarım çalmıyor, kimse benimle iletişime geçmiyor.” “Web sitem çok çirkin, 10 yıl öncesinden kalma gibi duruyor.” Bu ve bunun gibi birçok sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Yeni bir web sitesi yaptırmak veya mevcut web sitenizi yeniletmek istiyorsanız Emlakçılar Web Tasarım Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bu nedenle emlakçılar için özel olarak web siteleri oluşturan bir web sitesi tasarımcısı kiralamanız önemlidir. Size tam anlamıyla işlevsel bir site sunmak için tasarım ve evlerden, ev pazarlamadan da anlamaları gerekir.

Emlakçılar Web Tasarım Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

WORDPRESS PLATFORMUNDA OLUŞTURUYORLAR

İnsanlar özel siteler tasarlamak için binlerce lira harcıyor ancak iyi bilince tavsiye edebileceğimiz tek şey, WordPress. Açık kaynak, yani herhangi bir şirkete ait değildir. Dolayısıyla asla ticaret dışına çıkmazlar ve hissedar taleplerini ortadan kaldırmazlar.

Ayrıca SEO Dostu, yani Google’ın WordPress’i sevdiği anlamına geliyor. Böylece, sitenizin Google’ın her zaman uyumlu ve kolay bir şekilde arama yapması ve bulması konusunda emin olabilirsiniz.

WordPress, web sitelerini oluşturmak için en yaygın kullanılan platformdur, bu da siteleri bir barındırma şirketinden diğerine taşımanın kolay olduğu anlamına gelir. Çoğu web sitesi tasarımcısı ve geliştiricisi WordPress’i bildiği için, sitenizi korumak için birilerini bulmak çok kolaydır.

 

Hazır bir platform olması sizi korkutmasın web tasarım ajansınız istediğiniz her değişikliği yapabilir ve web sitenizi size özel hale getirebilir.

MODERN EMLAK WEB SİTELERİ OLUŞTURUYORLAR
… Çünkü Modern Tasarım Kullanıcıya Odaklanıyor

 

Evet, modern web siteleri güzel ve hoş ama bu yüzden modern bir tasarıma sahip olmanız önerilmiyor. Bunu tavsiye ederiz, çünkü modern tasarım basitlik, kullanıcı deneyimi ve güvenilirliğin özünü simgeler.

Eski olan bir web sitesinde dolaşırken, genellikle yanıp sönen ışıklar, kötü fontlar, her yerde metin, koyu renk şemalar ve hatta bazen müzikle olabiliyor.

Fakat tasarım o zamandan beri uzun bir yol kat etti. Artık tasarımcılar hem temiz hem de kolay gezinen dijital ürünler oluşturuyor. Kısacası, modern web siteleri tasarımcının kaprisleri değil kullanıcı deneyimine odaklanmaktadır. Sonuç olarak, modern tasarım, tarihli bir siteye göre daha hızlı inanılırlık kazandırır.

BİR wp_betawpposts İÇERİRLER
… Böylece Google’da Sıralama Alabilirsiniz

 

Çoğu emlakçı, wp_betawppostslarının Google’da sıralamanın anahtarı olduğunu fark etmiyor. Google tutarlı bir şekilde güncellenen web sitelerini sever. Ve bunu yapmanın en kolay yolu web sitenize bir wp_betawpposts eklemektir!

Eklenen wp_betawppostsunuzu güncellediğinizde, Google da web sitenizin tamamında sıralamanızı zamanla artıracaktır. İnsanları Google’a adınızı ve arama sonuçlarının en üstünde bulmasını isterseniz, web sitenizin bir wp_betawppostsa sahip olması gerekir.

Mobil Uyumlu Web Sitesi Yapıyorlar Mı?
… İnsanlar 3 Saniye Sonra Web Sitenizi Terkedecekler

 

Bu önemli bir konu. Emlakçılar genellikle, web siteleri mobil duyarlıysa mobil cihazlar için uygun olduğunu düşünürler. Ama ikisi arasında büyük fark var.

Mobil duyarlılığı, bir kullanıcı sitenize bir mobil cihaz üzerinden geldiğinde web sitenizin resimlerinin, yazı tiplerinin ve öğelerin boyutunun değiştirildiği anlamına gelir. Aksine, mobil uyumlu olması, sitenin aslında mobil kullanıcılar düşünülerek oluşturulduğudur.

Ziyaretçilerinizin başparmakla sonsuza kadar kaydırmaları gerekiyorsa ya da gezinme bağlantılarından hiçbirini bulamadıysanız ya da işler doğru sırada değilse ya da kapatamayacakları tam ekran açılır pencereler varsa ya da site sadece mobil cihazlarda çirkin görünüyorsa… Bu, sitenizin mobil cihazlara uygun olmadığını gösteren bir göstergedir ve ziyaretçileriniz de ayrılır.

Bu nedenle hangisini seçtiğinizden emin olun, ilk olarak bir mobil cihazda demolarını görün.

 

Teslimden Sonra Eğitim ve Bilgi Veriyorlar Mı?
… Yani kaybetmiyorsun

 

Müşterilerin yaşadıkları en büyük sorun web sitelerini nasıl kullanacaklarını bilmemeleridir? Web sitenize yeni içerik girişi yapamadıktan sonra web sitenizin olmasının bir anlamı olmaz.

Bunu durdurmak zorundayız. Gayrimenkul web siteniz eğitimler ya da destek ile gelmiyorsa, onu kullanamayacaksınız demektir. Kendi başınıza yapamazsınız. Web sitesinin arka planını çalıştırmak karmaşık ve oldukça tekniktir. Birisi size ne yapacağınızı göstermezse, deneme yanılma yoluyla çok zor öğrenirsiniz.

Bu nedenle, seçtiğiniz kişinin sizinle birlikte vakit geçirdiğinden emin olun, böylece wp_betawpposts yazmayı, resim yüklemeyi ve yapması gereken temel bilgileri öğreneceğinizden emin olun.

EKLEME VEYA DEĞİŞTİRME ELEMANLARI İZİN VERİYORLAR

Bu endüstrideki önemli bir sır, yol boyunca her şey için müşterileri ücretlendirmeniz gerektiği yönündedir. Büyük web sitesi değişikliklerini anlayabiliyoruz, ancak hızlı düzeltmeler için ücretlendirilmemelisiniz.

Tasarım tamamlandıktan sonra, önemli bir kaynağa bir bağlantı eklemek isteyebilirsiniz. Veya belki alanda uzmanlaşmışsınız ve web sitenizin bazı yönlerini diğerlerinden daha fazla vurgulamak istersiniz. Bunlar oldukça yaygındır ve çoğu tasarımcı saat başı ücret alır veya bir destek paketi haline getirmenizi istersiniz. Bu soruları önceden sorduğunuzdan emin olun. Böylece sonradan bir anlaşmazlık veya sıkıntı yaşamazsınız.

 

SINIRSIZ AÇILIŞ SAYFALARI DAHİL EDİYORLAR
… Facebook Reklamcılığına Uyar

 

Her şeyden önce, web sitenizin potansiyel müşterileri yakalaması gerekir. Bu özellik olmadan, siteniz dijital bir kartvizitten başka bir şey değildir. Web sitenizi öncü nesil bir makineye dönüştürmek için açılış sayfaları oluşturabilmeniz ve onlara reklam olarak yayınlayabilmeniz gerekir.

Bu günlerde, Facebook reklamcılığı tercih yöntemi. İnsanlar tek katlı evler, at mülkleri, 4 yatak odası, havuz evleri, satıcı rehberleri vb. listeler isterler. Fakat bu yolları yakalamak için açılış sayfalarınızın açılış sayfasına yönlendirilmesi gerekir.

Açılış sayfası, kullanıcıların sunduğunuz değerli bilgileri seçmesini sağlar. İstediği bilgiyi alırlar, karşılıklı olarak iletişim bilgilerini alırlar. Bu nedenle, bu özelliğin seçtiğiniz sağlayıcıya dahil olduğundan emin olun.

 

Ekonomikler mi?

Şu bir gerçek ki emlak zinciriniz yoksa bir web sitesine 10 binler harcamanıza gerek yok. Özel tasarım bir web sitesi tabi ki sizi sektörde öne çıkarır ancak küçük bir emlak ajansınız varsa bu size fazla bir şey katmayacaktır. Pahalı olan her zaman en iyi değildir ancak çok ucuz seçenekler de bilinki eksik özellikler barındırır. Bu yüzden daha ekonomik, orta karar seçeneklere yönelin.

 

 

EĞER AYRILIRSANIZ, İÇERİĞİNİZİ SAKLAMAYA İZIN VERİRLER

 

Çoğu Üye, gayrimenkul web sitelerini tasarlamak için bir şirket seçtikten sonra hayatlarının imzasını attığının farkında değil. Şirket uzun vadeli kontratları olmadığını iddia ediyor, peki gerçekte …. Asla terk edemezsiniz, çünkü yaparsanız, tüm içeriğini saklıyorlar.

Bu doğru, tüm wp_betawppostslarınız, açılış sayfalarınızın tümü, tüm bağlantılarınız, tüm SEO derecelendirmeleriniz hepsini saklıyorlar. Tüm zor işleriniz ayrıldığı zaman kaybolduğundan kimse bunu yapmaz.

Bu nedenle, seçtiğiniz herhangi bir şirketin yaratıcı içeriğinizi saklamanıza izin verdiklerinden emin olun.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.

444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz. 

Emlakçılar Web Tasarım Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

 

About Author

Medanis Destek