Logo

Emlakçılar İçin WordPress Uygulamasının Önemi


paylaş
Emlakçılar İçin WordPress Uygulamasının Önemi

Emlak pazarlaması zorlu ve zaman alıcı olabilir. Emlak uzmanlarının her şeyi her gün düzenli olarak yapması özellikle sürekli ofis dışında olmaları gerektiği düşünülünce zorlayıcı olabilir. Bu profesyonellerin tonlarca e-postaya cevap vermesi, düzinelerce müşteriyle tanışması, telefonlara cevap vermesi ve daha bir sürü iş yapması gerekiyor. Ek olarak, çevrimiçi pazarlama ve web sitesi bakımı, tutarlı bir şekilde yönetilmesi gereken başka bir görevdir. Web siteleri mükemmel görünümlü olabilir, ancak web sitesi güncellemeleri ve liste yönetimi sağlamaya az zaman harcandığında, pazarlama tutarsız hale gelebilir. Emlakçılar İçin WordPress Uygulamasının Önemi işte burada devreye giriyor.

WordPress uygulaması, WordPress CMS ile ilgili her şeyi alır ve bir bilgisayara veya bir dizüstü bilgisayarın önünde oturmak zorunda kalmadan kullanılabilecek ve tadını çıkarabileceğiniz bir şeye dönüştürür. Temelde ihtiyacınız olan şey, güvenilir bir akıllı telefon ve internet bağlantısıdır.

Henüz fark etmediyseniz, WordPress akıllı telefon uygulamasıyla değiştirilebilecek birkaç şey var. Avantajlarından birisi web sitenizi artık anında kontrol edebilirsiniz ve güncelleyebilirsiniz. İşinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerden yönetebilirsiniz.

Emlakçılar İçin WordPress Uygulamasının Önemi'nin ikincisi, WordPress uygulamasını akıllı telefonunuza kurmak bilgisayarınıza olan bağımlılığınızı önemli ölçüde azaltmasıdır. Bu kişiden kişiye değişebilir ancak bilgisayarınızı açtığınızda dikkatinizi dağıtacak farklı sitelere girebilirsiniz. Birkaç dakika bakarak çıkacağım dediğiniz sosyal medya saitelerinde vakit harcayabilirsiniz. Ancak akıllı telefonunuzdan açacağınız uygulama ile sadece o anki işinizi odaklanırsınız.

Üçüncüsü, WordPress uygulamasını akıllı telefonunuza yüklemek, açık havada gerekli güncellemeleri yapma şansını da verecektir. En yakın wifi ağına katılmanız veya dizüstü bilgisayarınızı takmanız için bir soket bulunması gerekmez. Tabletinizde veya telefonunuzdan direkt olarak uygulamayı açabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak oldukça kolaydır, böylece geri alamadığınız hatalarla ilgili çok fazla endişelenmeniz gerekmez.

Apple veya Android işletim sisteminde çalışıyor olsalar da, akıllı telefonunuz için WordPress uygulaması elde etmek o kadar kolaydır.

Medanis Bilişim AŞ 13 yılı aşkın tecrübesi ve yeni teknolojileri takip eden profesyonel ekibiyle size yardımcı olabilir. Unutmayın firmamız web tasarım, web yazılım, mobil uygulama, SEO ve Google AdWords, dijital pazarlama konularında profesyonel bir ekibe sahip. Bizimle iş yaptığınızda bu konularda uzman bir ekibi kiralamış olacaksınız.
 444 5 698 numaralı telefondan bize hemen ulaşabilirsiniz.

Emlakçılar İçin WordPress Uygulamasının Önemi yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Etiketler: emlak wordpress uygulamasi

paylaş

İlgili YazılarYorumlar